Yengeç Burcu Karakteri

Yengeç Burcu Karakteri

Yengeç Burcu Duvar Saati

Duygusallığı ile tanınan yengeç burcu insanı, duyarlı karakteri ile insanlara tümtenliğiyle yaklaşır. Yengeç burcu karakteri insan ayırmaksızın her insana dürüst ve iyi niyetli davranır. Sevdiklerine yardım edebilmek, onları sevindirebilmek için büyük fedakarlıklar yapabilir.

Yengeç Burcu Karakteristik Özellikleri

Yengeç burcu her insanın sorununu can kulağıyla dinler ve çözüm üretmeye çalışır. iyi niyetinden dolayı, kimi vakit insanların onu sömürmüş olmasından, içten içe bir şüphecilik te duyar. Ek olarak, meydana getirilen iyilikleri unutmadığı benzer biçimde meydana getirilen kötülükleri de kolay kolay unutmaz ve oldukça zor bağışlar. En zayıf tarafı dikkatsizliğidir. Kimi vakaları ve konuşmaları dikkatsizliği yüzünden yanlış anlayabilir. Bu da kendisini büyük sorunların içinde bulmasına sebep olur. Eleştirilmekten yerine övülmeyi ve desteklenmeyi tercih eder. Samimi tavırlarına karşın sert bir görüntü çizer. Bunun sebebi kendini dış dünyadan koruma içgüdüsüdür. Tehlikede bulunduğunu hissettiği durumlarda kendini kabuğuna kapatır ve iç dünyasıyla baş başa kalır.

Yengeç burcu insanının neye nasıl tepki vereceğini çoğu zaman bilemezsiniz. Onu tanımlayabilmek için çok iyi tanımalısınız. Yengeçlerin kendilerini koruyabilmek ve savunabilmek için örülü duvarları vardır. Bu duvarların ardına geçebilmek, ancak onun güvenini kazanabilmeniz ile mümkündür. Yengeç burcu kırmaktan ve kırılmaktan hoşlanmaz. Sempatik ve yardımseverdir. Elinden gelen bir şey olduğunda şartları sonuna kadar zorlar. Yengeç burcunun ortası yoktur. Ya çok neşelidir, ya da son derece üzüntülüdür.

Yönetici yıldız gezegeni Ay’dır ve duyguları temsil eder. Su grubu elementinden ve negatif insanlardır. Cinsiyeti dişidir. Üstün yeteneği, sabırlı olmasıdır. En belirgin özelliği; merhametli ve iyi niyetli olmasıdır. Yaşamdaki amacı, daima yenilenmek ve yükselmektir. Anahtar Sözcüğü “korurum”dur. Yengeç burcunun yenmeniz gereken huyu dikkatsizliğidir. Uğurlu günü Pazartesi’dir. Uğurlu sayıları 2 ve 4’tür. Uğurlu taşı Yakut’tur. Uğurlu renkleri siyah ve beyazdır. Uğurlu çicekleri nilüfer, gül ve zambaktır. Uğurlu kokusu leylaktır. Yakalanabileceği olası hastalıklar; solunum yolu hastalıkları ve sindirim sistemi hastalıklarıdır. Başarılı olabileceği meslekler; bilişim, turizm, ithalat-ihracat, pilot, gemici, eczacı, çiçekçi, mimar, dekorasyon, çizim ve sanatkardır.

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.