Puzzle Dekorasyon Fikirleri

En güzel Puzzle Dekorasyon ürünleri için sizleri MAĞAZA miza davet ediyoruz

Tamamladıktan sonra nasıl değerlendireceğini bilemediğin, kaybolup sonradan ortaya çıkan ya da zaman bulamayıp tamamlayamadığın puzzle parçaları mutlaka olmuştur. Bir zamanlar eğlence kaynağı iken artık bir köşede fark edilmeyi bekleyen bu evrensel klasikten yeniden faydalanabilirsin. Puzzle parçalarını yaratıcı tasarımlar ile buluşturarak ev dekorasyonuna hem renk hem farklılık katacağın önerilere göz atalım.

 

 Aydınlatma Tasarımı Olarak Puzzle

Dekorasyon objeleri arasında bir odanın atmosferini en çok etkileyenlerden ve dikkat çekici olanlardan biri de aydınlatma objeleri. Evinde kullanmayı tercih ettiğin abajur, lambader gibi aydınlatmaların şapka kısımlarını puzzle parçalarını bir araya getirerek oluşturduğun yepyeni bir tasarımla değiştirebilirsin. Hem özgün hem de eğlenceli gözüken bir aksesuar için harika bir öneri.

puzzle-lambader-tasarımı

 Yumuşak ve Rahat Puzzle Parçaları

Puzzle desenini ev dekorasyonunda kullanabileceğin en verimli alanlardan biri de yastıklar. Özellikle yatak odası veya çocuk odası gibi bölgelerde hem minder hem de aksesuar olarak kullanabileceğin puzzle şeklindeki yastıkları tercih edebilirsin.

puzzle-yastık

 Duvar Sanatı Olarak Puzzle

Puzzle parçalarını birleştirmek yerine stiline uygun bir çerçeve ya da tablo üzerinde kullanabilirsin. Puzzle parçalarıyla duvarında görmek isteyeceğin bir tasarım oluşturup yaratıcılığına bir şans verebilirsin.

puzzle-duvar-dekorasyonu

 Puzzle İle Çerçeve Oluşturma

Aynalar hem fonksiyonel hem de dekoratif özellikleriyle evlerin vazgeçilmezleri arasındadır. Eğer kullandığın aynaya sıra dışı bir görünüm vermek istersen puzzle parçaları ilginç bir seçenek olabilir. Parçaları kendi stil ve tasarım anlayışına uygun renkte boyayıp ayna etrafında birleştirerek yepyeni bir aksesuar yaratabilirsin.

puzzle-ayna

 Eğlenceli Kitap Ayraçları

Kitap ayraçları hem işlevselliği hem de yaratıcılığın gösterilebildiği minik ama etkili objeler. Alışılageldik ayraçlar üzerine yapıştıracağın puzzle parçaları ile kitap okuma saatlerine renk katabilirsin. Ayrıca hediyelik olarak da sıradışı bir fikir olabilir, ne dersin?

puzzle-kitap-ayracı

 Puzzle ile Tablo Oluşturma

Puzzle parçalarını sana anlam ifade eden sözler ya da desenler ile bir araya getirip kendi sanat eserini oluşturabilirsin. Sana özgü hazırlayacağın bu puzzle tabloları ile dekorasyonuna kişisel bir dokunuş katmış olacaksın. Ayrıca, hayatının bir parçası olan sevdiklerine hediye olarak verebileceğin samimi tasarımlar için de puzzle parçalarını kulanabilirsin.

puzzle -tablo-dekorasyonu

 Puzzle Parçaları ile Minimalist Objeler

Ev aksesuarlarını kendin oluştururken uyumlu ve stil sahibi tercihler yapmak oldukça önemli. Minimalist ve modern bir atmosfere sahip bir oda için tamamen siyah ya da beyaz gibi yalın renklerde boyayacağın puzzle parçaları ile sade ama şık objeler yaratabilirsin.

puzzledan-objeler

 Kolay ve Renkli Bardak Altlığı

Evde hızlı ve etkili biçimde kendi bardak altlığını hazırlamak için gereken tek şey birkaç puzzle parçası.

puzzle-bardak-altlığı

 Puzzle ile Dekoratif Kase Tasarımı

Puzzle parçalarını en verimli ve göz alıcı şekilde kullanabileceğin seçeneklerden biri de üst üste yerleştirip kase görünümü vermek. Yaratıcılığına alan sağlayacak bu fikir ile dekoratif objeleri kendi istediğin tarz ve renkte şekillendirebilirsin.

puzzle-kase-fikri
 
Puzzle Dekorasyon Fikirleri , Puzzle Dekorasyon Fikir , Puzzle Dekorasyon Öneri  , Puzzle Dekorasyon Önerisi ,  Puzzle Dekorasyonları , Puzzle Dekorasyon fiyat , Puzzle Dekorasyon fiyatları , Puzzle Dekorasyon tasarımları  , Puzzle Dekorasyon tasarım , Puzzle Dekorasyon satın al
Alıntı: armut.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kargo ücretleri alıcılarımız tarafından karşılanır ve 14 gün içinde iade hakkı mevcuttur. İade kurallarıyla ilgili detaylar için lütfen İade Kuralları sayfasını inceleyiniz. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.