GüzelART Ortaklık Programı Hizmet Şartları

anlaşma

GüzelART Ortaklık Programına (“Program”) üye olmak için kaydolarak aşağıdaki şartlar ve koşullara (“Hizmet Şartları”) bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz.

GüzelART, Hizmet Şartlarını önceden haber vermeksizin güncelleme ve değiştirme hakkını saklı tutar. Yeni Programların ve kaynakların piyasaya sürülmesi de dahil olmak üzere mevcut Programı artıran veya geliştiren yeni özellikler Hizmet Şartlarına tabidir. Bu tür değişikliklerden sonra Programın kullanılmaya devam edilmesi, bu değişikliklere rıza göstermeniz anlamına gelecektir.

Aşağıdaki koşullardan herhangi birinin ihlali, Hesabınızın feshedilmesine ve ihlal sırasında kazanılan ödenmemiş bağlı komisyon ödemelerinin kaybedilmesine yol açacaktır. Satış Ortaklığı Programı’nı kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır.

Hesap Şartları

Bu Programın bir parçası olmak için 18 yaşında veya daha büyük olmalısınız.
Üye olmak için Türkiye’de yaşamalısınız.
İnsan olmalısın. “Botlar” veya diğer otomatik yöntemlerle kaydedilmiş hesaplara izin verilmez.
Kayıt işlemini tamamlamak için yasal tam adınızı, geçerli bir e-posta adresinizi ve istenen diğer bilgileri sağlamanız gerekir.
Giriş bilgileriniz yalnızca bir kişi tarafından kullanılabilir – birden fazla kişi tarafından paylaşılan tek bir girişe izin verilmez.
Hesabınızın ve şifrenizin güvenliğini sağlamaktan siz sorumlusunuz. GüzelART, bu güvenlik yükümlülüğünü yerine getirmemenizden kaynaklanan herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu tutulamaz.
Gönderilen tüm İçerik ve hesabınız altında gerçekleşen etkinliklerden siz sorumlusunuz.
Bir kişi veya tüzel kişi birden fazla hesaba sahip olamaz.
Satış Ortaklığı Programını yasa dışı veya yetkisiz amaçlarla kullanamazsınız. Hizmet’in kullanımında, yargı alanınızdaki (telif hakkı yasaları dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) yasaları ihlal etmemelisiniz.
Ortaklık Programını kendi GüzelART ürün hesaplarınızdan para kazanmak için kullanamazsınız.
Sitenizdeki, e-postalarınızdaki veya diğer iletişimlerdeki bağlantılar / grafikler

Satış Ortaklığı Programına kaydolduktan sonra size benzersiz bir Satış Ortağı Kodu atanır. Satış Ortağı Kodunuzla birlikte sağladığımız bağlantıları, banner’ları veya diğer grafikleri sitenize, e-postalarınıza veya diğer iletişimlere yerleştirebilirsiniz. GüzelART’a bağlanırken kullanmanız için size kılavuz ilkeler, bağlantı stilleri ve grafik resimler sunacağız. Resmin tasarımını herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın değiştirebiliriz, ancak görüntülerin boyutlarını uygun bildirimde bulunmadan değiştirmeyiz.

Doğru izleme, raporlama ve yönlendirme ücreti tahakkukuna izin vermek için, siteniz ile GüzelART arasındaki tüm bağlantılarda kullanılacak özel bağlantı biçimlerini size sağlayacağız. Siteniz ve GüzelART arasındaki bağlantıların her birinin bu tür özel bağlantı biçimlerini doğru şekilde kullandığından emin olmalısınız. Bu Sözleşme uyarınca sitenize yerleştirilen ve bu tür özel bağlantı biçimlerini doğru şekilde kullanan GüzelART’a bağlantılar “Özel Bağlantılar” olarak adlandırılır. Sadece doğrudan Özel Linkler üzerinden gerçekleşen GüzelART ürünlerinde yapılan satışlar için tavsiye ücreti kazanacaksınız; sizin veya Özel Bağlantıları kullanmak için başvurduğunuz herhangi bir başarısızlıktan veya bu tür bir başarısızlığın aksi takdirde ödenecek tutarlarda herhangi bir azalmaya yol açabilmesi de dahil olmak üzere Bağlı Kuruluş Kodunuzu yanlış bir şekilde yazmanız durumunda size karşı yükümlü olmayacağız. bu Anlaşma uyarınca.

Satış ortağı bağlantıları, tanıtılan ürünün sayfasını göstermelidir.

Tavsiye ücretleri / komisyonları ve ödeme

Bir Ürün satışının tavsiye ücreti kazanabilmesi için müşterinin sitenizden, e-postanızdan veya diğer iletişimlerinizden Özel Bağlantıyı tıklaması ve https://guzelart.com adresine bir ürün siparişi vermesi gerekir. oturum, toplantı, celse.

Yalnızca sistemlerimiz tarafından otomatik olarak izlenen ve raporlanan bağlantılar için komisyon ödeyeceğiz. Birisi satın aldığını söylüyorsa ya da sistemimiz tarafından izlenmediyse bir referans kodu girdiklerini söylerse komisyon ödemeyeceğiz. Yalnızca sistemlerimiz tarafından otomatik olarak izlenen düzgün biçimlendirilmiş özel bağlantılar aracılığıyla oluşturulan işletmeler için komisyon ödeyebiliriz.

Hileli, yasadışı veya aşırı agresif, şüpheli satış veya pazarlama yöntemleriyle kazanılan komisyonları diskalifiye etme hakkımızı saklı tutarız.

Ödemeler yalnızca satış ortağı gelirinden 50 TL fazla kazandığınızda başlar. Bağlı kuruluş hesabınız asla 50 TL eşiğini geçmezse, komisyonlarınız gerçekleşmez veya ödenmez. Yalnızca 50 TL eşiğini geçen hesapların ödenmesinden sorumluyuz.

Kendinizi GüzelART Üyesi olarak tanımlamak

Bu Anlaşma veya Programa katılımınızla ilgili herhangi bir basın açıklaması yapamazsınız; bu tür bir işlem Programdan feshedilmenize neden olabilir. Buna ek olarak, aramızdaki ilişkiyi yanlış bir şekilde temsil edemez veya süsleyemezsiniz, ürünlerimizi geliştirdiğinizi, GüzelART’ın bir parçası olduğunuzu veya bizimle ve sizin veya başka bir kişi veya kurum arasındaki herhangi bir ilişki veya ilişkiyi ifade edemez veya ima edemezsiniz. bu Sözleşmede açıkça izin verildiği şekilde (herhangi bir yardım kuruluşuna veya başka bir nedenle destek verdiğimizi, sponsor olduğumuzu, onayladığımızı veya katkıda bulunduğumuzu ifade etmek veya ima etmek dahil).

Kendi kullanımınız için satış ortağı bağlantılarınız yoluyla ürün satın alamazsınız. Bu tür satın alımlar (tamamen kendi takdirimize bağlı olarak), başvuru ücretlerinin alıkonulması ve / veya bu Sözleşmenin feshi ile sonuçlanabilir.

Ödeme PLANI

Mevcut iştirak kazancınız 100TL üzerinde olduğu sürece, her ay ödeme alırsınız. Son ödemenizden bu yana 100TL kazanmadıysanız, eşiği geçtikten sonraki ay size ödeme yaparız.

Müşteri tanımı

Bu Program aracılığıyla ürün satın alan müşterilerimiz müşterilerimiz olarak kabul edilecektir. Buna göre, müşteri siparişleri, müşteri hizmetleri ve ürün satışlarıyla ilgili tüm kurallarımız, politikalarımız ve operasyon prosedürlerimiz bu müşteriler için geçerli olacaktır. Politikalarımızı ve işletme prosedürlerimizi istediğimiz zaman değiştirebiliriz. Örneğin, bu Program kapsamında satılan ürünler için tahsil edilecek fiyatları kendi fiyatlandırma politikalarımıza göre belirleyeceğiz. Ürün fiyatları ve bulunabilirliği zaman zaman değişebilir. Fiyat değişiklikleri sitenizde listelediğiniz Ürünleri etkileyebileceğinden, sitenizde ürün fiyatlarını görüntülememelisiniz. Doğru bilgileri sunmak için ticari olarak makul çabayı göstereceğiz, ancak belirli bir ürünün kullanılabilirliğini veya fiyatını garanti edemeyiz.

senin sorumlulukların

Sitenizin geliştirilmesi, işletilmesi ve bakımından ve sitenizde görünen tüm malzemelerden yalnızca siz sorumlusunuz. Örneğin, aşağıdakilerden yalnızca siz sorumlu olacaksınız:

  • Sitenizin ve ilgili tüm ekipmanın teknik çalışması
  • Sitenizde Özel Bağlantıların gösterilmesinin, sizinle herhangi bir üçüncü taraf arasında herhangi bir sözleşmeyi ihlal etmediğinden emin olmak (sitenizi barındıran bir üçüncü tarafın size getirdiği herhangi bir kısıtlama veya gereksinim dahil ancak bunlarla sınırlı değildir)
  • Sitenizde yayınlanan materyallerin doğruluğu, gerçeği ve uygunluğu (diğer şeylerin yanı sıra, Ürünle ilgili tüm materyaller ve Özel Bağlantıların içine eklediğiniz veya Özel Bağlantılarla ilişkilendirdiğiniz tüm bilgiler dahil)
  • Sitenize gönderilen materyallerin herhangi bir üçüncü tarafın haklarını (örneğin, telif hakları, ticari markalar, gizlilik veya diğer kişisel veya mülkiyet hakları dahil) ihlal etmemesini veya ihlal etmemesini sağlamak
  • Sitenize gönderilen materyallerin iftira niteliğinde veya yasa dışı olmamasını sağlamak
  • Sitenizin, bir gizlilik politikası yoluyla veya üçüncü tarafların (reklamverenler dahil) içerik sunabileceği ve / veya reklamverenler dahil olmak üzere ziyaretçilerden toplanan verileri nasıl topladığınız, kullandığınız, sakladığınız ve ifşa ettiğiniz hakkında doğru ve yeterli bir şekilde ifşa edilmesini sağlamak veya reklamları ziyaret edebilir ve doğrudan ziyaretçilerden bilgi toplayabilir ve ziyaretçilerin tarayıcılarına çerez yerleştirebilir veya tanıyabilir.

Yasalara Uygunluk

Programa katılımınızın bir koşulu olarak, bir Program katılımcısı olduğunuzda, herhangi bir devlet makamının tüm yasalarına, kurallarına, kurallarına, düzenlemelerine, siparişlerine, lisanslarına, izinlerine, kararlarına, kararlarına veya diğer gerekliliklere uyacağınızı kabul edersiniz. bir Program katılımcısı olduğunuz süre içinde, bu yasaların vb. yürürlüğe girip girmediği veya daha sonra yürürlüğe girip girmediği konusunda yargı yetkisi. Yukarıdaki yükümlülüğü sınırlamaksızın, Programa katılmanızın bir koşulu olarak, pazarlama e-postasını yöneten, 2003’ün CAN-SPAM Yasası ve diğer tüm yasalara (federal, eyalet veya başka türlü) uymayı kabul edersiniz. diğer anti-spam yasaları.

Sözleşme ve Programın Süresi

Bu Sözleşmenin süresi, Program başvurunuzu kabul etmemizle başlar ve taraflardan biri tarafından feshedildiğinde sona erer. Siz ya da biz bu Sözleşmeyi, diğer tarafa yazılı olarak fesih bildirimi vererek herhangi bir zamanda, gerekçeli veya nedensiz olarak feshedebiliriz. Bu Sözleşmenin herhangi bir nedenle feshi üzerine, https://guzelart.com adresindeki tüm bağlantıları ve tüm ticari markalarımızı, ticari kıyafetlerimizi ve logolarımızı ve bunların tümünü derhal kullanmayı bırakır ve sitenizden kaldırırsınız. İşbu Program uyarınca veya Programla bağlantılı olarak tarafımızdan veya sizin adınıza size sağlanan diğer materyaller. GüzelART, Programı istediği zaman sona erdirme hakkını saklı tutar. Program sona erdikten sonra GüzelART, 1ooTL ‘ın üzerinde tahakkuk eden ödenmemiş kazançları ödeyecektir.

Sonlandırma

GüzelART, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, hesabınızı askıya alma veya feshetme ve herhangi bir zamanda Programın veya herhangi bir GüzelART hizmetinin herhangi bir ve tüm kullanımını herhangi bir nedenle reddetme hakkına sahiptir. Hizmetin bu şekilde feshedilmesi, Hesabınızın devre dışı bırakılmasına veya silinmesine veya Hesabınıza erişiminize ve hileli, yasa dışı veya aşırı agresif, şüpheli satış veya pazarlama yöntemleri. GüzelART, herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle herhangi birine hizmet vermeyi reddetme hakkını saklı tutar.

Tarafların İlişkisi

Siz ve biz bağımsız yüklenicileriz ve bu Sözleşmedeki hiçbir şey taraflar arasında herhangi bir ortaklık, ortak girişim, ajans, franchise, satış temsilcisi veya istihdam ilişkisi yaratamazsınız. Bizim adımıza herhangi bir teklif veya beyanda bulunma veya kabul etme yetkiniz olmayacaktır. Sitenizde veya başka bir şekilde, bu Bölümdeki hiçbir şeye aykırı olabilecek herhangi bir açıklama yapmayacaksınız.

Yükümlülük Sınırlamaları

Bu tür bir zarar olasılığından haberdar olsak bile, bu Sözleşme veya Programla bağlantılı olarak ortaya çıkan dolaylı, özel veya sonuçta ortaya çıkan zararlardan (veya gelir, kâr veya veri kaybı) sorumlu olmayacağız. Ayrıca, bu Sözleşme ve Program ile ilgili olarak toplam sorumluluğumuz, bu Sözleşme kapsamında size ödenen veya ödenecek toplam tavsiye ücretini aşmayacaktır.

Feragatler

Programa veya Program yoluyla satılan herhangi bir ürüne (bunlarla sınırlı olmamak üzere, uygunluk, satılabilirlik, ihlal edilemezlik veya performans, anlaşma veya ticari kullanım). Ayrıca, GüzelART operasyonunun kesintisiz veya hatasız olacağına dair hiçbir beyanda bulunmuyoruz ve herhangi bir kesinti veya hatanın sonuçlarından sorumlu olmayacağız.

Bağımsız Soruşturma

BU SÖZLEŞMEYİ OKUYORSUNUZ VE TÜM ŞART VE KOŞULLARINI KABUL ETMİŞ OLURSUNUZ. BU SÖZLEŞMEDE VEYA ÇALIŞAN WEB SİTELERİNDEN FARKLI OLABİLECEK VEYA REKABETİNİZDEN ÇALIŞABİLECEK KOŞULLARDA SADECE VEYA DOĞRUDAN VEYA DOLAYLI BİR ŞEKİLDE BAŞVURABİLECEĞİMİZİ ANLAMAK. PROGRAMA KATILIMIN İSTENİLEBİLİRLİĞİNİ BAĞIMSIZ BİR DEĞERLENDİRDİNİZ VE BU SÖZLEŞMEDE DAHA FAZLA BELİRTİLEN HERHANGİ BİR TEMSİL, GARANTİ VEYA DİĞER AÇIKLAMALARA GÜVENMİYORSUNUZ.

Tahkim

İşbu Anlaşma ile ilgili herhangi bir şekilde herhangi bir anlaşmazlık (işbu sözleşmenin gerçek veya iddia edilen herhangi bir ihlali dahil), işbu Anlaşma kapsamındaki herhangi bir işlem veya faaliyet veya bizimle veya bağlı kuruluşlarımızla ilişkiniz, bunun haricinde, gizli tahkime sunulacaktır. herhangi bir şekilde fikri mülkiyet haklarımızı ihlal etmek veya ihlal etmekle tehdit etmişse, herhangi bir eyalet veya federal mahkemede (ve bu mahkemelerde münhasır olmayan yargı yetkisine ve mahkemeye izin verdiğinizde) veya diğer herhangi bir yetkili mahkemede ihtiyati tedbir veya başka bir rahatlama talep edebiliriz. . Bu anlaşma kapsamındaki tahkim, Türkiye TAhkim Derneği’nin yürürlükteki kurallarına göre yapılır. Hakem kararı bağlayıcı olacaktır ve herhangi bir yetkili mahkemede karar olarak girilebilir. Yürürlükteki yasaların izin verdiği azami ölçüde, bu Sözleşme kapsamındaki hiçbir tahkim, ister sınıf tahkim yargılaması yoluyla ister başka türlü olsun, bu Anlaşmaya konu olan herhangi bir tarafı içeren bir tahkime katılamaz.

Çeşitli

Bu Anlaşma, yasa seçimini düzenleyen kurallara atıfta bulunulmaksızın Birleşik Devletler yasalarına tabi olacaktır. Bu Anlaşmayı, önceden yazılı iznimiz olmadan, yasayla ya da başka bir şekilde veremezsiniz. Bu kısıtlamaya tabi olmak kaydıyla, bu Sözleşme tarafları ve ilgili haleflerini ve atamalarını bağlayıcı olacak, bunlara fayda sağlayacak ve bunlara karşı uygulanacaktır. Bu Anlaşma’nın herhangi bir hükmüne ilişkin sıkı performansınızı yerine getiremememiz, bu hükmü veya bu Anlaşmanın diğer hükümlerini sonradan uygulama hakkımızdan feragat anlamına gelmeyecektir.

GüzelART’ın Hizmet Şartları’nın herhangi bir hakkını veya hükmünü yerine getirememesi veya uygulamaması, bu hak veya hükmün feragat edilmesi anlamına gelmez. Hizmet Şartları, sizinle GüzelART arasındaki sözleşmenin tamamını oluşturur ve Hizmet kullanımınızı yönetir, sizinle GüzelART arasındaki önceki anlaşmaların (Hizmet Şartlarının önceki sürümleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) üstesinden gelebilir.