İçeriğe geç

Özgün Karne Görüşleri

Özgün Karne Görüşleri

Özgün Karne Görüşleri

Örneksiz Karne Görüşleri

Bu dönem oldukça çalıştın ve bu çalışmanın karşılığını aldın. Başarı göstermiş çalışmalarının devamını dileyerek takdirlerimi sunuyorum.

Verilen görevleri tamamlaman, derslerine gösterdiğin ilgin, okumaya olan isteğin ikinci dönemde devam etmesi dileğiyle. İyi tatiller.

Örnek bir yaşam sergileyebilmek için bu yaştan örnek adımlar atmandan dolayı seni kutlama ediyorum ve seninle gurur duyuyorum.

Ders içi ve ders dışındaki davranışlarınla beni oldukça mutlu ettin ve bunun karşılığını da dönem sonunda aldın. İyi ki senin benzer biçimde bir öğrencim var.

Informasyon, beceri, bilince iyi mi haiz olacağını bildiğin ve kitap okumayı alışkanlık haline getirdiğin sürece en iyisini yapabilirsin. İyi tatiller.

Derslerinle, davranışlarınla ve duruşunla sınıfımızın örnek öğrencilerinden biri oldun ve bu başarıyı hak ettin. Senden daha iyilerini temenni ediyorum.

Bu kadar güçlük içinde sadece senin kadar mükemmel bir talebe bu başarıyı gösterebilirdi. Seni kutlama ediyor, ailene de teşekkür ediyorum.

Dönem içinde göstermiş olduğun performanstan dolayı sana; çalışmalarına vermiş oldukları destekten dolayı da ailene teşekkür ediyorum. İyi tatiller.

Davranışlarınla, karakterinle ve derslerdeki duruşunla ne kadar örnek bir öğrenci bulunduğunu gösterdin. Seni kutluyorum, ailene de teşekkür ediyorum.

Güler yüzün ve neşeli tavırların hepimizi sarıp kucakladı. Bu neşen ve başarının tüm yaşamın süresince seninle beraber olmasını temenni ediyorum. İyi ki senin benzer biçimde bir öğrencim var.

Tanrı her öğretmene senin gibi muhteşem bir talebe nasip etsin. Teşekkürler Gökyüzü Nur. Bana senin benzer biçimde birkaç talebe daha versinler bu okulu yerinden oynatırım.

Okulda bazen zorluklarla karşılaşabiliriz fakat zorlukları sadece emek harcayarak aşabiliriz. Birazcık daha çaba etmeni isterim. Ailene desteğinden dolayı teşekkür eder, iyi tatiller dilerim.

Görevli ve güzel bir aileye, oldukça çalışkan ve mesuliyet sahibi olduğun için bu güzel karneyi hak ettin. Seni kutlama ederim. Bu başarın ümit ederim ikinci dönem devam eder. İyi tatiller.

Ders içinde ve ders dışındaki örnek davranışlarınla beni oldukça mutlu ettin. Bunu derslerdeki başarına yansıtmış olman da ek olarak gurur verici. Seni kutlama ediyor, ailene de teşekkür ediyorum.

Başarı göstermiş, çalışkan ve en önemlisi ahlaklı ve terbiyeli bir öğrencisin. Yaşam boyu hep başarı göstermiş olman dileğiyle. Senin benzer biçimde bir talebe yetiştirdikleri için ailene teşekkür ediyorum.

Başarı göstermiş olmak ve bir bölgelere gelmek için çaba sarf ediyorsun. Çalışmalarını planlayarak arttırırsan ve tertipli okuma yaparsan yorum enerjisini geliştirip daha başarı göstermiş olabilirsin. İyi tatiller.

Davranışlarıyla arkadaşlarına örnek olan öğrencimiz okuma, yorumlama, konuşma benzer biçimde alanlarda da başarı göstermiş bir talebe. Kendisini ve ailesini kutlama ediyorum.

Senelerce solmayan Kenya gülleri benzer biçimde dönem süresince başarıların asla solmadı. Artık dinlenme vakti. Daha başarı göstermiş olacağını düşündüğüm ortaokul dönemine iyice dinlenmiş ve başarmaya daha oldukça motive olarak gelmeni isterim.

Hedefine ulaşmak için istemenin gayretine kavuşman gerekiyor. Birazcık daha bu gayreti arttırıp kendine daha yüksek hedefler koyarak bu işe başlayabilirsin. Şunu sakın unutma. Hedef koymak başarmanın yarısıdır.

Bir ihtimal oldukça yorulduğun senenin son gününde karne notların seni dinlendirecektir. İlk kutlama eden ben olmak istedim. İyice dinlen ve ortaokulda da başarı göstermiş ol. Kendine itimat ve daima ben bunu başarabilirim de. Seni seven bir aileye ve öğretmene sahipsin.

İsteyince başarabildiğini gördün. Her koşulda sana destek olan bir aileye sahipsin. Şu anda gösterdiğin performanstan daha fazlasını gösterebileceğine olan inancımla gayretlerinin artmasını temenni ediyorum.

Derslerinde göstermiş olduğun başarılarından dolayı seni kutluyorum. Daha iyisi de olabilirdi. Tatilde iyice dinlen ve başarılarını artırma kararlılığıyla ortaokula başla. Bunu bir düşün. Sana daima destek olan güzel bir aileye sahipsin. Niçin daha iyisi olmasın.

Ailene senin benzer biçimde bir evlat yetiştirdikleri için oldukça teşekkür ediyorum. Tanrı her öğretmene senin benzer biçimde bir talebe nasip etsin. Teşekkürler Yusuf. Bana senin benzer biçimde birkaç talebe daha versinler, bu okulu yerinden oynatırım.

Bir geçen sekiz aya bir de karne notlarına baktığımızda durumunun iyi bulunduğunu söyleyebiliriz. Fakat önünde daha oldukça çalışman ihtiyaç duyulan ortaokul süreci var. Daha başarı göstermiş olmak senin elinde. Senden bunu temenni ediyorum. Azminden dolayı seni ve ilgisinden dolayı aileni kutlama ederim.

Bir ihtimal oldukça yorulduğun devrin son gününde karne notların seni dinlendirecektir. İlk kutlama eden ben olmak istedim. İyice dinlen, ikinci dönem daha iyisini temenni ediyorum senden. Seni kutlama ediyor, ailene de teşekkür ediyorum.

Karnendeki iyi notlara baktıkça, ne denli daha başarı göstermiş olabileceğini görüyorum. Başarılarının devamı için daha oldukça gayretli olman disiplinli bir halde çalışman gerekmektedir. Kitap okumanın yanı sıra sık sık kontrol çözerek bildiğin mevzuları pekiştirmeli değişik sual tiplerini de deneyimlemelisin. Seni seven bir aileye ve öğretmene sahipsin. Fazlaca daha başarı göstermiş olabilirsin fakat en önce bunu senin istemen gerekiyor.

Kendini geliştirmek için kitaplar, dergiler ve gazeteler oku, okuduklarından elde ettiğin informasyon ve becerileri sana yarar sağlayacak şekilde, iyi mi uygulayabileceğini düşün, günlük yaşantında uygula, uygulamaya başladığın bir işi netice alıncaya kadar bıkmadan takip et, yarıda bırakma. Desteklerinden dolayı aileni, başarılarından dolayı seni kutlama ederim.

Derslerinle ve notlarınla daima beni onurlandırdın. Başarılarını okumaya da yansıtarak okuma ve yorumlama mevzusunda da iyi bir talebe olmanı temenni ediyorum. Unutma ki en kolay Matematik sorusu bile Türkçe yazılmaktadır. Anlayamadığımız sorular, dikkatimizden kaçan cevaplar bizlere problem teşkil ederler. Fazlaca daha başarı göstermiş olacağını biliyorum fakat daha oldukça başarı daha oldukça emek harcamayı gerektirir. Seni seven bir öğretmene ve aileye sahipsin.

Örneksiz Karne Görüşleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir