Published On: Aralık 5th, 2021591 words3 min read

Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç Burcu Erkeği

Yengeç burcu erkeği fazlasıyla sahiplenicidir. Sevilmiş olduğu kadının sonuna kadar arkasında durur ve yapamayacağı fedakarlık yoktur. Bu, yengeç burcu erkeğinin özellikleri içinde en belirgin olanıdır. Bunun yanı sıra süpheciliği, onu kimi zaman kıskanç ve çekilmez yapabilir. Bir yengeç burcu erkeği ile birlikteyseniz ona devamlı ilgi göstermelisiniz. Oldukça sevdiğinde, sizden ayrı süre geçirmek istemeyecektir. Kuruntuları bazen münakaşaya niçin olsa da, aşırı derecede kırmaz. Kırıldığınızı hissettiği anda gönlünüzü almak için elinden geleni yapmış olacaktır. Yengeç burcu erkeği su grubudur. Suyla ilgili her şeyi sever. Başta denizi, sonrasında her türlü içkiyi. Bilhassa kahvesiz ve çaysız yapması imkansız.

Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri

Yengeç burcu erkeğinin en zayıf noktalarından biri annesidir. Annesine fazlasıyla düşkün olan yengeç erkeği, ilişkilerinde de anne şefkati arar. Beraber olduğu hanım keyifli, parlak zeka ve kuvvetli olmalıdır. Mümkünse iyi yiyecek yapmalıdır, bu durum yengeç erkeği için oldukça ehemmiyet arzeder. Yengeç burcu erkeğini etkilemenin en kolay yollarından biri iyi yiyecek yapıyor olmaktır. Kendisi de mutfağa girmeyi, partnerine yardım etmeyi sever. Dışarı hayatından fazlaca, dostlarla meydana getirilen ev toplantılarından hoşlanır. Evcimen yengeç erkeği; evine bağlı, yufka yürekli, ağırbaşlı, terbiyeli ve naziktir. İlişkilerinde ciddidir. Evlendiğinde sadıktır, evliliğini asla riske atmaz. Onu mutlu etmek için sevmek ve ilgi göstermek yeterlidir.

Yengeç burcu erkeğinin aşk yaşamı hem sakindir hem de renklidir. Sürpriz yapmaktan hoşlanır, ciddi ve etkili konulardan konuşarak sizi tesiri altına alabilir. Genelinde sessiz, sakindir. Onu hararetli kavga ortamlarında pek göremezsiniz. Kolay kolay sinirlenmez, kırmamak için sinirlendiğini belli etmez, çoğunlukla içine atar. Fakat damarına bastığınızda çirkinleşebilir.

Yengeç burcu erkeğinin cinsel hayatında duygusallık hakimdir. Duygusal anlamda bir şey hissetmiyorsa karşı cinse yakınlaşması zor olsa gerek. Yengeç erkekleri cinsellik mevzusunda oldukça çekingen davanışlar sergilerler. Hakkaten sevmedikleri ve güvenmedikleri insanlarla beraber olmazlar. Yatak odasında fantezilerden ve değişik şeyler denemekten çekinirler. Partnerinin istekleri kendi isteklerinden ilkin gelir. Yengeç burcu erkeği hanıma kıymet verir ve sevilmiş olduğu hanıma her mevzuda saygı duyar. Güvenilir insanlardır ve güvenilir ortamlardan hoşlanırlar. Yalanı asla sevmezler, yalan söyleyen insana da tekrar asla güvenmezler. Çocuklarla son aşama ilgililerdir. Kolay çocuk sahibi olamazlar fakat baba olduklarında onlardan daha iyi bir baba yoktur.

Yengeç Burcu Erkeğinin Pozitif Özellikleri

Yengeç erkeği merhametli olmasıyla tanınır. Son aşama sakin ve uysal kişilerdir. İnsancıldırlar. Kendilerine iyi hedefler belirleyerek o yönde ilerlerler. Ergonomik ve keskin zekaları vardır. Korumacı ve hislidirler. Duygusaldırlar ve destek olmayı severler. Ailesine bilhassa annesine düşkünlüğü en belirgin ve pozitif yönde özelliklerindendir.

Yengeç Burcu Erkeğinin Negatif Özellikleri

Yengeç erkeği değişken ruhlu olabilir. Duygusal inişler çıkışlar yaşar. Bağımlılıkları vardır. İçine kapanık tavırlar sergiler. Çoğu zaman asık suratlıdırlar. Denetlemeyi severler. Hatalar karşısında bağışlayıcı değillerdir, kolay bağışlamazlar.

yorumunuzu bırakın

İlgili Mesajlar