Yay Burcu Özellikleri

Yay Burcu Özellikleri

Yay Burcu Özellikleri

Yay burcu özellikleri itibariyle yürekli, hovarda ve farklıdır. Bayağı insanlardan değildir. Yay burcu insanı, samimiyeti ve pozitif yaşam felsefeleri ile tanınır. Yaşamının ilk dönemlerinde heyecanları sebebiyle pervasız davranışlar sergileyebilen yay insanı, ilerleyen dönemlerde deneyimlerinden en fazla ders çıkaran insanlardandır.

Yay burcu özelliklerinden biri de özgürlüğüne düşkünlüğüdür. Kısıtlandığında fevri davranışlar sergileyebilir, yanlış şeyler yapabilir. Yay burcunun en mutlu olduğu şey, özgürce dolaşmak, araştırmak ve keşfetmektir. Bununla beraber acele sıkılabilen insanlardır. Bir yayla birlikteyseniz fazlaca mutluyken, aynı anda ağlayabilirsiniz de. Ona uyum sağlamak oldukça zor olsa gerek.

Yay burcu özelliklerini tanımladığımızda, neşeli, heyecanlı, ukala, egoist ve karmaşık diyebiliriz. Yaylar değişime, gelişime uyumlu insanlardır. Teknolojiyi yakından takip eder, son çıkan ne var ise almak isterler. Yay burcu insanı duygusal davranamaz ve özgürlüğü neticesinde kolay kolay bağlanamaz. Ek olarak duygusal oldukları da söylenemez.

Yay Burcu Kişisel Özellikleri

Yay burcu kişisel özellikleri bakımından karmaşık insanlardır. Onları anlayabilmek için, onlar kadar vurdumduymaz olmalısınız. Yay burcu burçlar içinde yaşamayı seven, en uçuk kaçık burçtur. Duygusal mevzularda bencildir. Karşısındaki insanoğlunun duygu ve düşüncelerini dikkate alır, sadece kendi duyguları her şeyden ilkin gelir.

Yay burcu kişisel özelliklerinden en belirgin olanı, merakıdır. Parlak zeka ve etkisinde bırakan yaylar, merakları sebebiyle bir yerde ve kararda kalamazlar. Yay burcu insanının kendine özgü fikir seçimi ve kararları vardır. Kimsenin tesiri altında kalmaz. Kim ne derse desin, o bildiğini okuyacaktır. Hareketsiz kalamayan yay burcu insanı, devamlı gezi etmekten, alışveriş yapmaktan ve organizasyonlara katılmaktan son aşama keyif alır.

Yay Burcu Fizyolojik Özellikleri

Yay burcu fizyolojik özellikleri itibariyle genel anlamda zayıf ve uzun boyludur. Tipleri değişik ve çekicidir. Keskin bakışları vardır. Yaylar çoğunlukla beyaz / pembe tende olurlar. Saçları kumral ve düzdür. Fizyolojik bakımına ehemmiyet veren yay burcu insanı gülümsediğinde, dişlerinin parlaklığıyla dikkat çeker.

Yay burcu fizyolojik özellikleri açısından salaşlığı tercih eder. Bakımlı ve güzel kokan yaylar, spor giyinmekten hoşlanan tiplerdir. Değişik giyim tarzları, kendilerine özeldir. Yay burcunun iddialı olmak benzer biçimde bir derdi yoktur, daha fazlaca rahatlığına ehemmiyet verir.

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.