İçeriğe geç

Temel İngilizce Ulaşım Kelimeleri

Temel İngilizce Ulaşım Kelimeleri

Temel İngilizce Ulaşım Kelimeleri

Otogar nerede? Where is the bus station?
Hava alanı nerede? Where is the airport?
Bir harita/bir tarife istiyorum. I want a map / timetable
Buradan sola/sağa dönün Turn left/right here
Lütfen durun Please stop!
Acelemiz var We’re in a hurry
Lütfen daha dikkatli sürünüz. Please drive more carefully
İnecek var I want to get off (minbus)
Londra’ya bir bilet istiyorum I want a ticket to London
Ne zaman kalkıyor? When does it leave?
Burası benim yerim. This is my seat
Araba kiralamak istiyorum I want to hire a car…
… dört gün için … for 4 days
Ehliyet Driving license
Patlak lastik var. There’s a flat tire
Kriko Jack
Tam depo lütfen A full tank please
Kurşunsuz benzin Lead free petrol
Kaybolduk We’re lost
Arabamız bozuldu Our car has broken down

İstanbul İngilizce Kursları

İstanbul gerek tarihi gerek nüfus yapısıyla kozmopolitik duruş sergileyen, Avrupa’nın en büyük ticari merkezlerinden biridir. Büyük küçük birçok işletme ve kuruluşa ev sahipliği yapan İstanbul; Türkiye’nin en saygın özel ve devlet üniversitelerini de bünyesinde barındırıyor. Üniversite dışında birçok eğitim kurumuna da ev sahipliği yapan ilde turizm faaliyetleri de oldukça ilerlemiştir. Haliyle yabancı turist oranının diğer illere kıyasla hayli yüksek olduğunu söylemek mümkündür. Özellikle kurumsal alanda İngilizce bilmenin gerektirdiği önemle İstanbul İngilizce kursları sayısı her geçen gün daha da artış göstermiştir.

Hem öğrencilerin hem de çalışanların büyük ilgisini çeken İstanbul’da İngilizce kursu seçerken kursun size İngilizce öğrenme konusunda sağladığı avantajlara özellikle dikkat etmeniz gerekmektedir. İlgili kurs öncelikle İngilizce seviyenizi geliştirirken İngilizce konuşma, okuma, yazma ve anlama gibi beceriler de kazandırmalıdır. Bunun kalıcı olmasını sağlamak için ise ezberci bir eğitim sistemi yerine kursunuzun daha etkili bir öğrenme metodu geliştirmiş olması gerekmektedir.

İstanbul İngilizce kursları arasında seçim yapma konusunda kararsızsanız, İngilizce’yi size doğal bir süreç içinde öğretmeyi amaçlayan  İngilizce kursu ile tanışın.

Sizlere yepyeni bir İngilizce öğrenme deneyimi sunan  geleneksel İngilizce kursları ve ezberci eğitim sisteminin aksine tüm öğrencilerine tamamen özgün bir eğitim sistemi sunar. İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma eğitimlerini sosyal aktiviteler ile destekleyerek size kalıcı İngilizce öğrenme deneyimi sunar

İş İngilizcesi ile birlikte günlük hayatta ve eğitim hayatınızda da kullanabileceğiniz İngilizce eğitimini sizlere en iyi şekilde sunan  İngilizce kursu imkanı da sunar.

 

İstanbul İngilizce Kursları için Tercih Etme Nedenleri

Sertifikalı uzman öğretmenleriyle gelişim sürecinizi birebir takip eden en fazla 4 kişiden oluşan sınıflarında konuşma pratiklerinizi en iyi şekilde yapabilmenize imkan tanır. Böylelikle İngilizce konuşma alanındaki becerilerinizi geliştirebilme ve test edebilme şansı elde etmiş olursunuz. İngilizce konuşma konusunda sorun yaşayanlar bu eğitim sürecinde daha hızlı bir şekilde hedeflerine ulaşır.

 

İngilizce Tanışma Kelimeleri

İngilizce kursu sürecinde öğrenme motivasyonunuzun artması ve hedeflerinize en kısa sürede ulaşabilmeniz için sizlere özel İngilizce eğitim koçları da eşlik eder. Dünya genelinde başarısı kanıtlanmış eğitim sistemini sizlere sunan  ayrıca online İngilizce kursu imkanını sizlerle bir araya getirir.

Eğitim sürecinde istediğiniz dil seviyesine gelebileceğinizin garantisini en baştan veren  dünya standartlarında İngilizce eğitimi almak isteyenlerin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Online ders seçenekleriyle dikkat çeken  dilediğiniz yerde dilediğiniz şekilde dil öğrenmeye devam edebilmenize imkan verir.

Online eğitim sisteminde de İngilizce koçluğu imkanı veren  online ve sınıf eğitimini ikili plan olarak size sunar. Böylelikle eğitiminizi ister evde ister şubelerde almaya devam edebilirsiniz. Esnek ve entegre bir eğitim veren  herhangi bir sorun yaşamadan eğitiminize istediğiniz şekilde devam edebilmenizi sağlar.

Ezberci bir sistemden ziyade daha akılda kalıcı ve eğlenceli yöntemleri tercih eden  sayesinde yeni bir dil öğrenebilmenin ne kadar keyifli olduğunu sizler de fark edebilirsiniz. Alanında uzman ekibiyle eğitimlerini sürdüren  hedefi İngilizce öğrenmek olan herkesin tercih edeceği yeni nesil tekniklerle sizlere eğitim verir. Sizler de tercih ederek eğlenceli şekilde dil öğrenebilmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

İngilizce Eğitimi Kaç Kurdan Oluşur?

Etkili bir planlama ile geliştirilmiş İngilizce eğitimleri, öğrencilerin ya da kursiyerlerin birkaç ayda nitelikli şekilde İngilizce konuşmalarını sağlamaktadır. Ancak bunun için yabancı dil kursu seçimlerinin oldukça iyi bir şekilde yapılması gerekmektedir.
Dil kurslarımız alanında uzman eğitimci kadrosu ve kaliteli eğitim anlayışı sayesine öğrencilerinin eğitimlerine katkıda bulunmaktadır. Tüm İngilizce eğitimlerimiz Avrupa Dil standartlarının belirlediği seviyeleri doğrultusunda planlanarak geliştirilmiştir. Yabancı Dil Kursları tüm eğitim seçeneklerinde her seviyeyi başarılı bir şekilde tamamlayan öğrencilerin, bir üst seviyeye geçmesi ve yabancı dillerini adım adım ilerletmesini amaçlayan bir eğitim stratejisi sunmaktadır.

İngilizce Tanışma Kelimeleri

Yabancı Dil Kursları bünyesindeki tüm eğitimlerde kur seçimi yapmadan önce seviye tespit sınavı ile dil seviyeniz ölçülerek başlangıç yapılır. Kursiyerlerin tam olarak İngilizce öğrenebilmeleri için atlamaları gereken altı temel kur bulunmaktadır. Bu kurlar; Beginner, Elemantary, Pre – Intermediate, Intermediate, Upper – Intermediate ve Advanced şeklinde isimlendirilmektedir. Her kur kendine özel şekilde belirlenmiş olan eğitim içerikleri ve yöntemlerine sahiptir. Bu nedenden ötürü öğrencilerin seviyelerinin belirlenmesi ve eğitimlerine hangi kurdan başlayacaklarının net şekilde anlaşılması Yabancı Dil Kursları açısından büyük önem taşımaktadır.

İngilizce Eğitim Kurları Nasıl Geçilir?

Kur geçişleri ya da kurların sona ermesi kendine ait olan bir sınav sistemi ile yapılmaktadır. Yabancı Dil Kursları sisteminde kurlar zorluk seviyelerine göre de geçiş sürecini belli etmektedir. Genel olarak İngilizce öğrenimlerinde geçilmesi en kolay olan kur Beginner olarak isimlendirilen başlangıç seviyesidir. Bu kurda öğrencilerimiz İngilizcenin temellerini öğrenmektedir. Genellikle daha önce hiç İngilizce eğitimi almamış olan öğrencilerden oluşan Beginner sınıfı kur bitimlerinde alfabe ya da temel kavramlar gibi içerikleri net bir şekilde öğrenmektedir. Bu kur sonunda istisnalar olmakla birlikte yazılı sınavlara başvurulmaktadır.

Yabancı Dil Kurslarında temel hedef, kursiyerlerin en son kura gelerek akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilmeleridir. Çünkü Advanced kurunu geçen kursiyerlerimiz İngilizceyi eksiksiz olarak akıcı bir şekilde kullanabilmektedir. %100 konuşma garantisi ile sertifikalarını alan öğrencilerimiz istedikleri İngilizce kitapları da okuyarak kendilerini daha ileri seviyelere getirebilmektedir. Son kuru geçmek için öğrencilerimiz yine yazılı şekilde gerçekleşen sınavı vermek zorundadır. Ancak artık İngilizcenin temelleri öğrenildiğinden ötürü bu kuru tamamlamak sanıldığının aksine kursiyerlere çok fazla zorluk çıkararak onları yormamaktadır. İngilizcenin temellerini tam anlamıyla öğrenen kursiyerlerimiz, bu sınavda zorlanmadan başarılarını ortaya koyabilmektedirler.

İngilizce Ne Kadar Sürede Öğrenilir?

5 günde, 1 ayda İngilizce öğretiriz diyenlere bir kere asla inanmayın. İngilizce öyle kısa sürede akıcı bir şekilde öğrenilmez. Hele ki eğitim kalitesi bakımından iyi olmayan bir kursta öğrendiğiniz İngilizce okulda aldığınız dil eğitiminin ötesine geçemez. İngilizce konuşmaya gelince, onu öğrenmek içinse sürekli İngilizce konuşulan ve konuşturan kurslarla 3-6 ayda İngilizce konuşmaya başlayabilirsiniz.

Hızlandırılmış İngilizce kursları sonuç verebilir mi?

Günümüzde maalesef ticari amaçlı dil kursları insanların kısa sürede İngilizce öğrenme isteklerini iyi niyetle kullanmıyor. Kısa sürede çok iyi İngilizce öğretme vaatleri ile kursiyerlerin hem hayalleri ile hem de bütçeleri ile oynuyor. Kaliteli ve sonuç veren bir dil eğitimi için iyi bir piyasa araştırılması yapılmalı, seçilen eğitim kurumunun referansları ve başarıları sorulmalıdır. En önemlisi de profesyonel bir dil eğitim yöntemi seçildikten sonra istikrarlı bir şekilde ve düzenli olarak İngilizce çalışılmalıdır.

Kısa sürede ya da çaba göstermeden İngilizce öğrenmek hayalden başka bir şey değildir. Ana dili dışında bir dil öğrenmek için iyi bir dil eğitimi almak ve çalışmak gerekir. Düzenli olarak alınan kaliteli bir eğitimle birkaç ayda İngilizce konuşmaya başlayabilir, sabrederseniz bir yılın sonunda akıcı bir şekilde sorunsuz İngilizce konuşabilirsiniz. İngilizce bilmek demek kesinlikle İngilizce konuşabilmek demektir. Bu durumda sizleri konuşturan ve İngilizce konuşma odaklı olan bir dil eğitimini tercih etmelisiniz. Derslere hazırlanarak gittiğiniz ve ana dili İngilizce olan bir Amerikalı öğretmenden İngilizce ders aldığınız sürece telaffuz bakımından en kaliteli eğitimi almış olacak ve İngiliz kültüründen birinden aldığınız bu dil eğitimi ile en doğru İngilizceyi öğrenmiş olacaksınız.

2021 İngilizce Kursu Fiyatları

Akademik sınav, genel İngilizce, hazırlık atlama, iş İngilizcesi, ilköğretim ve lise İngilizce kursları vb. pek çok alanda kursta eğitim görmek mümkün. İyi ve kaliteli kurslar İngilizce öğrenimi sırasında az mevcut sayısına önem veriyor. Uygun fiyatlı İngilizce kursları ise sınıf mevcudunu yükseltme yoluna başvuruyor. Her iki kurs modelindeyse öğrencinin veya kişinin isteği ön plana çıkıyor. Dolayısıyla 2021 İngilizce kursu fiyatları araştırırken mutlaka başarılı olacağınıza da inanmalısınız. Aksi takdirde verdiğiniz para ve zaman boşa gidebilir.

İngilizce kursu fiyatları, öğrencinin seviyesi, seçilen kurum ve konumu, sınıftaki öğrenci sayısı vb. pek çok faktöre göre şekilleniyor. Aynı zamanda İstanbul İngilizce kursu fiyatları diğer şehirlere oranla daha yüksek bir grafik çiziyor. Aşağıda İstanbul, Ankara ve İzmir İngilizce kursu fiyatları ve diğer şehirler hakkında bilgiler yer almaktadır.

İstanbul İngilizce Kursu Fiyatları

Yabancı dil kursları açısından en avantajlı şehir İstanbul. Çinceden Almancaya, Portekizceden Felemenkçeye kadar pek çok dilde kurs bulunabiliyor. Öte yandan İstanbul İngilizce kursu fiyatları açısından ise az da olsa bir dezavantaja sahip. Ancak yerel merkezler daha uygun bir fiyat sağlayabiliyor.

Amerikan Kültür İngilizce Kursu Ücretleri

Türkiye’de oldukça meşhur olan Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, kaliteli eğitim ve üst düzey öğretmen kadrosuyla ön plana çıkıyor. Türkiye’de 80’i aşkın şubeyle hizmet veren Amerikan Kültür, farklı illerde farklı fiyat politikası uygulayabiliyor. Aynı zamanda online veya telefonla İngilizce dersi gibi avantajlar daha uygun bir fiyat sağlıyor. İstanbul Amerikan Kültür İngilizce Kursu ücretleri:

Genel İngilizce 1. Seviye: 1500 TL’den başlıyor (80 Ders Saati)
Genel İngilizce 5. Seviye: 5500 TL’den başlıyor (80 Ders Saati)
Ortalama İngilizce Kursu fiyatı: 4500 TL, seviye ilerledikçe fiyatlar 10.000 TL’ye kadar yükseliyor.

English Time Dil Okulları İngilizce Kursu Fiyatı

Türkiye’nin en büyük yabancı dil kursu olan English Time, farklı yaş gruplarına yönelik eğitim veriyor. 7 yaşından itibaren başlayan eğitimler meslek İngilizcesi, kurumsal eğitim, uluslararası sınav İngilizcesi, genel İngilizce vb. farklı kategorilerde devam etmektedir. English Time A2 seviyesinden itibaren ana dili İngilizce olan eğitmenlerle ders veriyor. Dolayısıyla başarı oranının oldukça yüksek olduğunu söylemek mümkün.

English Time İngilizce kursu ücretleri 1800 TL’den başlıyor. Uluslarası sınav İngilizcesi kursları ise ortalama 6500 TL. Bununla birlikte English Time şubelerinde fiyatlar değişiklik gösteriyor. Detaylı bilgi edinmek için mutlaka yüz yüze görüşme yapmalısınız.

Just English Kursu Fiyatları

2005 yılından beri hizmet veren Just English, günümüzde yirmiyi aşkın şubeye sahiptir. 6 farklı kura ek olarak İlköğretim, lise, üniversite ve yaz okulu İngilizce sınıfları bulunuyor. Ayrıca Türk markası olduğunu da söylemeliyim.

Just English kursu fiyatları 3700 TL’den başlıyor. İstanbul İngilizce kursu fiyatlarına oranla uygun bir fiyat sunduğunu söylemek mümkün.
British Point İngilizce Kurs Ücretleri

İngilizce Tanışma Kelimeleri

Butik İngilizce kursları arasında yer alan British Point, 6 kişilik sınıflarda eğitim veriyor. Bu sayede öğrenci ve öğretmenler daha iyi bir iletişim kurarken çok yönlü bir öğrenme de gerçekleşiyor. Kadıköy’de hizmet veren British Point, 2000 yılından beri aynı konumunda.

British Point İngilizce kursu ücreti 3 kur için 3600 TL olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda yurtdışında eğitim görerek İngilizce öğrenmek istiyorsanız ortalama 9000 TL ödemeniz gerekiyor.

American Life İngilizce Kursu Fiyatı

Yurtdışı eğitim fırsatı da sunan American Life, 2007 yılından beri hizmet veriyor. American Life’ın İstanbul’da farklı ilçelerde 12 şubesi var. Güçlü bir kadroya ek olarak sınav İngilizcesi, iş İngilizcesi ve Genel İngilizce kurları için tercih edilebilir.

Genel İngilizce 6 kur fiyatı 3800 TL’den başlıyor.

British Time

Köklü bir geçmişe sahip olan British Time, 1988 yılından beri istanbul’un farklı ilçelerinde 8 şubesiyle hizmet vermektedir. YDS, TOEFL, PTE Academic, IELTS kursları, kişiye özel dersler, konuşma garantili İngilizce, kurumsal eğitim ve genel İngilizce gibi farklı alanlarda eğitim sağlıyor.

British Time İngilizce kursu fiyatları 7000 TL’den başlıyor.
Ankara İngilizce Kursu Fiyatları
Başkent Ankara, İngilizce kursuna gitmek isteyen kişiler için pek çok avantaj sağlıyor. Kurumsal merkezlerden yerel kurslara kadar pek çok fırsatı değerlendirebilirsiniz. Ankara İngilizce kursu fiyatları ortalama 3500 TL gibi bir ücretlendirmeye sahip.

Temel İngilizce Ulaşım Kelimeleri

Çağrı Dil Okulu

En iyi İngilizce kursları arasında yer alan Çağrı Dil Okulu, konuşma ağırlıklı İngilizce eğitimi ile ön plana çıkıyor. Aynı zamanda ücretsiz kur tekrarı gibi avantajlar da sağlıyor. Kursu başarıyla tamamlayan öğrenciler ise sertifika almaya hak kazanıyor.

Çağrı Dil Okulu İngilizce kursu ücretleri ortalama 3000 TL’dir. Hukuk İngilizcesi, Hazırlık atlama, Genel İngilizce ve uluslararası sınavlara yönelik kurs alanları bulunuyor.

Active English Kurs Fiyatları

Ankara, Dubai, Çorum, İzmir, İstanbul, Londra, Silikon Vadisi vb. farklı yerlerde şubesi bulunan Active English, birçok dilde eğitim veriyor. Arapça, İtalyanca, Rusça, Çince, Fransızca, Almanca vb. dillerde native öğretmenler de çalışıyor.

Active English 6 kur kurs fiyatları ortalama 7000 TL’dir. 2 kur eğitim almak istiyorsanız ödemeniz gereken ortalama ücreti 2000 TL.

Perfect English Kurs Fiyatı

Ankara’da 15 şubesiyle hizmet veren Perfect English, 2002 yılından beri güçlenmeye devam ediyor. ‘Onlar anlatır, biz öğretiriz’ sloganıyla bugüne kadar binlerce öğrenci Perfect English’i tercih etmiştir. Aynı zamanda ilköğretim İngilizcesi, kurumsal İngilizce, genel İngilizce ve özel ders gibi alanlarda eğitim veriyor.

Perfect English kurs fiyatı ortalama 4500 TL’dir. 6 kur olarak İngilizce eğitimi almak istiyorsanız 4500 – 6000 TL aralığında bir fiyat ödemeniz gerekiyor. Üniversite hazırlık atlama kursları ve YDS ön hazırlık kursları ise 1250 TL.
Wall Street English Ücretleri
Merkezi İstanbul’da bulunan Wall Street English, Ankara’da farklı şubeleriyle İngilizce kursu sağlıyor. Ayrıca yüz yüze dersler haricinde online İngilizce kursu için de tercih edebilirsiniz.

Temel İngilizce Ulaşım Kelimeleri

Wall Street English kurs ücretleri ortalama 6000 TL’dir. Online İngilizce derslerinde ücretler daha uygun.

TAD Batıkent

Türk Amerikan Derneği Yabancı Dil Kursları Batıkent şubesi, Ankara’nın en iyi İngilizce kursları arasında yer alıyor. Özel ders, çocuklar için İngilizce, yaz okulu, sınav İngilizcesi, İngilizce konuşma kulübü vb. farklı kategorilerde hizmet vermektedir.

6 Kur İngilizce eğitimi ortalama 4000 TL’dir. Çocuklara yönelik İngilizce ise her seviye için ortalama 700 TL.
İzmir İngilizce Kursu Fiyatları
Pek çok İngilizce kursuna ev sahipliği yapan İzmir, hem öğrenciler hem de ebeveynler için sayısız seçenek sunuyor. İzmir en iyi İngilizce kursu fiyatları ortalama 5000 TL iken 10000 TL’ye kadar yükselebiliyor.

Temel İngilizce Ulaşım Kelimeleri

TEOL Dil Okulları

Üst üste 3 yıl boyunca ‘En iyi dil okulu’ seçilen TEOL Dil Okulları, İzmir’deki en iyi İngilizce kursları arasında yer almaktadır. Aynı zamanda İzmir haricinde Bursa, Eskişehir, Adana, Samsun, Mersin, İstanbul ve Rize’de de şubeleri bulunuyor.

6 seviye İngilizce kursu fiyatları ortalama 7000 TL’dir. Online İngilizce eğitimi ise ortalama 2400 TL.
İzmir İngiliz Kültür Kurs Fiyatları
2006 yılında hizmet vermeye başlayan British Culture, Türkiye’nin farklı şehirlerinde İngilizce eğitimi sağlıyor. İzmir’de ise 8 şubesiyle hizmet vermektedir. Online, genel, kurumsal ve sınav İngilizcesi olmak üzere 4 farklı grupta farklı yaş gruplarına yönelik dersleri bulunuyor. Aynı zamanda yurtdışı eğitim fırsatı da sunuyor.

İzmir İngiliz Kültür Kurs fiyatları ortalama 6500 TL’dir.

İzmir Akın Dil Eğitim Merkezi

Uygun fiyatlı İzmir İngilizce kursu arayışındaysanız Akın Dil Eğitim Merkezi’ni tercih edebilirsiniz. Özellikle uluslararası sınavlar için tercih edilse de farklı kategorilerde İngilizce kursu veriyor. Ayrıca Çanakkale, Ankara, Konya, Kırşehir, İstanbul, Van, Malatya, Adana, Erzincan, Trabzon ve Sakarya gibi farklı şehirlerde de şubesi var.

İzmir Akın Dil Eğitim Merkezi ortalama fiyatı 3500 TL’dir.
Yurtdışı İngilizce Kursu Fiyatları
Daha iyi İngilizce eğitimi almak, farklı bir kültürü tanımak ve sayısız avantajdan yararlanmak için yurtdışı İngilizce kurslarını tercih edebilirsiniz. Özellikle Malta İngilizce okulları ile pek çok öğrenci çok iyi derecede İngilizce öğrenebiliyor. Bununla birlikte yurtdışı İngilizce kursu fiyatları ülkelere göre farklılık göstermektedir. İrlanda, Güney Afrika, Kanada, İngiltere, Avustralya ve Amerika gibi pek çok ülkede İngilizce eğitim almak mümkün. Ancak dolar veya Euro ile ödeme yapılması sebebiyle İngilizce kurs fiyatları oldukça yüksek.

İngilizce Tanışma Kelimeleri

Yurtdışı İngilizce kursu fiyatlarının yüksek olmasının diğer bir sebebi ise pek çok kursun konaklama + yemek sağlaması. Ayrıca 3 haftadan 1 seneye kadar yurtdışında farklı ülkelerde İngilizce eğitim alabilirsiniz.

Aşağıda 4 haftalık yurtdışı İngilizce kurslarının ülkelere göre fiyatını inceleyebilirsiniz:

İngiltere: 16,660 TL
Amerika: 19,000 TL
Malta: 14.000 TL
İrlanda: 20,000 TL
Almanya: 15,500 TL
Kanada: 17,000 TL
Japonya: 22,220 TL
Fransa: 17,000 TL
Yukarıda belirtilen yurtdışı İngilizce kursu fiyatları yemek +konaklama olarak hesaplanmıştır. Ancak kursun bulunduğu konum, ders saati, sınıf mevcudu vb. faktörler fiyatın değişmesine sebep olabilir.

İngilizce Özel Ders Fiyatları Ne Kadar?
İngilizcenizi geliştirmek için tercih edebileceğiniz diğer bir yol ise özel ders almaktır. Pek çok kişi daha iyi İngilizce öğrenimi ve birebir ders için kurs yerine özel ders tercih ediyor. İngilizce özel ders fiyatları, dersi verecek kişinin eğitim seviyesi ve şehre göre farklılık göstermektedir. Örneğin, üniversite öğrencileri tarafından verilen İngilizce özel ders fiyatları çok daha uygun oluyor. Bununla birlikte İstanbul’da İngilizce özel ders fiyatı bir saat içim 250 TL’ye kadar yükselebilir. Diğer şehirlerde ise 100 – 200 TL olarak farklılaşıyor.

İngilizceden özel ders almak isteyen kişiler genellikle haftada en az 2 saat eğitim görüyor. Bu da aylık ortalama 1000 TL gibi bir fiyata neden oluyor. Ancak birebir ders almak öğrencilerin dersi daha iyi anlamasını ve sorularını hemen cevaplandırılmasını sağlıyor. Bulunduğunuz şehirdeki özel İngilizce dersi fiyatları ve kurs fiyatlarını detaylı araştırarak en doğru kararı verebilirsiniz.

İngilizce kursu fiyatları içeriğini beğendiniz mi? İçeriği beğendiyseniz aşağıdaki paylaşım butonlarına tıklayarak bizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Merak ettiklerinizi veya görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın!

Temel İngilizce Ulaşım Kelimeleri

Temel İngilizce Ulaşım Kelimeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir