Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç burcu özellikleri itibariyle sempatik ve insancıldır. Onun sakinliği ve dinginliği size refah verir. Yengeç burcu insanı kimselerle yarışa girmez. Tüm derdi kendi duygularıdır. Yengeçlerin yüzlerine ve hareketlerine bakmış olduğunuzda duygu yüklü olduklarını anlayabilirsiniz. Fakat nedenini ve hangi duyguları yaşadığını çözmeniz mümkün değildir.

Yengeç Burcu Özellikleri

Yengeç burcu özelliklerinden biri de ürkekliğidir. İçinde kaybolduğu, kendine özgü dünyası ve hayalleri vardır. Örülü duvarlarını kolay kolay yıkamazsınız. Yengeç burcu insanı aslen kırılmaktan ve hayal kırıklığına uğramaktan korkar. Kırmaktan ise asla hoşlanmadığı için içtenlik kurmamaya itina gösterir. Bundan dolayı yengeç burcu insanını soğuk ve duyarsız zannedebilirsiniz.

Yengeç burcu özellikleri tanımlandığında; duygusal, duyarlı, savunucu, koruyucu, yenilikçi, gizemli ve büyüleyici olduğu söylenebilir. Yengeçler, dış dünyada barışsever ve uyumlu insanlardır. İkili anlaşmazlıklar ve tartışmalarda karşısındaki insana kendince haklılık sebebi bularak gene kendini suçlar. Duyarlı yapıya haiz olan yengeç burcu insanı, asla tam olarak mutluluk hissine kapılamaz.

Yengeç Burcu Kişisel Özellikleri

Yengeç burcu kişisel özellikleri bakımından mistiktir. Fikirlerini açık şekilde belirtmekten çekinen yengeç burcu insanı, sezgileriyle hareket eder. Onun ne söylediğini anlayabilmek için, onu oldukça iyi tanımalı, bakışlarından ve hareketlerinden anlam çıkarmalısınız. Yengeç burcu insanı ile anlaşabilmenin bir öteki yolu da, kültürlü olmaktan, söyleneni kavrayabilmekten ve yerinde konuşmasını bilmekten geçer.

Yengeç burcu kişisel özelliklerinden bir diğeri de, hümanist yapısıdır. İnsanları olduğu şeklinde kabul eder, aşağılamaz, küçümsemez. Aşırı derecede merhametlidir. Yengeç burcu insanı yardım etmeyi, minik sürprizlerle mutlu etmeyi sever. Ailesine son aşama bağlı olan yengeç insanı, öteki insanlara bağlanmakta zorlanır. Oldukça sevilmiş olduğu, vazgeçemeyeceği dostlar biriktirir.

Yengeç Burcu Fizyolojik Özellikleri

Yengeç burcu fizyolojik özellikleri kendine özeldir. Başkaları şeklinde olmayı sevmeyen yengeç insanı, bu mevzuda kimseyi örnek almaz. Onları gülerken pek göremeseniz de, güldüklerinde ne kadar hoş olduklarının farkına varırsınız. Yengeç burcu genel anlamda uzun boylu zayıf insanlardan oluşur. İnce, keskin yüz hatları vardır. Sarı saçlı-beyaz tende olurlar. Yengeçlerin bakışları baktıkları şeye göre değişiklik gösterir.

Yengeç burcu fizyolojik özellikleri itibariyle dış görünümlerine fazla ehemmiyet vermezler. Onlar ev insanıdır. Bundan dolayı yaşam tarzları salaştır. Yengeç burcu bir tek hususi davetlere ve organizasyonlara giderken özenli ve şık giyinir.

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.