Terazi Burcu Özellikleri

Terazi Burcu Özellikleri

Terazi Burcu Özellikleri

Terazi burcu özellikleri denge ihtiva eder. Sempatik tavırları, içten lümsemesi ve iyi niyetiyle nerede ise hepimiz tarafınca sevilen insanlardır. Hareketleri ölçülü ve seviyelidir. Terazi burcunun ne düşündüğünü, ne söyleyeceğini bilemezsiniz. En kasvetli ortamları bile, sevecen konuşmaları ve esprileriyle yumuşatabilir.

Terazi burcu özellikleri itibariyle karasızdır. Karar verme anına kadar dengeleri koruyabilen terazi burcu insanı, bu aşamada ayarı kaçırabilir. Devamlı dengede kalmayı kendine amaç edinen terazi burcu, bazı durumlarda dengeyi bozabilmektedir. Bu genel anlamda karar vermesi ihtiyaç duyulan zamanlardır. Terazi burcunu öfkelendiren şeylerden biri, karar vermesi mevzusunda baskı altına alınmasıdır.

Terazi burcu özelliklerinden bir diğeri de savurganlığıdır. Geleceğini düşünmeden hareket eder. Üstün dengesini bu mevzuda koruyamaz. Kendini ve sevdiklerini mutlu etme pahasına elinde avucunda ne var ise harcayabilir. Eğlence insanıdır. Mesuliyet almaktan korkan terazi burcu insanı, baskı altına girmekten hoşlanmaz.

Terazi Burcu Kişisel Özellikleri

Terazi burcu kişisel özellikleri bakımından zarif ve anlayışlıdır. İnsanları dinlemeyi, sorunlara çözüm üretmeyi seven terazi burcu insanı, eleştiri edilmekten asla hoşlanmaz. Eleştiriye maruz kalan terazi, sizi can kulağıyla dinler, gülümser, vedalaşır ve uzaklaşır. Kişiliğinden ve duygularından asla taviz vermez.

Terazi burcunun kişisel özelliklerinden biri de güzelliğe ve estetiğe olan düşkünlüğüdür. Güzel olan her şey onun ilgisini çeker. Teraziler gözleriyle ve sözleriyle hovarda insanlardır. Bunu karşısındaki insanı rahatsız etmeden yapar. O denli nazik ve kibardır ki, bu yaklaşımından keyif alır ruhunuzun okşandığını hissederseniz.

Terazi Burcu Fizyolojik Özellikleri

Terazi burcu fizyolojik özellikleri bakımından çekicidir. Orantılı vücut hatlarına haiz terazi burcu insanı, genel anlamda uzun boyludur. Gözlerinin ışıltısıyla, canlı bakışlarıyla dikkati çeker. Ağız ve burun yapısı minyondur. Saçları ince telli, bakımlı ve çoğunlukla düzdür. Canlı ten rengine haiz terazi burcu insanı, genel anlamda sarı saçlı ve beyaz tenlidir.

Terazi burcu fizyolojik özellikleri itibariyle dış görünümüne ehemmiyet verir. Modayı takip eder, giyim mevzusunda seçici davranır. Giydiğini kendine yakıştıran terazi burcu insanı, yolda yürürken hepimiz tarafınca farkedilebilen insanlardandır.

ETİKETLER:

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.