İçeriğe geç

Sevgiliye Yazılacak Aşk Sözleri

Sevgiliye Yazılacak Aşk Sözleri

Öyle içten ki yüreğimin en derinindeki yerin; çıkarı yok, çıkası yok, çıkarasım yok.

O benim denizimin en güzel kıyısı.

İkimizin nefesiyle ısınan evi, hangi mevsim soğutabilir ki.

Benim mutluluğum senin gözlerinde saklı.

Seni ben canımın içinde sakladım. Kalbimin ta derinliklerinde.

Sen, en güzel şiirlerin bile kuramadığı kafiyesin.

Karşımda ol yeter. Sana bakayım, seni içeyim ve sana doyayım.

Düşlerimden öp beni. Belki sen kokar yarınlarım. İlhan Aktaş

Ve aşk. Herkesi ona benzetip, kimseyi onun yerine koyamamaktı.

Sen hep gülümse ki yüreğinin güzelliği gülüşlerinde canlansın.

O kadar güzel gülüyor ki tamam diyorum bu kadar yaşadığım yeter.

Ötesi yok bu duanın benim ol. Benimle, aklınla, aşkınla bin yaşa.

Sen benim görmek için, bakmaya gerek bile duymadığım ezberimsin.

Kendimi görebileceğim en güzel ayna bana aşkla bakan gözlerindir.

Sevgiliye Yazılacak Aşk Sözleri

Sevgiliye Yazılacak Aşk Sözleri

Unuturum diye uyudum, yine seninle uyandım. Belli ki uyurken de sevdim seni.

Sen benim gökyüzüne gönderdiğim duamın yeryüzündeki cevabısın.

Beklemek lazım. Gönlü hoş tutanı, gönülde yer bulanı, başka gönülde gözü olmayanı.

Öyle içten ki yüreğimin en derinindeki yerin; çıkarı yok, çıkası yok, çıkarasım yok.

Ne yapayım sevgilim, sensiz bir anım geçsin istemiyorum. Ne yapayım seni bu kadar çok sevdiğim için?

Senin bir gülüşün benim için hayat öpücüğü gibi. Seni sürekli gülümsetmeye çalışmam bu yüzdendir.

Senin kokundur bana en güzel koku, senin ellerindir bana en güzel armağan, senin varlığındır bana en güzel yaşam.

Ve sen sevgili! Her sabah uyandığımda düşündüğüm ilk şey, her gece zihnimde canlanan son şeysin.

Desem ki; Sen benim için hava kadar lazım, ekmek kadar mübarek, su gibi aziz bir şeysin. Nimettensin. Cahit Sıtkı Tarancı

Gördüm pencereden güzelliğini, yayılıyordu bütün sokağa, mahalleye ve şehre. Sen aydınlatıyorsun her zaman geceyi.

Ne zaman bir gül görsem gülüşün geliyor aklıma ancak güller dünyada çokken, senin gülüşün sadece bir tane olduğu için mutlu oluyorum.

Sevgilim, sana içimden geçenleri nasıl anlatacağımı bilemiyorum çünkü o kadar güzelsin ki, bu güzellik sözcükler ile sınırlandırılmamalı.

Teşekkür ederim sana canım sevgilim, bu kadar güzel, bu kadar anlayışlı ve bu kadar benim olduğun için. Teşekkür ederim sana, tüm varlığın için.

Sevgiliye Yazılacak Aşk Sözleri

Sevgiliye Yazılacak Aşk Sözleri

Sevgim her zaman umut olsun sana. Sevgimi yanında taşıdığın zamanla yaşamında da umut olacak ve güzel günler göreceksin canım sevgilim.

Hatırlarım seni, akşam olunca, karanlık çökünce. Hatırlarım seni ayın yüzüne güzelliğin vurunca. Sevgilim, sen benim için baktığım her yerdesin.

Elmanın iki yarısı gibiyiz, birbirimizden asla ayrılamayız. Sen benim için mutluluğun tek kaynağısın ve mutluluk her zaman seninle birlikte gelir.

Gözlerinde başlar hayat ve yapraklar düşer gönlündeki suların derinliklerine. Ben seni sevdiğimde ancak anlarım bütün yaşamın tadını, güzelliğini ve hoşluğunu.

Senin için her şeyi yapabilirim, senin için dağları delmek ya da denizleri aşmak bana çok kolay gelir. Ama bunları yapmak bile sevgimi ifade etmeye yetmez.

Ne zamandır ki seviyorum seni canım sevgilim, işte o zamandan beri güneş vuruyor yüzüme. Ne zamandır ki bakıyorum gözlerine, işte o zamandan beri bakamıyorum bir başkasına.

Göğsündür benim için uyuduğum en rahat yatak, kalbindir benim için kendimi her zaman bulabildiğim yer. Gözlerindir benim için kaybolup gittiğim engin denizlere.

Hep dokunmak istediğim sadece sensin, seviyorum senin gülüşünü ve en kötü günlerimde bile bana büyük bir destek olan yaşamı sevinçlere boğan gülüşünü hiç yanımdan eksik etmek istemiyorum.

Bu soğuk yerlerde senin sevgin ile ısınabiliyorum sadece. Senin sevgin başa ışık oluyor, senin varlığın yolumu aydınlatıyor. Sevgilim ben senden ayrı asla yapamam bu yüzden iyi ki hayatımdasın.

Yükseliyor rüzgar ve kokun geliyor uzaklardan yanıma. Şimdi birlikte olduğumuzda tüm dünya bambaşka bir anlam kazanıyor. Dalgalar yükseliyor denizlerden ve gelip bizim sıcak yuvamıza eşsiz bir armağan bırakıyorlar.

Bir insan nasıl bu kadar tatlı olur aklım almıyor! Sen her zaman benim için en güzel ve tatlı olarak kalacaksın. Senin yüzünü, gözlerini, kaşlarını, kısacası hiçbir şeyini unutamamam benim güzeller güzeli sevgilim.

Aşkı ben seninle birlikte öğrendim canım sevgilim. Sen öğrettin bana sevgiyi, paylaşmayı, fedakar olabilmeyi. Ben seninle birlikte varım ancak ve sen olmadığında ne yapacağımı asla bilmiyorum. Hiçbir zaman ellerin ellerimden ayrılmasın.

Sevgilim, rüzgardır bana söyleyen güzelliğini. Seni bekliyorum her rüzgar estiğinde, bana kokunu getirsin ve tüm bu karmaşalardan beni uzaklaştırsın diye. Sevgilim, rüzgardır bana söyleyen özlemini, seni bekliyor yüreğim.

Küçük, ince bir gül açıyor her güldüğünde yanaklarında. Uzanıp onu koparmak istiyorum, tüm dünyanın seslerinden uzakta olduğumda. Yine sarıyorum belini, kollarım uzanıyor güllerin içinden sana ve orada beliriyorsun tüm ihtişamınla.

Yıldızlara baktığımda her gece, senin gözlerin geliyor gözümün önüne ve yıldızları dahi kıskandıracak gözlerinin güzelliği ile bir kez daha sana tutuluyorum. Sen benim canım sevdiğim, iyi ki yaşamımda varsın, iyi ki benimle birliktesin.

Her sabah daha çok hoşuma gidiyorsun, pekguzelsozler.com her öğlen daha çok aşık oluyorum sana, her ikindi benim gördüğüm en güzel şey oluyorsun, her akşam en güzel kokulara bürünüyorsun. Ben seni günde her dilimde ayrı ayrı seviyor ve her defasında âşık oluyorum sana.

Sen benim için yeni doğan bir güneş gibisin. Seninle birlikte günüm aydınlanıyor ve seninle birlikte kendimi çok daha iyi hissediyorum. Sen iyi ki benim hayatımdasın ve iyi ki hep var olacaksın. Eğer bir gün gidecek olursan ben sensiz yaşayamam.

Sana bakarak yaşıyorum hayatı çünkü tüm hayatın kaynağı senin yüzünde toplanmış halde. Senin kokunu soluyarak yaşıyorum hayatı çünkü tüm kokular senin nefesinde toplanmış halde. Senin gözlerinde kaybolarak yaşıyorum hayatı, çünkü tüm hayatın anlamı senin gözlerinde toplanmış halde.

Zaman geçip gidiyor sevgilim, ben senin yokluğunda her geçen saniyeyi hesaplıyorum ve her saniyeye büyüyor, büyüyor ve kocaman bir hayalet gibi üzerime çörekleniyor. Ben senden ayrı geçirdiğim her anın hesabını yaparken, sevgilim, sen de bu saatleri düşünüyor musun?

Sevgiliye Yazılacak Aşk Sözleri

Sevgiliye Yazılacak Aşk Sözleri Kısa, Sevgiliye Yazılacak En Güzel Aşk Sözleri, Erkek Sevgiliye Yazılacak Aşk Sözleri, Uzaktaki Sevgiliye Yazılacak Aşk Sözleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.