İçeriğe geç

Promosyon Duvar Saati imalatçıları

Promosyon Duvar Saati imalatçıları

Promosyon duvar saati modelleri firmaların reklam ve tanıtım çalışmalarında yüksek başarı elde etmelerini sağlayan ürünler arasında yer alır. Birçok yerde görülen saatlerin promosyon ürünü olduğu düşünüldüğünde bu ürünlerin ne kadar etkili ve uzun ömürlü olduğu görülür. Birçok farklı kaliteye sahip olan promosyon duvar saati modelleri arasından firma sahipleri istedikleri modelleri beğenerek siparişlerini verebilir.

Duvar saati modelleri arasında oldukça fazla ürün çeşidi bulunur. Her ortama ve her dekora kolaylıkla uyum sağlayabilen promosyon ürünler sayesinde firmalar hiç zorlanmadan diledikleri modelleri seçerek promosyon için siparişlerini verebilir. Her renk ve her ebatta hazır halde promosyon için hazır bulunan duvar saati modelleri arasında bulunan modeller farklı fiyat seçeneklerine sahiptir ve alıcılar diledikleri modeli diledikleri sayıda sipariş verebilirler.

Promosyon Duvar Saatleri Modelleri

Duvar saati modelleri arasından firmalar diledikleri ürünü seçtikten sonra firmaları için tercih edecekleri logo modeline de karar vererek baskı sürecini başlatabilirler. Saatler her daim göz önünde bulunan ürünler olduğundan ve sürekli zaman takibi yapmayı sağladığından olayı her segment ten müşterinin gelmesinde fayda sağlar. Duvarda asılı bulunan duvar saati modelleri oldukça geniş alanda kullanılırken farklı dekorasyona sahip özel olarak üretilen koleksiyon ürünler de daha özel alanlarda kullanım için tercih edilir.

Hem hediye hem günlük kullanımlar için ideal olan duvar saatlerinin ön yüzlerine yapılacak bir logo baskı ile firmalar son derece etkili bir tanıtım ve reklam yapabilir. Hediye olarak verilen büro ve mekanlarda kullanılan saatler farklı alanlardan müşterilerin gelmesini sağlar. Firmalar başarı elde edecekleri bir promosyon çalışması yağmak için duvar saati modellerini tercih edebilir.

Toptan Promosyon Duvar Saatleri

Toptan duvar saati satın almak fiyat açısından daha uygun olduğu için birçok firmanın tercihidir. Toptan olarak satılan ürünler istenilen adet kadar hazırlanarak verilen teslim süresinde alıcılarına teslim edilir. Uzun süre saklanabilir ürünler olmasından dolayı duvar saati modelleri firma sahipleri açısından avantajlı bir alım satım sağlar. Toptan olarak tercih edilen promosyon duvar saati ürünlerini firmalar desteklediği ve yardım sağladığı firmalara da hediye olarak göndererek kalıcı bir tanıtım yapabilirler.

Duvar saati modelleri farklı fiyat seçeneklerine sahiptir. Tercih edilecek modele karar verildikten sonra daha net fiyatların öğrenilmesi mümkün olur. Birçok farklı ebada sahip olan duvar saatleri arasından istendiği taktirde büyük boy modeller tercih edilerek daha akılda kalıcı bir tanıtım da yapmak mümkün olur. Bunun yanı sıra hazır bulunan küçük ve şık modeller ile de etkili bir reklam çalışması hazırlamak mümkün olur.

Toptan Promosyon Duvar Saatleri

Toptan ucuz duvar saati modelleri çok farklı modele sahiptir. Sade ve gösterişli saat modellerini ucuz fiyatlar üzerinden almak isteyen alıcılar ucuz modelleri toptan sipariş vererek karlı bir alışveriş yapabilirler. Sade tasarıma sahip olan duvar saati modelleri firma logosunun ön plana çıkması ve dikkat çekmesi yönünden de avantaj sağlar. Oval, yuvarlak ve kare gibi düz saat modellerinin ön yüzlerine basılacak firma logoları ile firmalar başarılı bir tanıtım kampanyası düzenleyebilir.

Yılbaşı ve özel günler gibi günlerde tercih edilecek promosyon duvar saati modelleri taşıması kolay olmasından dolayı da güven verir. Hem davetlerde hem ulaştırması uzak noktalarda kolay taşınabilen saatler kolayca alıcılarına teslim edilebilir. Birçok farklı malzemeden üretilen duvar saati ürünleri bu anlamda kalitesi ile de güven verir.

Ahşap Promosyon Duvar Saatleri

Ahşap duvar saati modelleri sadeliği sevenler iyi bir tercih olabilir. Ahşap yapısı hafiftir ve taşınması kolaydır. Daha ekonomik fiyatlı bir reklam çalışması yapmayı planlayan şirketler için ideal bir tercihtir. Hem seminer hem de fuarlarda tanıtım için bulunan firmalar ahşap promosyon duvar saati tercih ederek etkili bir tanıtım kampanyası düzenleyebilir. Tercihe göre toplu olarak da sipariş verebilir duvar saati ile firmalarının tanıtımını sağlayabilir.

Birden fazla renk seçeneğine sahip olan ahşap duvar saati en fazla modele sahip olan ürünler arasında yer alır. Okullar ve evler başta olmak üzere kafe ve restoranlarda sıklıkla karşılaşılan ahşap duvar saati modelleri gösterişli olmaları nedeni ile de tercih edilir. Müşteriler istedikleri taktirde bu saatleri özel tasarım olarak da teslim alabilir ve firma logosu ile promosyon ürünü haline getirebilir.

Promosyon Duvar Saati Üretici

Metalize duvar saati modelleri kaliteli görünümü ve her dekorasyona uyması nedeni ile sıklıkla tercih edilir. Bürolardaki mobilyalara uyum sağlaması nedeni ile sık tercih edilen duvar saati firmaların öncelikli promosyon ürünü arasında yer alır. İster altın renkli ister gümüş renkli olarak tercih edilebilecek promosyon duvar saati modelleri ortama renk aktan ve herkesin dikkatini çekecek tasarımlara sahip olması nedeni ile tanıtımda son derce başarılıdır.

Promosyon Duvar Saati imalatçıları

Duvar saati baskılı modeller firmaların isteğine göre birçok farklı tasarıma sahip olabilir. Baskı dünyası oldukça geniş bir dünyadır. Firma sahipleri tercih edecekleri saat modeline karar vererek sınırsız baskı modelleri arasından diledikleri modeli tercih edebilir. Bununla birlikte özel baskı yaptırmak isteyenler için özel tasarımlı promosyon duvar saati modelleri bulunur. Kişiye özel olarak yapılabilecek duvar saati tasarımları ile başarılı promosyon çalışmaları yapılabilir.

Promosyon Duvar Saat Fiyatları 2022

Promosyon duvar saati fiyatları 2022 hakkında bilgi sahibi olmak için öncelikle modele karar vermek ve adedi belirlemek gerekir. Adet bilgisinin ardından promosyon duvar saati ürünlerine ait en güncel fiyat bilgisine sahip olmak da mümkün olur.

Promosyon Duvar Saati imalatçıları

Promosyon Duvar Saati; Bütçenize uygun ucuz promosyon duvar saati ürünleri Firmanızı logosunu ofset veya dijital baskıyla saat kadranına ister tek renk ister 4 renk olarak baskı yapılır. Müşterilerinize yıllarca duvarlarında asılması için verilebilecek en güzel promosyon ürünüdür. %100 Yerli Sermaye ile Duvar Saatleri Türkiye de Üretilmektedir. Daha Kolay Seçim Yapmak İçin Alt kategorileri kullanabilirsiniz.

 

Şirket Logolu Duvar Saatleri İle Markanızı Ön Plana Çıkarın!

Duvar saati, duvara asılan büyük boyutlara sahip iş yerinde, okulda, evde hayatın her alanında zamandan haberdar olmak için kullanılmaya ihtiyaç duyulan vazgeçilmez ürünler arasındadır.

Kurumsal marka tanıtım çalışmalarında büyük öneme sahip promosyon duvar saati her yıl birbirinden farklı firmanın marka reklamı için başvurdukları ürünlerdendir. Kalıcı reklam için fırsat sunan firma logolu duvar saati modelleri geniş baskı alanları sayesinde marka logolarını daha gösterişli bir şekilde görünmesini sağlamaktadır.

Reklamlı duvar saati ürünlerini çalışanlarınıza, müşterilerinize, ziyaretçilerinize hediye ederek kurumsal markanızın yıllarca göz önünde durmasını ve markanıza olan bakış açısını olumlu yönde etkileyebilirsiniz. Hayatın her alanında kullanılmaya ihtiyaç duyulan duvar saatlerini sayfamız üzerinden hızlıca keşfedebilirsiniz.

 

Promosyon Duvar Saati Model ve Fiyatları?

Şirket logolu duvar saati ürünlerinin birbirinden farklı model ve tasarımları bulunmaktadır. Bu modeller; Plastik duvar saati, metalize duvar saati, alüminyum duvar saati ve bombe cam duvar saatleri gibi pek çok çeşitliliğe sahiptir. Çok fazla çeşitliliğe sahip duvar saatleri herkesin beğeniyle karşılayacağı şık ve kaliteli duruşa sahip hediyeliklerdir. Okulda, iş yerlerinde, sınıflarda, evlerde, kamu kuruluşlarının bütün mevkilerinde kullanılabilir özelliğe sahiptir. Geniş kullanım alanına sahip toptan duvar saati ürünleri birçok firmanın marka tanıtımı yapmak için tercih sebebi oluyor.

Promosyon duvar saati fiyatları için elbette sabit bir fiyat söz konusu değildir. Birbirinden farklı modellere sahip her duvar saatinin belirli bir maliyeti bulunmaktadır. Metal duvar saati modellerinin fiyatları plastik duvar saati modellerine göre daha maliyetli olduğu söylenebilir. Fiyatları etkileyen en önemli bir diğer unsur ise saatler üzerinde kullanılan baskı tekniğidir. Eşantiyon saat modelleri üzerine tampon baskı, serigrafi baskı, UV baskı teknikleri uygulanmaktadır.

Logo Baskılı Duvar Saatlerinizi GuzelArt Markası İle Sipariş Edin!

Promosyon duvar saati küçükçekmece bölgesinde bulunan firmamızda birbirinden farklı model ve tasarımları siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Kurumsal marka logolarını kaliteli baskı teknikleri ile ortaya çıkararak markanızın geniş kitlelere duyurulmasına yardımcı oluyoruz. Alanında uzman ekip kadromuzla hızlı ve pratik çözümler üreterek toptan ucuz promosyon duvar saati modellerine düşük maliyetlere elde etmenizi sağlıyoruz.

Duvar saati firmaları arasında yer alan GüzelArt Markası olarak müşterilerimize daima yüksek kalite standartlarına hizmet sağlıyoruz. Siz de kurumsal markanızı promosyon saatler üzerine bastırarak markanızın reklamını yaptırmak istiyorsanız sayfamız üzerinden hemen sipariş verebilirsiniz.

Promosyon saat fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için sayfamız üzerinden beğendiğiniz ürünleri fiyat teklif listesine ekleyerek bize iletin. Baskı dahil fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olma şansını yakalayın.

Promosyon Nedir?

Promosyon hayata renk katmaktır. Promosyon reklam ve tanıtımın yansımasıdır.

Promosyon, gelişen dünyamızda firmaların kendilerini yada ürünlerini tanıtmak ve müşterilerinin beğenisine sunmak için kullandıkları en etkili yöntemlerden bir tanesidir.

Promosyon, hayatımızın her alanına hitap eden ürünlerde, müşterilerimizle içiçe olarak onlarla bütünlük sağlamak demektir.

Promosyon, marka değerimizi yükseltmek ve hedef kitlelerimize ulaşmak demektir.

Promosyon, kendi reklamımızı yaparak insanlarda merak uyandırmak demektir.

Promosyon, insanların günlük hayatta kullanabildikleri ürünlerden seçilerek yapılmaktadır. Böylece Hedef kitlenize yarar sağlarsınız.

GüzelArt promosyon, bu konuda siz değerli müşterilerimize rehber olmayı ve markanızı ilerlere taşımayı hedeflemektedir.

Promosyon, firmaların kendilerine kattıkları değerin farklı bir geri dönüşümüdür. Burada Promosyon size büyük değer sağlamaktadır.

Promosyon Duvar Saati imalatçıları

Metal Duvar Saati , Bombe Cam Duvar Saati , Plastik Duvar Saati , Alüminyum Duvar Saatleri , Metalize Duvar Saati , Buzdolabı Duvar Saati , Promosyon Duvar Saati Fiyatları , Ucuz promosyon Duvar Saati , Promosyon Duvar Saati imalatçıları , Promosyon Duvar Saati Toptan , Promosyon saat Fiyatları , Logolu Duvar Saati, Baskılı Duvar Saati , Baskılı saat fiyatları

Zaman kavramı herkes tarafından bilinmesine rağmen anlaması ve tanımlanması zor bir kavram olmuştur. Zaman kavramı çeşitli ölçüm yöntemleriyle belirlenmeye başlamıştır. Yıllar, aylar, haftalar günler ve nihayet saatler aracılığıyla geçmişten bu yana dek zaman kavramı ölçülmüştür.

Saat olarak ele alındığında zaman dakika, saniye ve saliselere bölünmüştür ve modern çağa kadar gelmeyi başarmıştır. Bugün hemen herkes saat kullanıyor. Saatler, bir çok konuda yol gösterici olmaktadır.

Bir öğrencinin ders programı hazırlarken programını belli bir gün ve zamana göre belirlemesi, yemekleri pişirme süreleri, iş adamlarının toplantılarını ayarladıkları zaman dilimleri, takip ettiğiniz dizilerin saatleri gibi. Tüm bunlar saatin aslında bir ihtiyaç olduğunu göstermektedir. Bu ihtiyaç doğrultusunda saatlerin kullanımı da zamanla artmaya başlamıştır.

Saat, zamanı göstermenin yanında hem aksesuar aracı hem de bir dekorasyon aracı olarak da kullanılabilir. Gerek iş yerlerinde gerekse evlerinizde kullandığınız saatler giderek küçülerek cepleriniz de taşıyabileceğiniz bir alet olmaya başlamış ve talep edilen bir aksesuar halini almıştır.

Saat Türleri Nelerdir?

Çeşitli saat türleri vardır. Bunlar güneş saatleri, su saatleri, kum saatleri, ateş saatleri, mekanik ve atom saatleridir.

Bunlar dışında, kimi zaman yol gösteren bir pusula, masa veya duvarlarınızda kullandığınız masa ve duvar saatleri, dijital saatler, cep saatleri, ofis ve bürolarınızda kullandığınız ofis saatleri gibi pek çok saat türleri de bulunmaktadır.

Saat Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bir saati alırken fiyat aralığı belirlemek sizin için bir avantaj olacaktır. Cebinizi düşünen, bütçenizi aşmayan saatler seçmelisiniz. Sevdiğiniz materyalleri, renk ve tasarımları belirlemek ise alacağınız saatin kullanımında size epey yardım sağlayacaktır. Ofisinizin dekorasyonuna uyacak, şıklığıyla gözleri kamaştıracak saatler seçmelisiniz. Aradığınız bir başka özellik ise dayanıklı bir malzemeden yapılmış olmasıdır. Kullandığınız yere uygunluk sağlaması, kaliteli olması gibi özellikler bir saat seçiminde önemli kriterler arasındadır. Bu özelliklerinin yanı sıra bir başka husus ise, özelliklerine göre karşılaştırma yapmanızdır. Hem saati hem de termometreyi gösteren saatler mi seçmek istersiniz? Kalp ritminizi, olduğunuz yerin rakımı veya sıcaklık derecesini gösteren saatler mi isterseniz? Seçim size ait istediğiniz özellikteki saatleri seçebilirsiniz.

Bunların dışında alacağınız saatin hangi marka olduğu da önemli bir husustur. Beğendiğiniz ve güvendiğiniz marka saatler sizlere seçim özgürlüğü sağlayacaktır. Sıra dışı veya klasik tarzı fark etmeksizin aradığınız saatler şık tasarımlarıyla da göz doldurmaktadır. Son olarak kullanacağınız yerin uygunluğu da önemlidir. Aldığınız saatler kullanacağınız alan ve yere uygun şekilde dizayn edilmiş olmalıdır.

Ofis Saatlerinin Avantajları Nelerdir?

Randevulu bir sistemde çalışıyorsanız bu saatler size kullanım rahatlığı sağlayacaktır. Saatler, zamanlı elektrikli ve elektronik aletlerin işlem yapabilmesi için, kamu kurumunda bulunup işlemlerin yapılması, mesai saatlerini belirleme, işlerin vakti zamanında yapılması, bir yere giderken yapılması gerekenleri öğrenmek, alınan hizmetlerde zamanın belirlenmesi gibi sebeplerden de saat kullanılır.

Saatin avantajları bunlarla sınırlı değildir. Farklı ülkelerdeki zamanları takip etmek, aradaki zaman farklarını ölçmekte saatler sayesinde oluşur. Çünkü her saat farklı bir zaman aralığını göstermektedir. Örnek vermek gerekirse bazı holdinglerde hem Türkiye hem de Abu Dabi saatleri asılıdır. Anlaşılacağı üzere yurt dışından gelen iş ortaklarını karşılamada, onlarla düzenlenen toplantı saatlerini belirlemede de saatlere ihtiyaç duyulmaktadır. Saatlerle ilgili bu ve buna benzer birçok avantaj sayılabilir.

Siz de birbirinden çeşitli ve renkli, klasik veya modern tarzı fark etmeksizin tüm saat türlerine göz gezdirmek istiyorsanız GüzelArt üzerinden istediğiniz ve beğendiğiniz saatleri kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Tanıtımınızı zamana yayan promosyon Duvar Saatleri

Günümüzün daha verimli kullanılması için üretilen saatler, insan hayatında önemli bir yeri olan ürünlerin başında gelir. Modelleri, kullanım sıklığı ve görünümleriyle yıllardır vazgeçilmez bir aksesuar olarak kullanılan duvar saatlerin, rengârenk çeşitleri, birbirinden farklı desenleri, dijital veya klasik birçok modeli bulunuyor. Küçük, orta ya da büyük ölçekli her firmanın bütçesine göre tercih ettiği promosyon ürünleri arasında duvar saatlerinin ayrı bir yeri var. Müşterinize ya da çalışanınıza hediye ettiğiniz duvar saati, bozulmadığı sürece asla atılmayacağı için firmanızın tanıtımı için en uygun ürünlerden biri olma özelliğini taşır.

Mekanik ve dijital olarak zamanı gösteren duvar saatleri, ihtiyacın yanı sıra bir aksesuar olarak kullanılır. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte evlerde duvar saati ihtiyacı azalmış gibi görünse de, insanlar tasarım, şık ve zarif bir duvar saatini kullanarak evlerini, ofislerini ve bürolarını daha güzel hale getirebilme imkanına sahip oluyor.

Firmalar promosyon için neden duvar Saati seçer?

Ofis ve evlerin duvarları için tasarlanan özel bir aksesuar olan duvar saatinin promosyon ürünü olarak kullanılmasında bir çok önemli nokta var. Öncelikle bu tarz ürünler firmanızın logosunun geniş bir yüzeye basılabilme imkanı sunar. Bu sayede firmanızın reklamı her zaman görünür olur. Tanıtım yaptıracak firma için diğer bir önemli husus da duvar saatinin yapımında kullanılan malzemedir. Genellikle duvar saatleri plastik, metal, metalize veya alüminyum gibi bir çok seçenekte üretilebiliyor.

Saatin modeline göre çeşitli baskılar yapılabilir. Plastik duvar saatlerinin dış çerçevesine tampon baskı, serigraf baskı, UV baskı basılabiliyor. Ayrıca metal modellere de kamu, özel kurum ya da kuruluş logoları saatin kadranına basılabiliyor.

Duvar saati promosyon ürünlerde kaliteye önem verin

Müşterilerinize firmanızın tanıtımı ve marka bilinirliğinizi arttırmak için hediye bir duvar saati vermek istiyorsanız kaliteden ödün vermeyin. Uzun yıllar firmanızın reklamını yapma imkanına sahip olabileceğiniz promosyon duvar saati siparişi verirken firmanızı temsil edecek kalitede olan ürünlerden sipariş vermelisiniz. Firmanızı etkili bir şekilde tanıtabileceğiniz dayanıklı ve etkili promosyon duvar saatlerine GüzelArt uzmanlığıyla sahip olabilirsiniz. Firmanızın logo, slogan ya da isminin yer alacağı farklı renk ve tasarım ürünlere güvenle erişebilirsiniz.

Promosyon Duvar Saati imalatçıları İstanbul

Saat, insanlık tarihinin keşifleri arasında en önemli ve yerini hiçbir zaman kaybetmeyecek ürünlerden biri olmuştur. İnsanların yapacakları işleri plan program içinde gerçekleştirmesinin yanı sıra içinde bulundukları zaman dilimini hesap etme ihtiyacı nedeniyle güneşin hareketi hesaplanarak ortaya çıkmıştır. Farklı aletler kullanılarak tasarlanan saatler ilk zamanlarda taşıması zor ve kaba yapıdayken, günümüzde teknolojinin gelişmesiyle ufak boyutlara ve farklı alanlarda kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Promosyon duvar saati ise saat modellerinin arasında en çok kullanılan ve uzun zamanlar içinde kullanılan modellerden biri olmuştur. Hemen hemen her ev ve iş yerinde bulunan odalarda yer alan promosyon duvar saati modelleri çok fazla kullanılması açısından akılda kalıcı ve başarılı bir reklam stratejisi olmaktadır. Okul, kurumsal firmalar, kamu kuruluşları veya iş yerlerinde yer alan her ofis içinde duvara asılan promosyon duvar saati fiyatları ise her üründe olduğu gibi kullanılan materyal ve işliğe göre değişmekte olup, genele indirgendiğinde diğer reklam ürünlerine göre sürekli değişmeyişi ve yıllar süren kullanışlılığıyla mantıklı bir reklam ürünü olmaktadır. Üzerine ekleyebileceğiniz firma logo baskısıyla markanızın planladığınız kitlelere hızlı ulaşmasına katkıda bulunurken kullanılan ortamlara girip çıkan her kişi tarafından görülecek ve akılda kalıcı olma durumu daha iyi olacaktır.

Promosyon Duvar Saati Modelleri

Duvar saatleri birçok farklı görünüş ve tasarımda üretilmektedir. Farklı tasarım ve renklerin yanı sıra gelişen teknoloji sayesinde birçok farklı tasarım ve çeşitlerde üretilen promosyon duvar saati modelleri dijital, analog, sticker, ahşap, vintage, aynalı, çarklı veya mekanik özellikler içeren modellerde beğenilere sunulmaktadır. Yaşam alanlarını beğeni ve zevklere göre dekorasyon yapan kişiler için vazgeçilmez bir parça olan duvar saatleri tercih edilen renklere uyum sağlamakla beraber her zaman tamamlayıcı ve dikkat çekici ürün olmuştur. Üretilen malzeme kalitesine göre promosyon duvar saati model fiyatları da değişmektedir. Yaptırmak istediğiniz baskının büyüklüğü ve renklerin tercihi reklam kampanyanızı önemli şekilde etkileyecek unsurlardan biridir. Kullanılan renklerin tercih edilen promosyon saat modeline uyumu göze daha hoş gelirken akılda kalıcı olmasını da ayrıca sağlamaktadır. Günümüz teknolojisinde her ne kadar kişilerin telefonunda veya kolunda saat olsa bile insanlar geçmişten gelen alışagelmiş davranış olan saati kontrol etmek için duvara bakmaktadır. Bu nedenle hem dekorasyon amaçlı hem de zamanı kontrol etme ihtiyacı olarak promosyon duvar saati ürünü modası geçmeyecek başarılı bir reklam kampanyası ürün olmaya devam edecektir.

Firma Logolu Duvar Saati

Promosyon Duvar Saati Toptan , Toptan ucuz promosyon Duvar Saati , Promosyon Duvar Saatleri , Promosyon saat fiyat , Promosyon Duvar Saati imalatçıları , Toptan Duvar Saati , Baskılı Duvar Saati , Plastik Duvar Saatleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir