Published On: Aralık 11th, 2021604 words3,1 min read

Yay Burcu Kadını

Yay Burcu Kadını

Yay burcu bayanı, denildiğinde ilk akla gelen özgürlüğüne düşkün olmasıdır. İnatçı bir kişiliğe sahiptirler. İstemedikleri şeyleri asla yaptıramazsınız. Gezmeyi ve yeni bölgeler keşfetmeye bayılırlar. Duygusallık onlar için oldukça fazla bir şey anlam ifade etmez. Duygularını tamamen kendi içlerinde yaşarlar ve hiç kimseye bir şey belli etmezler. Bazı zamanlarda oldukça dengesizlerdir. Bunun sebebi ne istediklerini bilmemelerinden meydana gelmektedir.

Yay Burcu Kadını Özellikleri

Yay burcu bayanı, kolay kolay aşık olmaz fakat hakikaten aşık olduğunda asla bırakmaz. Fedakarlık onların içinden gelen bir şeydir. İçlerinde yaşadıkları durumları yalnız oldukça yakın oldukları insanlara anlatırlar. Hayatlarında stresi asla istemezler. Onları en oldukça yoran ve üzen şeylerden biridir. Yay burcu kadının partnerinin yardımsever olması neredeyse şarttır. Şu sebeple bir yay burcu bayanı kendisine yardım etmeyen adam ile yapması imkansız. Fevri hareketleri olsa de nerede iyi mi davranılacağını bilirler. Hayatlarında ki hatalara ve yanlışlara asla üzülmezler. Onlardan yalnız ders çıkarırlar ve yollarına devam ederler.

Yay burcu bayanı, oldukça fazla dost canlısıdır. Çevresinde onu seven insanoğlu görebilirsiniz. Kendisine verilen bir sırrı ölene kadar saklamasını bilir. Yay burcu hanımının yumuşacık bir kalbi vardır. Bu yüzden her insana yardım etmeye çalışırlar. Hayatındaki maddi ve içsel zorlukları kolaylıkla aşabilmesini bilen bir burçtur. Gerilmiş olmaları sebebi ile her an her şeye patlayacakmış şeklinde dururlar. En sevdikleri şeylerden biri müziktir. Her türlü müziği dinlemeye bayılırlar. Yayların en belirgin özelliği çevresinde gerçekleşen vakalara objektif yaklaşabilmeleridir. Liderlikte gözleri yoktur, tek dertleri bulundukları ortam da sevilen biri olmaktır. Yiyecek yapmayı sevmezler, canları istemediği müddetçe kimse onlara yiyecek yaptıramaz. Yay burcu bayanı derin düşünceleri ile tanınır. Hiçbir vakit yüzeysel düşünmezler. Kıskanmakla kıskanmamak içinde gidip gelirler daima. Onlarda en oldukça görülen şey vicdandır. Her vakaya vicdanları ile yaklaşırlar. Canları istediklerinde bulundukları ortamdaki insanları anında gererler ve canlarını sıkabilirler. Hayatta ki tek doğru onların kabullendiği doğrudur. Bu mevzuda oldukça fazla inatlaşabilirler.

Yay Burcu Kadını Fizyolojik Özellikleri

Yay burcu kadının ten rengi kumraldır. Saçları uzun ve bakımlıdır. Koyu renkte saçlara sahiptirler. Şişman değillerdir fakat yediklerine dikkat etmezlerse oldukça acele kilo alabilirler. Ne oldukça uzun nede oldukça kısadırlar. Yüzlerindeki en dikkat çeken yer kirpikleridir. Kaşları tamda mensup olukları burç gibidir. Zayıfladıkları zamanlarda elmacık kemikleri oldukça güzel bir görünüme haiz olur.

Yay Burcu Kadını Pozitif yönde Özellikleri

Yay burcu bayanı, Özgürlüğüne düşkün olmasıdır, oldukça fazla iyi niyetlilerdir. Vakalara pozitif yönde yaklaşmaları önemlidir. Korkusuzdurlar yapacakları şeyleri anında yaparlar. Hayatlarında yeniliğe daima açıklardır. Sevdikleri insanlarına oldukça samimi yaklaşırlar. Oldukça fazla hırslıdırlar, bu hırs onları başarıya sürekler.

Yay Burcu Kadını Negatif Özellikleri

Yay burcu bayanı, derhal her şeye sinirlenmeye müsaittir. Yalnız kendi istekleri doğrultusunda hareket eder. Pireyi deve yapmakta üstlerine yoktur. Kimi zaman kendilerine muhteşem olarak görürler.

yorumunuzu bırakın

İlgili Mesajlar