Yengeç Burcu Genel Özellikleri ve Künyesi

Yengeç Burcu Genel Özellikleri ve Künyesi

Yengeç Burcu Genel Özellikleri ve Künyesi

Yengeç burcu insanının neye iyi mi tepki vereceğini bir çok süre bilemezsiniz. Onu tanımlayabilmek için oldukca iyi tanımalısınız. Yengeçlerin kendilerini koruyabilmek ve savunabilmek için örülü duvarları vardır. Bu duvarların ardına geçebilmek, sadece onun itimatını kazanabilmeniz ile mümkündür. Yengeç burcu kırmaktan ve kırılmaktan hoşlanmaz. Sempatik ve yardımseverdir. Elinden gelen bir şey olduğunda şartları sonuna kadar zorlar. Yengeç burcunun ortası yoktur. Ya oldukca neşelidir, ya da son aşama üzüntülüdür.

Yengeç Burcu Genel Özellikleri ve Künyesi

Yengeç burçları özellikleri itibariyle ailesine düşkün insanlardır. Ailesinin yaşamını garantiye almadan evden dışarı adım atmazlar. Yengeç burcu her türlü duyguyu içinde yaşar. Gizem mevzusunda burçlar içinde ilk sıradır. Bunalım ve aykırılık, hüzün ve keyif, hiddet ve sükunet onda hepsi bir arada bulunur. Yengeç burcu hislerine güvenir ve çoğunlukla hisleri doğrultusunda hareket eder. Kırılsa da karşısındaki insan kırılmasın diye pek belli etmez. Yengeç burçları son aşama saygılı ve güvenilir insanlardır.

Yengeç burcunun özelliklerini tanımlayacak olursak; yenilikçi, dirençli, duygusal, savunucu, baygın, vefalı, temsilci, arzulu, teşhirci, büyüleyici, şovmen, dik kafalı, şaşkın, dengesiz, inandırıcı, abartıcı, gerilmiş, içten, mekanik, ustalaşmış, dalgalı, baştan çıkaran, trajikomik ve pragmatiktir.

Yengeç Burcu Aşk ve Evlilik

Yengeç burcu aşk hayatında inanılmaz mükemmeldir. Yengeçle beraber olan biri asla mutsuz olmaz. Aşka düştüğü insana tüm sevgisini veren yengeç burcu insanı, partnerini mutlu edebilmek için lüzumlu özeni gösterir. Rahat izlenim sergileyerek karşı eşeysel etkilemeyi kolayca başarabilir. Yengeçlerin kendi hallerindeki tavrı insanların ilgisini çeken en mühim yönleridir. Yengeç burcu aşk hayatında kıskandığında kimi süre hırçınlaşabilir. Sadece genelinde şefkatli ve arzuludur. Mutlu bir beraberlik için yönetimi onun eline bırakmak ve fikirlerine saygı duymak gerekir. Hakkaten aşık olduğunda geç karar verse de evlenebilir. Evlendiğinde ise mutlu olabilmek için elinden geleni yapmış olacaktır. Eşini aldatmayı asla düşünmez.

Yengeç Burcu Nelerden Hoşlanır

Yengeç burcunun hoşlanılmış olduğu şeylerden biri arkadaşları ile iyi zaman geçirmektir. Duygularıyla hareket etmeyi ve espriler yapmayı sever. Yengeçler, yiyecek yapmaktan ve yemekten hoşlanırlar. Yengeç burcu doğası itibariyle canlıları oldukca sever, ne olursa olsun hayvan beslemek isterler. Desteğe gereksinim duyan insanlara yardım etmekten fazlasıyla hoşlanırlar. Evlatları oldukca seven yengeç burcu insanı, onlarla ilgilenmeye ve beraber zaman geçirmeye bayılır. Para biriktirmeyi seven yengeç burcu, son aşama tutumludur.

Yengeç Burcunun Hoşlanmadığı Şeyler

Yengeç burcunun hoşlanmadığı şey yalandır. Yalandan ve itimat vermeyen insanlardan asla hoşlanmaz. Yengeç burcu eleştirilmekten hoşlanmaz. O, negatif yönlerinden hoşnuttur, değişiklik yapmak istemez. Kendinden ve hususi hayatından konuşmaktan asla hoşlanmayan yengeç burçları, başkalarını dinlemekten keyif alır. Ek olarak kontrolsüz, şefkatsiz ve egoist insanoğlu, yengeç burcu insanının en sevmediği tiplerdir.

Yengeç Burcu Hanımı

Yengeç burcu hanımının gülüşü etkileyicidir. Modayı takip etmez fakat kendine yakışanı giyerler. Geleneklere son aşama bağlı yengeç bayanı alışkanlıklarından kolay vazgeçemez. Yengeç burcu bayanı ev ve aile yaşantısına oldukça düşkündür. En iyi anneler yengeç hanımlarından çıkar diyebiliriz. Sezgileri ve hisleri gelişmiştir. Yengeç burcu bayanı eli bol bununla birlikte tutumlu kadınlardır. Gereksiz harcamaları sevmezler fakat sevdikleri için harcama yapmaktan da çekinmezler.

Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç burcu erkeği etkisinde bırakan ve karizmatiktir. Giyimine fazla ehemmiyet vermez, çoğu zaman salaştır. Hususi bir davete katılacağı süre ne giyineceği konusunu annesine yada var ise partnerine danışır. Yengeç burcu erkeği gereksiz mevzular üstüne zaman kaybetmekten hoşlanmaz. Onlar için süre etkili şekilde değerlendirilmelidir. Yengeç erkekleri fazlasıyla akıllı ve ergonomik zekalı erkeklerdir. Duygularını göz ardı etmez, onlarsız adım atamazlar. En ciddi mevzularda bile duyguları ön plandadır.

Yengeç Burcunu Etkilemenin Yolları

Yengeç burcunu etkilemek için en başta duyarlı olmalısınız. Itimat vermelisiniz ve ev ortamını sevmelisiniz. Yengeç burcunu etkileyebilmek için, annesini sevmelisiniz. Ailesi onun için en mühim unsurdur. Yengeç burçları, uyumlu, dürüst ve nazik davranan insanlardan oldukça çok etkilenirler. Yengeç burcu insanı yönetmek ister, sadece yanında onu taşıyabilecek ve her daim destek olabilecek bir partnere gerekseme duyar.

Yengeç Burcu Künyesi

Yönetici yıldız gezegeni Ay’dır ve duyguları temsil eder.
Su grubu elementinden ve negatif insanlardır.
Cinsiyeti dişidir.
Üstün kabiliyeti, sabırlı olmasıdır.
En belirgin özelliği; merhametli ve iyi niyetli olmasıdır.
Yaşamdaki amacı, daima yenilenmek ve yükselmektir.
Anahtar Sözcüğü “korurum”dur.
Yengeç burcunun yenmeniz ihtiyaç duyulan huyu dikkatsizliğidir.
Uğurlu günü Pazartesi’dir.
Uğurlu sayıları 2 ve 4’tür.
Uğurlu taşı Yakut’tur.
Uğurlu renkleri siyah ve beyazdır.
Uğurlu çicekleri nilüfer, gül ve zambaktır.
Uğurlu kokusu leylaktır.
Yyakalanabileceği ihtimaller içinde hastalıklar; solunum yolu hastalıkları ve sindirim sistemi hastalıklarıdır.
Başarıya ulaşmış olabileceği meslekler; bilişim, gezim, ithalat-ihracat, pilot, gemici, eczacı, çiçekçi, mimar, dekorasyon, çizim ve sanatkardır.

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.