Öğretmen Karne Görüşü Örnekleri

Öğretmen Karne Görüşü Örnekleri

Öğretmen Karne Görüşü Örnekleri
Öğretmen Karne Görüşü Örnekleri

En güzel hedeflere ulaşman dileklerimle…

Hedeflerini yüksek tut ve sen olmaya devam et. İyi tatiller.

Seni ve aileni kutlama ederim. Her şey gönlünce olsun.

Ders içi ve ders dışındaki davranışlarınla beni fazlaca mutlu ettiğin için teşekkür ederim.

Kutlama eder bu başarılarının bir yaşam boyu devam etmesini temenni ederim.

Terbiyeli çalışkan örnek başarı göstermiş bir yılı geride bırakıyorsun. Başarılarının devamını dilerim.

Her alanda başarı göstermiş bir dönem geçirdin yaşam boyu hep başarı göstermiş olman dileğiyle.

Mesuliyet sahibi liderlik yönü kuvvetli çalışkan idealist öğrencimi ve kıymetli ailesini kutlama ederim.

Sen her hedefe ulaşabilecek azim ve kararlılığa sahipsin. Seninle gurur duyuyorum.

Başarını tesadüfe değil fazlaca çalışmana borçlusun. Seni fazlaca kutlama eder başarılarının devamını dilerim.

Tüm insanlara örnek bir bireysin. Seni takdir ediyor başarılarının devamını arzuluyorum.

Gerek davranışların gerekse derslerindeki başarılarınla hep zirvede oldun. Zirveden asla inmemen dileğiyle…

Yücelmek yücelere gönül vermekle adım atar. Sen bunu başarıyorsun. Bu başarılarının devamını dilerim.

Başarı için plan yapmıyorsanız o süre hükmen başarısızlığı planlıyorsunuz anlama gelir. Seni planlı ve disiplinli çalışmalarından dolayı kutlarım.

Derslerde son aşama başarı göstermiş ve ilgili bu ilgi ve başarının devamını dilerim. Başarılarından dolayı seni kutlarım.

Bir ihtimal fazlaca yorulduğun devrin son gününde karne notların seni dinlendirecektir. İlk kutlama eden ben olmak istedim. İyice dinlen ikinci dönem daha iyisini temenni ediyorum senden.

Kutlama ederim. Derslerinde fazlaca başarılısın seninle gurur duyuyorum. İleride daha da başarı göstermiş olacağına inanıyorum. Başarılarının devam etmesini dilerim.

Derslerinde göstermiş olduğun başarı ve gayretin için kutlama ediyorum. Ben seni devamlı tertipli ve davranışlarıyla örnek biri olarak tanıdım ümit ederim yaşamın süresince hep başarı göstermiş olursun.

Büyüdüğünde geriye baktığında başarı göstermiş bir talebe ve seninle devamlı gurur duyan bir öğretmen göreceksin. Dilerim başarın ve güzel bir yaşam da seni gelecekte bekliyor olur.

Derslerindeki başarıların ve örnek davranışların için kutlama ediyorum. Başarmak kolay olsa gerek çalışmakla her zorluğun üstünden gelebilirsin unutma bunu örnek öğrencim. Başarılar.

BAŞARILI ÖĞRENCİLER İÇİN
Verdiğin emeklerin karşılığını aldığın için ben de fazlaca mutlu oldum. İyi tatiller…

Karnendeki iyi notlara baktıkça ne denli daha başarı göstermiş olabileceğini görüyorum. Yolun açık olsun.

Bu şekilde çalışmaya devam edersen yaşam hep karşına başarılar çıkaracaktır.

Başarılarını okumaya da yansıtarak okuma ve yorumlama mevzusunda da iyi bir talebe olmasını dilerim.

Başarısını ahlakıyla bütünleştirdiği için öğrencimizi kutlama ederim. Başarılarının devamını dilerim.

Kutlama ederim. Parlak zeka ve çalışkansın arkadaşlarınla iyi geçiniyorsun. Başarılarının artarak devam etmesini dilerim.

Göstermiş olduğun gayretten dolayı seni kutluyor senin daha büyük başarılar kazanmanı arzuluyorum.

Davranışlarıyla arkadaşlarına örnek olan öğrencimiz okuma yorumlama konuşma benzer biçimde alanlarda da başarı göstermiş bir talebe. Kutlama ediyorum.

Derslerde gösterdiğin üstün çaba ve performansından dolayı kutlama ediyorum. Başarılarının artarak devam etmesini dilerim.

Başarıya ulaşmış çalışmalarının devamını dileyerek takdirlerimi sunuyorum. Bu şekilde çalışmaya devam edersen ileriki hayatında hedeflerine ulaşabileceğine inanırım.

Son aşama başarı göstermiş geçen ilk dönem için seni kutlama ediyorum. Ümit ederim ikinci dönem daha da iyi olursun. Senden daha fazlasını temenni ediyorum.

Senelerce solmayan Kenya gülleri benzer biçimde dönem süresince başarıların asla solmadı. Artık dinlenme vakti. Daha başarı göstermiş olacağını düşündüğüm ikinci döneme iyice dinlenmiş olarak gelmeni isterim. İyi tatiller.

ORTA SEVİYEDEKİ ÖĞRENCİLER İÇİN
Tatlı yavrum birazcık daha gayretle daha başarı göstermiş olacağına inanıyor öpüyorum.

Daha başarı göstermiş olabilecek bir talebe çalışmalarını iyi planlamalı ve daha fazlaca okuma yazma emek harcamaları yapmalı.

Adım adım tırmandığın bu yolda başarısızlık yoktur. Fırsata dönüşen engeller vardır. Yola devam…

Başarı için her şey gereklidir fakat bunların en önemlisi kendine güvendir. Senin fazlaca başarı göstermiş olacağına olan inancım tamdır.

Hiçbir şey insanı kendi başarıları kadar motive edemez. Başarılarının motiveni çoğaltması dileğiyle…

Şu anda gösterdiğin performanstan daha fazlasını gösterebileceğine olan inancımla gayretlerinin artmasını temenni ediyorum.

Günlük okumayı daha tertipli hale getirmiş olduğu seviyede Türkçe dersindeki başarısını daha da artıracaktır.

Hedefine ulaşmak için istemenin esrarına kavuşman gerekiyor. Birazcık daha gayreti arttırıp kendine daha yüksek hedefler koyarak bu işe başlayabilirsin.

Son üç haftada göstermiş olduğun performansın yaşam boyu seninle olmasını arzuluyorum. Unutma başarının sırrı kesinlikle çalışmaktır.

Tatlım derslerinde göstermiş olduğun başarıdan ve örnek davranışlarından dolayı kutlama ederim birazcık daha çalışırsan daha başarı göstermiş olacağına inanıyorum. Başarılar.

Zekisin fakat derslerine azca çalışıyorsun canım birazcık çaba ederek daha başarı göstermiş olacağına inanıyorum yaşam boyu mutluluk ve başarı arzuluyorum. Başarılar.

Canım benim! Derslerinde göstermiş olduğun başarıdan ve örnek davranışlarından dolayı kutlama ederim fakat birazcık daha çaba etmelisin ümit ederim yaşam boyu başarı göstermiş olursun. Başarılar.

Başarıya ulaşmış olmak ve bir bölgelere gelmek için çaba sarf ediyor. Çalışmalarını planlayarak arttırırsa ve tertipli okuma yaparsa yorum enerjisini geliştirerek daha başarı göstermiş olabilir.

Derslerinde göstermiş olduğun başarılarından dolayı seni kutluyorum. Daha iyisi de olabilirdi. Tatilde iyice dinlen ve başarılarını artırma kararlılığıyla dön. Niçin daha iyisi olmasın.

Gayretli parlak zeka ve başarı göstermiş bir öğrencisin fakat hayatta her şey insanoğlunun istediği benzer biçimde olmayabilir. Yaşamın güzelliklerini görüp mutlu olmasını bilmelisin. Mutluluklar senin olsun.

Bir geçen dört aya bir de karne notlarına baktığımızda durumunun iyi bulunduğunu söyleyebiliriz. Fakat önünde daha iyi olan arkadaşların var. Onlar kadar başarı göstermiş olmak senin elinde. İkinci dönem senden bunu temenni ediyorum.

Hataların ve başarılarınla bir süreci geride bıraktın. Şimdi dinlenme vakti. İkinci dönem daha iyi yerlerde olmanı temenni ediyorum. Sen de yapabileceğini biliyorsun. Yeter ki iste.

DÜŞÜK SEVİYEDEKİ ÖĞRENCİLER İÇİN
Davranışlarındaki pozitif yönde tutumun derslerine de yansımasını dilerim. İyi tatiller dilerim…

Planlı çalışmaya ihtiyacı var. Hemen hemen olması ihtiyaç duyulan seviyeye ulaşamadı. Ümit ederim gayretini birazcık daha arttırır.

Hedef belirleyerek çalışmalarına adım atar ve planlı olarak çalışır okur yazarsa başarı göstermiş olabilir.

Derslerinde göstereceğin birazcık çaba başarını arttıracaktır tatlım sana inanıyorum ve sen bunu yapabilirsin. Başarılar.

Öğretmen Karne Görüşü Örnekleri

Okuma yazmandaki başarının gayretine de yansıması temennisiyle. Daha da gayretli bir talebe olmanı dilerim.

Ödevlerine dikkat etmesi daha çok kitap okuması ve sınıfta öğretmen ders anlatırken daha dikkatli dinlemesi gerekiyor.

Yolun uzun her hareketin fazlaca mühim. Şu sebeple bir sonraki davranışını etkileyecek. Doğru hareket için yarını bekleme.

Şu anda gösterdiğin performanstan daha fazlasını gösterebileceğine olan inancımla gayretlerinin artmasını temenni ediyorum…

Başarı grafiğini yükseltmek için birazcık daha çaba göstermelisin. Başarıları kazanmak için gayretlerini artırmalısın.

Zekânı doğru işlerde doğru şekilde kullandığın takdirde önünde hiçbir engel duramayacaktır. Engelleri aşmaya ne dersin.

Belirli bir seviyeye gelebilmesi için daha fazlaca emek vermesi gerekiyor. Birebir çalışmalarında aile desteğine ihtiyacı var.

Notlarını düzeltmek için ikinci dönem daha fazlaca çalışmalısın ve çarpım tablosunu ezberleyip okumanı hızlandırmalısın. Başarılar.

Başarı o denli uzak değil bir elin parmağı kadar yakın. Birazcık çaba yapabilirsin. Ben inanıyorum sen de inan canım. Başarılar.

Geriye doğru attığın adımın daha ileriye gitmek için yapılacak bir hamlenin başlangıcı olarak görüyorum. Adımını attın sıra hamlede.

Beklentilerimize yanıt verebilmesi için daha fazlaca emek vermesi gerekiyor. Birazcık daha gayretle tüm derslerindeki başarısı artacaktır.

İnanmak başarmanın yarısı değil hepsidir. İstersen başarabileceğini biliyorum. Bunun için tek yapman ihtiyaç duyulan planlı ve tertipli çalışmak…

Karnenin iyi olması senin gayretinle olacak. Birazcık çalışıp inanırsan sende başarı göstermiş olabilirsin fakat devamlı susarak bir şey elde edemezsin.

Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız başlayamazsınız. Senin yapman ihtiyaç duyulan ilk şey plan ve bu plana uyarak çalışman… Başarı kendiliğinden gelecektir.

Öğretmen Karne Görüşü Örnekleri

İnsan bir şeyi ciddi olarak istemeye görsün hiçbir şey erişilemeyecek kadar yükseklerde değildir. Sen yeter ki iste fazlaca başarı göstermiş bir talebe olabilirsin.

İyi karne vermekle değil almakla olur. İyi karne almak istiyorsan birazcık çalışman lüzumlu. Çarpım tablosunu ezberleyip okumanı da hızlandırmalısın. Başarılar.

Oyun için harcadığın dönemin yarısını derslerine harcasan başarı göstermiş olabilirsin unutma başarı o denli uzak değil sende çalışınca ulaşabilirsin. Başarılar.

Tatilde karne notlarını ve geçen bir süreci değerlendirmeni isterim. Bence daha iyi olabilirdi. Aynı fikirdeysen iyice dinlen ve başarma azmiyle dön. Bizlere neler yapabileceğini göster.

Derslerinde…..ve……sebeplerden dolayı lüzumlu başarıyı gösteremedi. Ödevlerine dikkat etmesi daha fazlaca kitap okuması ve sınıfta öğretmen ders anlatırken daha dikkatli dinlemesi gerekiyor.

İşte benim karnem diye gurur duymak kolay olsa gerek. Bu dönem bu şekilde oldu fakat ikinci dönem senin de gurur duyacağın notlar alacağına inanıyorum ve unutmadan çarpım tablosunu ezberlemelisin tatlım. Başarılar.

Bir yıl daha geride kaldı. Eksiklerini görmüş olmalısın. Daha başarı göstermiş olman için ben yanında olacağım. Yeter ki sen birazcık planlı ve tertipli çalışmaya karar ver. Sana güveniyorum…

Sen de görüyorsun ki eksiklerin var. En mühim eksiğin de planlı emek verme dersi iyi dinleme ve anlamadığını sorma mevzusunda. İkinci dönem bu eksiklerini giderirsen neler başardığına sen bile şaşıracaksın.

Geçen dört aya ve karne notlarına baktığımda daha iyi olabileceğini görüyorum. Bence bu notlar sana yakışmadı. İkinci dönem daha iyisini temenni ediyorum senden. Olacak göreceksin. Doğal olarak ki sen de istersen.

Eksiklerini tamamlaman Ferhat’ın dağı delmesinden daha kolay olsa gerek. O başardığına bakılırsa sen niçin başaramayasın? İkinci dönem daha planlı ve tertipli olmanı temenni ediyorum. Bunlar senin için fazlaca mühim. İstersen başarabilirsin.

Tatilde iyice dinlenmeni isterim. Şu sebeple ikinci dönem daha başarı göstermiş olmanı temenni ediyorum senden. Eksiklerini gidermek için tatilde mevzu tekrarı yapabilirsin. Şunu bilmeni isterim ki daha başarı göstermiş olabilirsin.

Öğretmen Karne Görüşü Örnekleri

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.