Yengeç Burcu Kadını

Yengeç Burcu Kadını

Yengeç Burcu Kadını

Yengeç burcu bayanı, oldukça duyarlı bir bünyeye haizdir. Bazı şeyleri yanlış anlayabilir bu yüzden onu konuşurken kelimelerinizi doğru seçmek en iyisidir. Duygusal yapılarından dolayı mantık çerçevesi içinde asla düşünemezler. İçlerinde fenalık yoktur fakat yeri geldiği vakit kurnaz bir kişiliğe bürüne bilirler. İyi bir dinleyici olan yengeç bayanı, sıkıntılı olan arkadaşlarına elinden geldiğince yardım etmeye çalışır.

Yengeç Burcu Kadını Genel Özellikleri

Yengeç burcu bayanı dendiğinde akla gelen ilk şey oldukça iyi sırdaş olmalarıdır. Onlarla paylaştığınız bir problemin asla bir başkası tarafınca duyulmayacağını bilebilirsiniz. Davranışları ve konuşmaları oldukça yumuşaktır. Sadece onların sinirini bozduğunuz vakit korkmanız gerekebilir. İçlerinde ki sinsiliği o dakika da dışarıya çıkarabilirler. En belirgin özellikleri bulundukları her ortamda hakkaniyet istemeleridir. Anaç bir kişiliğe haiz olduklarından dolayı sevdikleri insanları canları pahasına da olsun korumayı tercih ederler. Yengeç kadınlarının en yakın dostları hayvanlardır. Bilhassa sokak hayvanlarına büyük bir sevgi ile bağlıdırlar. Onlar için mühim olan bazı durumlar vardır. Bunlar doğum günleri ve yıl dönümleri şeklinde hususi günlerdir. Onun için hususi olan günlerin unutulmamasını istemesi şeklinde, karşısındaki insanlarında mühim günlerini asla unutmaz.

Sevdikleri insanları kaybetmekten korkarlar. O bitti demeden ilkin hiçbir ilişkisi kolay kolay bitmez. Yaratıcı bir kişiliğe haiz olduklarından dolayı bir işi çözmek oldukça kolay olur. Sanat ile uğraştıkların da mutlu olurlar. Kimi zaman kararlarında değişim olabilir bunun sebebi istedikleri şeylerin en iyi bir halde olmasıdır. Yengeç burcu kadının, vakalara görüş açısı gerçekçidir. Gerçekçi olmaları karşılaştıkları sorunları anında çözmelerine destek sağlar. Yengeç buru bayanı titizdir, yaşamış olduğu ortamın temiz olmasına ve toplu olmasına dikkat eder. Arkadaşlık ilişkilerinde her ne kadar muhteşem olsalar da yalnız zaman geçirmek onlar için bulunmaz bir nimettir. Yalnız kaldıkları zamanlarda hayatlarını çözümleme etmeye bayılırlar ve bu şekilde kendilerini kuvvetli tutarlar. Gezi etmeye bayılır fakat evlerinde başka bir yerde kolay kolay mutlu olamazlar. Deniz kenarında oturmaktan büyük keyif alırlar. Bir problemle karşılaştıklarında konuşmayı tercih ederler. Karşısındaki insan konuşmuyorsa aniden çılgına dönerler.

Yengeç Burcu Kadını Fizyolojik Özellikleri

Yengeç burcu bayanı, sinirlendiği vakit kendini yiyecek yemeğe verir. Bu yüzden kilo almaya oldukça müsaitlerdir. Yüz hatları yuvarlıktır. Saçları koyu kahve tonlarında olur ve düz bir saça sahiptirler. Ten renkleri esmere yakındır. Gülüşleri dikkat çeker. Kendilerine olan güvenlerinden dolayı dik bir duruşa sahiptirler.

Yengeç Burcu Kadını Pozitif yönde Özellikleri

Yengeç burcu bayanı, koruyup kollayan bir yapıya sahiptirler. Evcimen olmalarından dolayı oldukça fazla sorun çekmezler. Değerlerine sahiplenen bir kişiliğe sahiptirler. Etraflarındaki insanları asla üzmezler. Duygu onlar için önemlidir. Becerikli olduklarında dolayı istedikleri şeyleri elde edebilirler.

Yengeç Burcu Negatif Özellikleri

Yengeç burcu hanımının, alıngan olmasından dolayı, etraflarında ki insanların sayısı azalabilir. İstedikleri şeyler olmadığında oldukça acele sinirlenirler. Acıma duyguları o denli yüksektir ki, kendilerine acımanın dozunu devamlı aşarlar. Kendilerini zayıf hissettikleri vakit bunu gizlemeye çalışırlar fakat başaramazlar. Daha da kötüye gitmesini sağlarlar.

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.