Terazi Burcu Genel Özellikleri ve Künyesi

Terazi Burcu Genel Özellikleri ve Künyesi

Terazi Burcu Genel Özellikleri ve Künyesi

Terazi burcu burçlar içinde en dengeli burçtur. Gülüşü, bakışı ve tavrıyla fazlasıyla çekicidir. İnsanlara yaklaşımı zarif ve kibardır. Terazi burcu insanı tam bir evlilik insanıdır. Yalnız yaşamayı sevmez. Kalabalıklardan ve toplumsal olmaktan hoşlanır. Uyum terazi burçları için en mühim şeylerdendir. Güzellik ve güzel duyu duyguları son aşama gelişmiş olan terazi burcu insanı, temiz kalplidir.

Terazi Burcu Genel Özellikleri ve Künyesi

Terazi burcu özellikleri itibariyle güzellik ve sevgi için yaratılmış gibidir. Konuşma kabiliyeti ile dinleyicilerini etkilemekte üzerine yoktur. Sabırlı terazi burcu insanı telaşlı davranmaktan hoşlanmaz. İstisnai durumlarda dengesini kaybedebilen terazi burçları kavga etmekten çekinmezler. İnatçı kişilikleri ile kararlarından ödün vermezler. Eğlenceye düşkün yönleri onları yemeye, içmeye ve eğlenceye sürükleyebilir.

Terazi burcunun özelliklerini tanımlayacak olursak, avare, sabırlı, açık sözlü, sivri, pot kıran, duygusal, cüretkar, ilkeli, dengeli, oyuncu, çekici, tutarsız, rahat, vurdumduymaz, muhalif, şık, benzersiz, ılımlı, dedektif, ukala, zor ve moderndir.

Terazi Burcu Aşk ve Evlilik

Terazi burcu aşkta romantizmin doruklarına çıkar. Aşırı derecede duygusallaşır. Genel olarak hovarda tavırlar sergileyen ve yüzeysel ilişkiler yaşayan terazi burçları, sadece aşık olduklarında durulurlar. Mesuliyet almaktan korkan terazi burcu insanı bu yüzden ciddi beraberliklere pek yanaşmaz. Evlenebilmesi için karşı cinsin aklını başından alması ve her yönden kuvvetli olması şarttır. Terazi burçları evlendiklerinde bilhassa evlatları olduğunda evliliklerini daha çok ciddiye almaya başlarlar.

Terazi Burcu Nelerden Hoşlanır

Terazi burcunun hoşlanılmış olduğu şeylerin başlangıcında müzik ve moda gelir. Tüm güzelliklerden hoşlanan teraziler, her şeye karşı adaletli olmayı tercih ederler. Yeni insanlarla tanışmaktan, konuşmaktan, bakışmaktan, pahalı mekanlarda bulunmaktan keyif alırlar. Ek olarak terazi burçları beğenilmekten, peşinden koşulmasından oldukca hoşlanır.

Terazi Burcu Hoşlanmadığı Şeyler

Terazi burcunun hoşlanmadığı ilk şey huzursuz ortamdır. Huzursuzluktan, uyumsuzluktan ve çirkinliklerden hoşlanmaz. Terazi burcu tüm yaşamı süresince dengeyi bulmak ve rahatlık ortamı yaratmak için çabalar. Dengesini bozan her şeyden de uzaklaşır. Terazi burcu insanları, istemedikleri sorumlulukların altına girmekten de pek hoşlanmazlar.

Terazi Burcu Bayanı

Terazi burcu bayanı, genel anlamda orantılı vücut hatlarına haiz, orta boylu ve zarif kadınlardır. Modayı yakından takip eder, çağdaş tarzda giyinirler. Asla bakımsız dolaşmazlar. Terazi burcu kadınlarının görüş açısı oldukca güzeldir. Hem madden hem de manen etrafındaki her şeyi güzelleştirmek ister. Terazi burcu bayanı için maddiyat ta oldukça önemlidir. Parayı genel anlamda güzelleşmek ve konfor için kullanır.

Terazi Burcu Erkeği

Terazi burcu erkeği şık erkeklerdendir. Giyim mevzusunda seçici davranır ve giydiğini kendine yakıştırır. Terazi burcu erkeği yaşantısının her alanında kararsızlıklar yaşar. Kolay karar veremeyen yapısı sebebiyle işleri bir çok süre sallantıda kalabilir. Terazi erkeği karar verebilmek için tüm ayrıntıları düşünerek günler haftalar geçirir. Aslen kararını vermiştir de büyük olasılıkla karşı taraf bunu istemiyordur. Terazi burcu erkeğinin yaşamış olduğu sorun bundan ibarettir. Kendi kararlarını başkalarını incitmeden iyi mi uygulayacağını düşünür.

Terazi Burcunu Etkilemenin Yolları

Terazi burcunu etkilemek için en başta bakımlı ve temiz olmalısınız. Güzel duyu ve dış görünüm terazi burçları için son aşama önemlidir. Ek olarak güzel kokmalısınız. Bunun yanısıra uyumlu ve rahatlık veren bir yapınız var ise, terazi burcunu etkilemekte zorlanmazsınız. Teraziler karşısındaki insan tarafınca beğenilmek ve övülmek ister. Ek olarak terazi burcu karşısında azca konuşmalısınız ve hareketleriniz anlam ifade etmeli.

Terazi Burcunun Künyesi

Yönetici Yıldızı Venüs’tür. Sanatı, sevgiyi ve güzelliği temsil eder.
Hava grubu elementinden ve negatiftir.
Burcunun cinsiyeti adamdır.
Üstün kabiliyeti dengesidir.
En belirgin özelliği saygısıdır.
Yaşamdaki hedefi tertipli bir hayattır.
Anahtar sözcüğü dengedir.
Terazi burcunun yenmesi ihtiyaç duyulan huyu gösterişçiliğidir.
Uğurlu günü Cuma’dır.
Uğurlu sayıları 2 ve 6’dır.
Uğurlu taşı Opal’dir.
Uğurlu renkleri açık mavi ve turkuaz renkleridir.
Uğurlu çicekleri krizantem ve gül’dür.
Uğurlu kokuları gardenya ve orkidedir.
Terazi burcunun yakalanabileceği ihtimaller içinde hastalıklar; böbrek, karaciğer ve üreme organları rahatsızlıklarıdır.
Terazi burcunun en iyi anlaştığınız burçlar; kova, balık, ikizler, aslan, başak ve akreptir.
Terazi burcunun anlaşamadığı burçlar; koç, oğlak, yengeç ve boğadır.
Terazi burcunun başarıya ulaşmış olabileceği meslekler: fotoğraf, sanat, ozan, beyazperde, mimar, terzi, konfeksiyon, el işçilikleri, din işleri, bankacı, hukuk ve mühendisliktir.

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.