Trend Halı Modelleri 2021

GuzelArt evinize ve işyerinize hava katacak tüm ürünler ile sizleri MAĞAZA mıza bekliyoruz.

Halı tercihi evinin bütün atmosferini değiştirebilecek bir dekorasyon seçimidir. Özellikle evinin kendini ve tarzını tümüyle yansıtmasını isteyen biriysen evinde bu tür detaylarda da seçici olmalısın. 2021 yılının trend renkleri ve desenleriyle dekore edebileceğin evinde farklı şeyler denemekten kaçınma! İşte 2021’de hoşuna gidebilecek trend olmuş halı kullanımları listemizde!

 

 Vintage Her Zamanın Modası

Vintage dekorasyon ürünlerini aslında neredeyse her dekorasyon tarzıyla birlikte kullanabilirsin. 2021’de de bu rahat dekorasyon seçimi gün yüzüne çıkmış durumda. Büyük boy vintage halılarla sınırlarını çizdiğin oturma alanlarının anı sıra küçük vintage halılarla da güzel bir alan oluşturabilirsin. Eskitilmiş veya hali hazırda eski olan halıları bu dekorasyon amacıyla kullanabilirsin.

2021-trend-halı-dekorasyon-vintage-halı
Trend Halı Modelleri 2021
2021-trend-halı-dekorasyon-vintage-halı
Trend Halı Modelleri

 Üst Üste Halı Kullanımı

Beklenmedik bir trend olarak üst üste halı kullanımını listemize ekledik. Bu noktada farklı dokular ve renkler de bir arada kullanılabilir hale gelmiş olacaktır. Yani zaten kuralları yıktığın için daha da cesur ve yaratıcı seçimler yapabilirsin. Farklı boyutlarla birlikte özellikle yemek masası altına veya çalışma ortamına sermeyi düşünebilirsin.

2021-trend-halı-dekorasyon-üst-üste-halı-ikili
2021-trend-halı-dekorasyon-üst-üste-halı-ikili
2021-trend-halı-dekorasyon-üst-üste-halı-ikili
2021-trend-halı-dekorasyon-üst-üste-halı-ikili

 Yünlü Halıların Yumuşaklığı

Bu senenin trendleri arasında yünlü ve yumuşak dokunmuş halılar var. Oturma ortamlarında konumlandırabileceğin yumuşak halılarda farklı renk ve geometriler kullanabilirsin. Aynı şekilde yatak odanda tarzını yansıtabileceğin yünlü halıları tercih edebilirsin.

2021-trend-halı-dekorasyon-yünlü-halı
2021-trend-halı-dekorasyon-yünlü-halı

 Karışık Desenler Eğlenceli Bir Atmosfer Yaratacak

2021 trendlerinde şimdiye dek kuralları yıkan ve uyumsuz fark edilen kalıpları kırdığımızı görebiliriz. Bir başka halı trendi de tam bu konuda, üst üste desenleri öneriyor aslında. İki farklı deseni bir arada kullanarak baskın bir dekorasyon parçası olarak değerlendirebilirsin.

2021-trend-halı-dekorasyon-karışık-desen-çift-desen
2021-trend-halı-dekorasyon-karışık-desen-çift-desen

 Geri Dönüştürülmüş Halılar

Sürdürülebilirlik olması gerektiği gibi bu yıl trendler arasında. Geri dönüştürülmüş olan kumaşlardan, liflerden ve hatta plastikten birleştirilerek yapılan halıları da evin için düşünebilirsin. Bu sayede hem ekolojik bir hareket olarak hem de evinde bir dekorasyon parçası olarak bu tercihi yapabilirsin.

2021-trend-halı-dekorasyon-sürdürülebilir-halı-geri-dönüştürülmüş-dekorasyon
2021-trend-halı-dekorasyon-sürdürülebilir-halı-geri-dönüştürülmüş-dekorasyon

 Toprak ve Gri Tonlar Modern Bir Görünüm Sunacak

Şimdiye dek bahsettiğimiz baskın renkler ve desenlerin yanı sıra monokrom halı renkleri de bu senenin trendleri arasında. Bunun için çok da öne çıkmayan toprak renkleri ve gri tonları sakin ve modern bir görünüm ortaya koyabilir.

2021-trend-halı-dekorasyon-gri-tonları-toprak-renkleri-halı
2021-trend-halı-dekorasyon-gri-tonları-toprak-renkleri-halı

 Hayvan Dostu ve Su Geçirmez Halılar

Evlerimizdeki hayvan arkadaşlarımızın da rahatça evde durabilmeleri için su geçirmez halıları da tercih edebilirsin. Üzeri leke ve sıvı tutmayan halılar sayesinde hayvan dostlarınla evinde gönlün rahat bir şekilde yaşayabilirsin.

2021-trend-halı-dekorasyon-hayvan-dostu-halı

 İki Renkli Halı Desenleri

2021 renk trendlerini etkileyen Pantone Ajansı’nın duyurmuş olduğu bu senenin trend renkleri olan sarı ve grinin tonlarını da değerlendirmeyi düşünebilirsin. Basit desenler ve örüntüler üzerinde bu iki rengi veya birbirine yakıştırdığın iki rengi değerlendirebilirsin. Bu şekilde evinde dilediğin renkleri baskın olacak şekilde yansıtabilirsin.

2021-trend-halı-dekorasyon-gri-sarı-halı
2021-trend-halı-dekorasyon-gri-sarı-halı

2021-trend-halı-dekorasyon-mavi-beyaz-halı

Trend Halı Modelleri 2021 , Trend Halı Model , Trend Halı Modeli , Trend Halı Modelleri , Trend Halı Modelleri 2020 , Trend Halı Modelleri 2022 , Trend Halı Model Öneri , Trend Halı Model Önerileri , Trend Halı Model fikir , Trend Halı Model fikirleri , Trend Halı fiyat , Trend Halı fiyatları , Trend Halı Model fiyatları

Kaynak: Armut.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kargo ücretleri alıcılarımız tarafından karşılanır ve 14 gün içinde iade hakkı mevcuttur. İade kurallarıyla ilgili detaylar için lütfen İade Kuralları sayfasını inceleyiniz. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.