Yengeç Burcu Aşk Yaşamı

Yengeç Burcu Aşk Yaşamı

Yengeç Burcu Aşk Yaşamı

Yengeç burcu aşk yaşamı huzurludur. Aşkı romantizmin doruklarında yaşar. Yengeç burcuyla birlikteyseniz oldukça şanslısınız. Yengeçler kolay aşık olabilen insanoğlu olmamakla beraber, aşık olduklarında da kolay vazgeçemezler. Aşk hayatında yönetici taraf olmayı tercih eder. Karşı cinsel etkilemek için fazlaca konuşmak yerine, duygularını hareketleri ve tavırlarıyla ifade etmeyi tercih eder. Yengeç burcu aşkta partnerinden itimat ve uyum ister. Kıskançtır. Yengeçle birlikteyseniz hareketleriniz ölçülü ve dengeli olmalıdır. Her mevzuya ciddiyetle yaklaşan yengeç, aşkı da ciddiye alır. İlişkisine kısa sürecek diye başlamaz ve ilişkisi kısa süreli bile olsa beraber olduğu insana kendini hususi hissettirir. Yengeçler yüksek çekim gücüne ve cazibeye haiz insanlardır. Kırılmaktan ve kırmaktan korkarlar.

Yengeç Burcu Aşık Olursa

Yengeç burcu aşık olduğunda fazlasıyla duygusallaşır. Aşka düştüğü kişinin duygularından güvenli olmadan kalbinin kapılarını açmaz. Daha dikkatli ve özenli yaklaşımlar sergiler. Duygularının karşılıklı bulunduğunu anladığında yönetimi ele alacaktır. Yengeçlerle beraber olanlar fazlasıyla kıymet görürler. Sadece yönetilen olmaya kendilerini alıştırmalılar. Kıskanç yengeç erkeği partnerinden uyum sağlamasını ve ilişkilerini ciddiye almasını bekler. Evlilik sonucu vermeleri oldukça uzun sürebilir. Partnerinden her yönden güvenli olmak ister. Zira evlilik ve aile kavramları yengeçler için fazlaca değerlidir. Bilhassa evlatları olduğunda, ayrılıkla ve sorunlarla onları üzmek istemezler. Ev hayatına oldukça düşkün olan yengeç insanı, aşkını evinde yaşamak isteyecektir. Yengeç burcu sex hayatında aktiftir. Bu birazcık da onun ruh haline bağlıdır. Kafası rahat ve keyifliyse partneriyle beraber inanılmaz dakikalara imza atabilir. Sevdiğinin istekleri ve gereksinimlerine karşı oldukça hassastır ve bu mevzuda kendini ara sıra arka plana atabilir.

Yengeç Burcu Aşk Acısı

Yengeç burcu aşk acısını ağır atlatır. Aşık bir yengeç ayrılığa kolay karar veremez. Ayrılan kendisi ise kesinlikle geçerli bir sebebi vardır. Bu durumda bile fazlasıyla ve uzun süre kendine gelemez. Ayrılmak isteyen partneri ise ve yengeç haala aşıksa, işte bu yürek yarası ne kadar sürer kim bilir. Yengeçler aşk acısını tüm bedeniyle ve ruhuyla yaşar. Aşkın hakkını herkesten fazlaca veren yengeç bunu haketmediğini düşünür ve alın terine üzülür. İnsanların duygularını kolayca harcayabilmeleri onu fazlasıyla üzer. Yaşayacağı büyük bir aşkın arkasından ayrılık ulaştığında, inançlarını da orada yitirebilir. Zira anlam katmış olduğu herşey ona gore anlamsızlaşmıştır ve hiçbir şey emek harcamaya değmiyordur. Yengeç burcunun en iyi anlaştığı burç grubu su elementinden olanlardır. Su grubuyla iyi birliktelikler yaşayabilirler fakat duygusal anlamda bağlanamama sorunları ile karşı karşıya kalabilirler. Hava elementi burçlarıyla iyi arkadaşlıkları ve sağlam dostlukları vardır. Bilhassa arkadaşlık mevzusunda kova burçlarıyla iyi anlaşırlar. Toprak elementi burç gruplarıyla asla iyi anlaşamazlar. Ateş elementi burç grubuyla birliktelikleri başarılıdır ve uzun ömürlü evliliklerle sonlandırabilir.

Yengeç Burcunun Aşk Anlayışı

Yengeç burcu ve aşk demek; refah, saygı, sevgi, sadakat, keyif, eğlence, rahatlık, uyum ve romantizm anlamına gelir.

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.