Terazi Burcu Aşk Hayatı

Terazi Burcu Aşk Hayatı

Terazi Burcu Aşk Hayatı

Terazi burcu aşk hayatında denge ister. Estetiğe ehemmiyet veren zevkli insanlardır. İnsancıldır. Kendi düşüncelerine kıymet verdiği benzer biçimde, başkalarının düşüncelerini de önemser. Yalanı sevmez, aşkta da dürüst olmaktan yanadır. İnsanlara karşı yaklaşımı iyi niyetlidir ve nazik tavırlara haizdir. Bilhassa aşk üstüne verdiği sözleri ne olursa olsun yerine getirir. Kimseyi yarı yolda bırakmaz. Konuşmalarında sakin, duygulu, neşeli ve esprilidir. Hisleri kuvvetlidir, gözlem kabiliyeti gelişmiştir. Terazi burcu dengesini korumak zorunda hisseder. Dengesizleştiği süre büyük hastalık duyar ve uzaklaşır. Teraziyle beraber olan şahıs, dış görünümüne ehemmiyet vermeli, zevkli olmalıdır. Bununla beraber konuşmasını iyi bilmeli, tavır ve davranışlarıyla teraziyi dengeleyebilmelidir.

Terazi Burcu Aşık Olursa

Terazi burcu aşık olursa aşkıyla sonsuza kadar beraber olmak ister ve evlenir. Teraziler aşk için yaratılmış insanlardır. Aşık terazi aşkını elde edebilmek için manalı bakışlar atar, imalı güzel sözlerle flört eder ve en sempatik halini takınır. Bununla beraber artistik ve kuvvetli tavırlar sergilemekten de geri kalmaz. Fazla ısrar eden değildir. Aşka düştüğü insanı sabırla bekler. Hislerinin karşılıklı bulunduğunu anladığında harekete geçer ve acil etmez. Kendine daha çok itina gösterir. Aşk bakışları da dahil tüm bedenine yansır. Onun bu değişiminden, onu yakından tanıyanlar aşık bulunduğunu rahatça anlayabilirler. Duygularından güvenli olduğunda, birlikteliğin ilerleyen zamanlarında duygusal bir teklifle partnerini sonsuza kadar kendine bağlamak ister. Teraziler evlendiklerinde muhteşem eşler olabilirler, bu birazcık da eşine bağlıdır. Evine bağlı ve sadıktır. Bakışları ve sözleriyle hovardalık yapabilirler fakat eşlerini aldatmayı düşünmezler. Terazi burcu cinsellik hayatında tutkuludur. İlişki esnasında cüretkar olup olmaması partnerine bağlıdır. Onun duygularına ve isteklerine daha çok ehemmiyet verdiğinden kendi isteklerini geri plana atar.

Terazi Burcu Aşk Acısı

Terazi burcu gönül sızısı sancılı geçer. Terazi burçları genel anlamda sakin insanlardır. İş ayrılığa vardığında ise asla beklemediğiniz bir değişimle karşılaşabilirsiniz. Aşk acısıyla suskunluğu bitebilir ve en onur kırıcı sözleri söyleyebilir. Terkedilen terazi burçları eğer oldukca seviyor ve aşıksa aşkının acısı uzun seneler sürebilir. Partnerine hem düşman olur, hem de oldukca sever. Aslen vazgeçemediği ona hissettiği eşi olmayan duygularıdır. Bu duyguları başkasıyla yaşayamayacağına inanır ve yeni bir aşka cesareti yoktur. Aşık bir terazi ayrıldığına yeni aşklar yaşamak yerine günübirlik yada kısa süreli ilişkiler yaşayacaktır. O durumda bile ayrılmış olduğu partnerini aldatıyormuş hissine kapılabilir. Terazilerin en iyi anlaştığı burç elementi hava grubundan olanlardır. Bilhassa boğa ve kovalarla oldukca iyi anlaşır ve uzun ömürlü ilişkiler yaşayabilirler. Su elementi burç grubuyla iyi arkadaşlıklar kurarlar ve onların dert ortağıdırlar. Toprak elementi burç grubuyla pek anlaşamazlar. Düşünce çatışmaları oldukça fazladır. Ateş elementi bir çok süre terazileri dengeler fakat aşk ilişkileri fazla uzun sürmeyebilir. Bundan dolayı ateş elementi burç grubundan olanlar enerji, coşku ve hareketliliği sever. Terazilerin sakinliği ateş grubunu çıldırtıp pes ettirebilir.

Terazi Burcunun Aşk Anlayışı

Terazi ve aşk demek; denge, sükunet, rahatlık, oyun, eğlence, dürüstlük, saygı, sevgi, keyif ve melankoli anlamına gelir.

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.