Terazi Burcu Karakteri

Terazi Burcu Karakteri

Terazi Burcu Karakteri

Terazi burcu insanı simgesini iyi temsil eder. Teraziler adalete olan düşkünlüğüyle tanınırlar. Ayırdetmeksizin her insana karşı iyi ve adil davranır. Haksızlıklara tahammülleri yoktur. Terazi burcu karakteri rol yapmak yerine oldukları şeklinde davranmayı tercih ederler. Rol yapmış olup kendisi şeklinde davranmayanlardan da hoşlanmaz ve onlarla alaycı bir tavırla konuşurlar. Konuşma kabiliyeti oldukça gelişmiştir, konuşmalarında sakin ve yumuşak bir tavır sergilerler. Kendisini dinleyenleri fazlaca acele bir halde tesiri altına alırlar.

Terazi Burcu Karakteristik Özellikleri

Terazi burcu her şeyi ince eleyip sık dokudukları için mühim kararlar alırken güçlük çekerler. Fakat bir mevzu üstüne karar verip onu uyguladıktan sonrasında ne olursa olsun başarıya ulaşmış olurla. Nazik kişilik yapılarıyla kolay sinirlenmezler. Fazlaca ender sert çıkışları olabilir, bu da büyük olasılık onun bardağını taşıran son damladan sonrasında olur. Fazla ısrar da onu sinirlendirebilir. Zorlanmaktan hoşlanmağı için bu şeklinde durumlarda sabrını ve nezaketini yitirebilir. En zayıf yanı merakıdır. Başkalarının yaşamına burnunu sokmaya bayılır. Estetiğe ehemmiyet verdiği için, hayatındaki her şeyin güzelliğe sevgiliside dahildir.

Terazi burcu burçlar arasında en dengeli burçtur. Gülüşü, bakışı ve tavrıyla fazlasıyla çekicidir. İnsanlara yaklaşımı zarif ve kibardır. Terazi burcu insanı tam bir evlilik insanıdır. Yalnız yaşamayı sevmez. Kalabalıklardan ve sosyal olmaktan hoşlanır. Uyum terazi burçları için en önemli şeylerdendir. Güzellik ve estetik duyguları son derece gelişmiş olan terazi burcu insanı, temiz kalplidir.

Terazi Burcunun Künyesi
Yönetici Yıldızı Venüs’tür. Sanatı, sevgiyi ve güzelliği temsil eder.
Hava grubu elementinden ve negatiftir.
Burcunun cinsiyeti erkektir.
Üstün yeteneği dengesidir.
En belirgin özelliği saygısıdır.
Yaşamdaki hedefi düzenli bir hayattır.
Anahtar sözcüğü dengedir.
Terazi burcunun yenmesi gereken huyu gösterişçiliğidir.
Uğurlu günü Cuma’dır.
Uğurlu sayıları 2 ve 6’dır.
Uğurlu taşı Opal’dir.
Uğurlu renkleri açık mavi ve turkuaz renkleridir.
Uğurlu çicekleri krizantem ve gül’dür.
Uğurlu kokuları gardenya ve orkidedir.
Terazi burcunun yakalanabileceği olası hastalıklar; böbrek, karaciğer ve üreme organları rahatsızlıklarıdır.
Terazi burcunun en iyi anlaştığınız burçlar; kova, balık, ikizler, aslan, başak ve akreptir.
Terazi burcunun anlaşamadığı burçlar; koç, oğlak, yengeç ve boğadır.
Terazi burcunun başarılı olabileceği meslekler: resim, sanat, şair, sinema, mimar, terzi, konfeksiyon, el işçilikleri, din işleri, bankacı, hukuk ve mühendisliktir.

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.