0,00 ₺

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo ücretleri alıcılarımız tarafından karşılanır ve 14 gün içinde iade hakkı mevcuttur. İade kurallarıyla ilgili detaylar için lütfen İade Kuralları sayfasını inceleyiniz. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

0,00 ₺

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Ana SayfaÖzel GünlerDoğum GünüYeğene Doğum Günü Mesajları

Yeğene Doğum Günü Mesajları

Yeğene Doğum Günü Mesajları

Yeğene Doğum Günü Mesajları
Yeğene Doğum Günü Mesajları

Canım yeğenim doğum günün kutlu olsun. Huzurlu, sağlıklı ve mutlu bir hayatın olsun.

Yeğen lafı fazla uzatmayım doğum günün kutlu olsun.

İyi ki doğdun iyi ki bizlere mutluluk getirdin. Minik yeğenimin doğumu kutlu olsun.

Teyzenin gülü, teyzesinin bir tanesi minik yeğenimin doğum günü kutlu olsun.

Herkesin yeğeni güzeldir ama benimkisi hem güzel hem de özel, doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Canım yeğenim doğum günün kutlu olsun. Huzurlu, sağlıklı ve mutlu bir hayatın olsun.

Dünyanın en şanslı teyzesiyim ben. Çünkü senin gibi bir yeğene sahibim. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Bugün benim için özel, benim için çok güzel birinin doğum günü, güzel yeğenimin doğum günü kutlu olsun.

Benim mini minnacık yeğenimin doğum günü kutlu yeni yaşı hayırlı olsun. Bundan sonraki her yaşı onu çok mutlu etsin.

Yeğenleri bir tanesi; nice mutlu güzel, sağlıklı, huzur dolu yılların olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında kalbinin olabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

Halasının her zaman çok sevdiği canı kadar değer verdiği canım yeğenimin doğum günü kutlu olsun. Nice nice mutlu yıllara inşallah.

Söz ile değil de, yürek ile olmalı tüm sevgiler. Sözden değil de yürekten verilmeli tüm hediyeler. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Sen azmin ve yeteneğinle bizlerin göğsünü kabartacak yeğeni olacaksın inşallah. Rabbim yolunu açık etsin. Doğum günün kutlu olsun.

Biz seninle dayı yeğen gibi değil de candan iki arkadaş, iki sırdaş gibiyiz. Her zamanda öyle kalacağız. Aslan yeğenim doğum günün kutlu olsun.

Bugünün dününden farklı, yarınının umut kaynağı olsun, hayat sana istediklerini versin. Canım yeğenim doğum günün kutlu olsun.

Sen dünyaya geldikten sonra her şey biraz daha anlamlı ve mutlu olmaya başladı. Canım yeğenim iyi ki doğdun iyi ki bizim en tatlı yeğenimiz oldun.

Yeğen doğum günün kutlu olsun. Sana hediye alacaktım hiç param kalmadı. Babana söyle de bana para göndersin de sana hediye alayım.

Senin gibi temiz kalpli ve anlayışlı bir yeğenim olduğu için, ne kadar mutlu olsam azdır. Yeni yaşını en içten duygularımla kutlarım. İyi ki varsın güzel yeğenim.

Yaşamında gülmekten yanakların ağrısın, mutluluk kapının önünden ayrılmasın, yeni yaşın sağlıklı ve mutlu olsun. Doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Benim minik kuşum, küçük kanatlı güler yüzlü meleğim, seni yanaklarından öpeyim, doğum gününü de kutlayayım. Doğum günün kutlu olsun canım yeğenim.

Cimcime büyümüş ve bir yaşına gelmiş doğum günü kutlayacak. Daha nice mutlu doğum günlerine inşallah. Doğum günü kutlu olsun canım yeğenimin.

Benim aslan yeğenim doğum gününü en içten dileklerimle kutluyorum. Gelmek istedim ama gelemedim hediyeni yolluyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Bugün gönlünden geçirdiğin ve dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. Bugün ve bundan sonra her günün mutlulukla geçsin. Canım yeğenim doğum günün kutlu olsun.

Her zaman neşeli ol ki yaşadığın hayattan zevk alasın, her zaman umutla yaşa ki yarınlara ümitle bakasın. Yeni yaşında mutluluğun karesi kadar mutlu olasın.

Allah’ım seni her zaman mutlu etsin, o neşe ile gülen yüzünü her zaman güldürsün, en kötü gününde bile bir umut ışığı göndersin. Güzel yeğenim doğum günün kutlu olsun.

Sımsıcak gülüşün ile bizim her zaman neşe kaynağımız oldun. Teyzen ve dayın olarak doğum gününü kutlar, yeni yaşında her şeyin dilediğin gibi olmasını isterim.

Dikkat dikkat Bu mesaj duygu yüklüdür. Kendinizi duygu almaya hazır hale getirin ve mesajı okumaya devam edin. Benim sevecen, tatlı iyi kalpli yeğenimin doğum günü kutlu olsun.

Yaşamının geri kalan kısmı, kalbinin güzelliği kadar güzel ve sevgi dolu geçsin. Hayatının her anında dolu dolu mutlu olman dileğimle, doğum günün kutlu olsun yeğenim.

Teyzenin bir tanesi büyümüşte doğum günü kutlayacakmış. Her doğum günün bir öncekinden daha güzel olsun, bahtın güzel yolun açık olsun bir tanecik yeğenim doğum günün kutlu olsun.

Sabah kalktım telefona baktım Facebook bugün yeğenin doğum günü ona iyi dileklerini ilet dedi. Yeni yaşının sana sağlık, mutluluk, başarı getirmesini dilerim. Doğum gününü kutlarım.

Ben sizde kalırken ders çalışırken sana bazen kızıyordum ama seni görünce sinirim hemen geçiveriyordu. Sen benim her zaman çok çok seveceğim güzel yeğenim olacaksın. Doğum günün kutlu olsun.

Küçük prenses şimdi kocaman bir prenses oluyor. Yıllar geçse dahi sen her zaman prenses yeğenim olarak kalacaksın. Canım yeğenim, doğum günün kutlu olsun, her şey gönlünce olsun inşallah.

Canım yeğenim, her ne kadar bizim doğum günlerimizi hatırlamayıp zaman zaman unutsan da teyzesi/dayısı onu hiçbir zaman unutmuyor. Doğum günün kutlu olsun, yeni yaşında hayat sana mutluluklar getirsin biricik yeğenim.

Hayatımızı anlamlandıran yeğenim, yeni yaşının da tıpkı senin gibi güzel olmasını dilerim. Mutlulukların ve iyiliklerin her zaman en iyisini hak ettiğini bilmeni isterim. Mutlu ve sağlıklı daha nice yaşlara!

Teyzesinin biricik yeğeni, sen benim doğduğundan beri her zaman canımdan bir parça gibi oldu. Seninle birlikte mutluluğu ve neşeyi tattık. Umarım sen de kendi yaşamında her zaman bizim gibi böyle mutluluk yaşarsın. Nice mutlu yıllara yeğenim!

Doğduğun gün daha dün gibi aklımda olsa da artık kocaman bir kız/oğlan oldun yeğenim. Fakat sen ne kadar büyüsen de her zaman bizim küçük bebeğimiz olarak kalacaksın. Seni çok seviyor ve doğum gününü mutlulukla kutluyorum yeğenim.

Canım yeğenim, sen dünyaya geldikten sonra bize yaydığın sevgin dünyadaki her şey oldu. Sana karşı o kadar büyük sevgi hissediyorum ki yaşamımıza güneş gibi doğdun. Canım yeğenim, doğum gününü içtenlikle kutlar, yeni yaşında her şeyin gönlünce olmasını dilerim.

En büyük sevgim, yaşamda sadece sana karşı oldu canım yeğenim. Senin mutluluğun bizim için her zaman çok önemli bunu unutma. Yeni yaşında da her zaman gülmeni, mutlu olmanı ve kendine çok iyi bakmanı isterim. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun!

Eski doğum günü kutlamaların, aileler hep bir arada olduğu için mutlu geçerdi. Canım yeğenim şimdi sen yanımızda yoksun diye biraz üzülüyoruz ama hala senin gibi iyi kalpli bir yeğene sahip olduğumuz için iftihar ediyoruz. Her şey yeni yaşında da gönlünce olsun, doğum günün kutlu olsun!

Güzel yeğenim, doğduğun anda etrafında pek çok kelebekler uçuşuyordu. O kelebekler daha sonra hiç yanımızdan ayrılmadı. Senin gibi bir yeğenimiz olduğu için ne kadar mutlu olsak ve kıvanç duysak azdır. Doğum günün kutlu olsun, nice kendin gibi güzel yaşlara canım yeğenim.

Yeğenim dünyaya geldiğin sırada yüzünde kocaman bir gülümsemeyle bize merhaba demiştin. Keşke o gülümsemeyi sana gösterebilsem. Canım yeğenim, seni bize verdiği için Allah’a ne kadar şükretsem azdır. Her zaman yüzümüzü güldüren bir mutluluk kaynağı oldun. İyi ki doğdun, doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

Dünyadaki en değerli ve kıymetlim, iyi ki dünyaya geldin. Seninle her şey ayrı bir güzel oluyorken, sen olmadığında hiçbir şeyin keyfi ve eğlencesi olmuyor canım yeğenim. Mutluluğun da her zaman bahtın gibi güzellikler dolu olsun, doğum gününle birlikte yeni yaşın sana istediklerini gerçekleştirme şansı versin.

İyi ki doğdun benim güzel/yakışıklı yeğenim. Yaşamında bir sayı daha geride kalmasına rağmen bu kadar hızlı büyüyeceğin hiç aklımıza gelmezdi yeğenim. Şimdi sen başarılarla dolu bir yaşamın adımlarını atmaya devam ederken teyzen/dayın olarak seni hiç unutmuyor aklımızdan çıkarmıyoruz. Sen de birlikte yaşadığımız güzel anıları hiç unutma, doğum günün kutlu ve mutlu olsun.

Henüz küçücüksün canım yeğenim, sen ne çok büyüdüğünü düşünsen de bizim gözümüzde hep küçük olarak kalacaksın. Zaman çok çabuk geçse de seni hep beşiğinde bizim gözlerimizin içine bakan değerlimiz olarak hatırlayacağız. Doğum gününü kutlar, yeni yaşında mutlu ve sağlıklı bir hayat yaşamanı dilerim canım yeğenim.

 

Yeğene Doğum Günü Mesajları Kısa, Yeğene Doğum Günü Mesajları Teyzeden, Yeğene Doğum Günü Mesajları Dayıdan, Yeğene Doğum Günü Mesajları Haladan

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- REKLAM ALANI-INTRODUCE

En son İÇERİKLER

Koç Burcu Günlük Yorum

23.05.2023 - Salı Günü Koç Burcu Yorumu Bugün enerji seviyenizin yüksek olduğunu hissedebilirsiniz. Bu, sizin çok hareketli ve atılgan olduğunuz anlamına gelir. Yeni fikirler ve...

GüzelArt Diş Hekimi Duvar Saati

GüzelArt Diş Hekimi Duvar Saati: Estetik ve Fonksiyonel Tasarım Diş hekimleri için özel olarak tasarlanmış olan GüzelArt Diş Hekimi Duvar Saati, hem estetik açıdan göze...

Diş Hekimi İçin Ahşap ve MDF Duvar Saatleri

Diş Hekimi İçin Ahşap ve MDF Duvar Saatleri Özet: Diş hekimleri için özel olarak tasarlanmış GüzelArt Ahşap Duvar Saati ve MDF Duvar Saati modellerini incelemektedir. Bu...

Diş Hekimliği Mesleğine Özel GüzelART Duvar Saatleri

Diş Hekimliği Mesleğine Özel GüzelART Duvar Saatleri Diş hekimliği mesleği, toplum sağlığı için büyük önem taşıyan bir meslektir. Diş hekimleri, diş sağlığı konusunda hizmet verirken,...

Yardımcı Sayfaların Kurgulanması

Yardımcı Sayfa Kurgulanması E-ticaret sitelerinden başarılı bir sonuç elde etmek için hedef kitlenin günün her saatinde sitenin bütün özelliklerini kullanabilmeleri gerekir. Online mağazalardan, ilk ziyaretten...

Ödeme Sayfası Kurgulanması

Ödeme Sayfası Kurgulanması   E-ticarette başarı için tüketicilerin güvenini kazanmak en mühim faktördür. Güven, ziyaretçilerin sepet terk oranlarını düşürür. Ek olarak, satış hacmini artırdığı benzer biçimde...

Ürün Sayfasının Kurgulanması

Ürün Sayfasının Kurgulanması   Bir elektronik ağ üstünden ürün ya da hizmet alım ve satımı yapılması, “elektronik ticaret” şu demek oluyor ki “e-ticaret” olarak adlandırılır. E-ticaret...

E-Ticaret ve Kategori Kurgusu

E-Ticaret ve Kategori Kurgusu E-Ticaret ve Kategori Kurgusu E-ticaret sitesinde kategori sayfası, “ürün listeleme sayfası” olarak da bilinir. E-ticaret sitelerinin eğer olmazsa olmazlarındandır. Ürünlerin sergilendiği ve...

E-Ticaret Sitesi Ana Sayfası Nasıl Olmalıdır

E-Ticaret Sitesi Ana Sayfası Nasıl Olmalıdır E-ticaret sitelerinin en mühim sayfası, ana sayfalardır. “Online mağazanın vitrini” konumundaki ana sayfa, siteyi ziyaret eden kullananların yada müşterilerin...

E-Ticaretin Tarafları

E-Ticaretin Tarafları Elektronik ticaretin tarafları aşağıdaki gibi sıralanabilir. Bu sıralama sözleşme hukuku çerçevesinde, e-ticaretin süjeleri ile birlikte, e-ticaretle ilgili konularda kamusal görev üstlenen/üstlenecek olan kurumları...

DÜKKAN'DAN

İndirim!

Dikdörtgenler Duvar Saati

259,99 799,99 
İndirim!

Whiskey is my Spirit Animal

99,99 
İndirim!

Viski & Puro Duvar Saati

489,99 2.150,00 
İndirim!

Nüans Duvar Saati

159,99 799,99 
İndirim!

Özgür Ruh Duvar Saati

99,99 499,99 
İndirim!

Fil Duvar Saati

99,99 499,99 
İndirim!

Hatıra Duvar Saati

99,99 499,99 
İndirim!
Para biriminizi seçin