Published On: Aralık 9th, 2021599 words3 min read

Terazi Burcu Kadını 

Terazi Burcu Kadını

Terazi burcu hanımı, güzelliği ile bilinir. Kendine devamlı bakar ve alımlı bir kişiliğe haiz olmayı oldukça sever. En ehemmiyet verdiği şeylerden birisi güvendir. Hayatta bir şahıs itimatını kırdığında kolay kolay hiç kimseye güvenemez. Oldukça fazla dost canlısı değildir.. Kendi kendine yetebildiğini düşünür. Bir çok vakit kararsızlıklar içinde bulur kendini. Bu kararsızlığın sebebi devamlı en iyisini istemesinden kaynaklıdır.

Terazi Burcu Kadını Özellikleri

Hayatta onu en mutlu eden şeylerden birisi başarıdır. Başarıya ulaşmış olduğu vakit kendine olan itimatı tamamen uç noktalara ulaşır. Bir terazi hanımı ile uğraşmadan ilkin iki kez düşünmeniz gerekir. Kurnaz zekası ile sizi alt eder ve üzer. Kendisine meydana getirilen bir iyiliği unutmadığı benzer biçimde kötülüğü de asla unutmaz. Kin tutmak onun için bir çocuk oyuncağı gibidir. Kendini rahatlatmak için sanatın her dalıyla uğraşır.

Terazi burcu kadının ruhuna erişmeyi başarabilen bir adam oldukça şanslıdır. Sevilmiş olduğu vakit asla bırakmaz. Tek bir sorun vardır oda devamlı ilgi istemesidir. Terazi burcu hanımını öbürlerinden ayıran en mühim özellik ise kendi haklarını ne pahasına olursa olsun savunmasıdır. Dostlukları önemser fakat oldukça fazla dostu yoktur. Olduğu vakit ise onlara oldukça fazla kıymet verir. Aile bağları güçlü değildir ve evlatları pek fazla sevmez. Bir terazi hanımı kendi başına yaşayabilecek güce devamlı haizdir. Onları kolay kolay kimse yenemez, üstün zekası ile başına gelen en fena olaylardan bile sıyrılmasını bilir.

Terazi hanımı ayakta kalabilmek ve güçlenmek için geçmişe döner ve ders çıkarır. Her ortama ayak uydurmayı iyi bilir. Bulunmuş olduğu o ortamdan rahatsız olsa bir hiçbir şey yokmuş benzer biçimde davranır. Kendini geliştirmeye bayılır, devamlı kitap okumayı tercih eder. Onu tanımayan insanoğlu çoğu zaman onun bir şey anlamadığını zanneder. Bunun tek sebebi yeri vardığında iyi bir oyuncu olmasından dolayıdır. İçinde mevcud yardımseverlik yardımıyla elinden geldiğince zor durumda olanlara yardım etmeye çalışır.

Terazi Burcu Fizyolojik Özellikleri

Terazi burcu hanımı, çoğu zaman orta boyludur. Ten rengi açık tonlarındadır. Gözleri çoğu zaman renkli olur. Güzelliğini venüs gezegenin den alması ile malum terazi hanımı, endamı ile etrafındaki insanları büyüler. Tenleri bir inciye benzer narin ve yumuşaktır. Terazi kadının en alımlı yeri yüzüdür. Oldukca fazla kilo almazlar. Ne kadar yaşlanırlarsa yaşlansınlar hep genç kalmayı başarırlar.

Terazi Burcu Kadını  Pozitif yönde Özellikleri

Terazi burcu hanımının, ayakta kalabilmesi için hiç kimseye ihtiyacı yoktur. Özgüvenleri canlarını sıkan vakalarla baş etmekte destek sunar. Büyüleyici bir yapıya haiz olmalarından dolayı elde edemeyecekleri kimse yoktur. Zariflikleri kadar diplomatik bir kişiliğe de sahiptirler.

Terazi Burcu Kadını  Negatif Özellikleri

Terazi burcu hanımının en negatif özelliği fazlasıyla kindar olmasıdır. Tek eşliliğe oldukça zor uyum sağlarlar. Başkalarından kolay etkilenmeleri onları üzebilir. Kararsızlıkları ile dikkat çeken bir yapıyı taşır.

yorumunuzu bırakın

İlgili Mesajlar