Oğlak Burcu Aşk Hayatı

Oğlak Burcu Aşk Hayatı

Oğlak Burcu Aşk Hayatı

Oğlak burcu aşk yaşamı sakindir. Oğlaklar için aşktan daha ilkin gelen kariyeri, aşkını ikinci plana atmasına niçin olur. Aşkta en başta itimat ararlar. Güvensiz ilişkilerin içinde asla bulunamazlar. Onlar için her şey net ve açık olmalıdır. Oğlakların sevilmiş olduğu kişiye yakınlaşması da oldukça zor olsa gerek. Duygularından iyice güvenilir olmadan ilkin bir süre beklerler. Sadece güvene dayalı bir ilişki olduğuna inanırlarsa devam edebilirler. Karşı cinse olan inançları ve samimiyeti tam olmalıdır. Ona açılmadan ilkin, onunla ilgili tüm bilgiye ve ayrıntıya haiz olmak isterler. Ailesine, geçmişine, yaşam tarzına kadar her şeyi araştırır sorgular. Tüm kriterler uyuyorsa mütevazı ve uygun bir halde açılmaktan çekinmezler. İlişkinin yavaş ve dengeli ilerlemesinden yanadırlar. Birlikteliklerinde aşırı sahiplenici ve kıskançtırlar. Para mevzusunda fazlasıyla tutumludur. Oğlak insanıyla beraber olabilmek için tutumlu olmak ve gereksiz harcamalardan kaçınmak ta şarttır.

Oğlak Burcu Aşık Olursa

Oğlak burcu aşık olursa derhal açılmaz. İçindeki duygulardan güvenilir olması ve romantizme kapılması birazcık vakit alacaktır. Bununla beraber aşık olmadan sex düşünemeyen kişilerdir. Hakkaten sevdiğinde ve inandığında evlenir. Oğlakla evlenebilmek için şartların uygun olması ve her şeyin yolunda gitmesi gerekir. Aksiliklerden ve tutarsızlıklardan asla hoşlanmazlar. Evleneceği ana kadar imzayı atıp atmayacağından güvenilir olamazsınız. Evlendiklerinde ise çoğu zaman tutucu bir yaşam sürerler. Mahremiyet oğlaklar için son aşama önemlidir. Kariyerine oldukça fazla ehemmiyet veren oğlak burcu insanı, ailesini de dikkatsizlik etmemeye çalışır. Aile onlar için kutsaldır ve evlatları olduğunda onlara ihtiyaç duyulan kıymeti fazlasıyla verir. Oğlaklar sex hayatlarında oldukça etken kişilerdir. Yatak odasına girdiklerinde çekingenliklerini bir kenara bırakırlar. Geniş düşlem dünyaları vardır ve partnerleriyle beraber cinsel birlikteliğin en üst seviyelerine çıkabilirler.

Oğlak Burcu Aşk Acısı

Oğlak burcu yürek yarası çekmez. Ayrılık şartsa, bunu da sakince karşılarlar. Aşka son aşama saygı duyan ve kıymet veren oğlak insanı ayrılıktan yana değildir. Ayrılığa partneri de karar verse, kendisi de karar verse o gene kendini suçlayacaktır. Duygusal yanını saklayarak partnerinin üzülmemesi için elinden geleni yapar. Ayrıldıktan sonrasında yine birlikteliğin mümkün olduğu durumlarda tekrardan tecrübe etme girişiminde bulunabilir. Bazı oğlaklar ayrılığı karşı tarafa ders vermek ve aşkını sınamak için kullanmaktan çekinmez. Oğlak burcunun en iyi alaştığı burç grubu elementi topraktır. Boğa ve başaklarla son aşama seviyeli birliktelikleri vardır. En iyi evlilikler başak ve oğlak içinde gerçekleşir. Su grubuyla iyi arkadaşlıklar ve sağlam dostluklar kurabilirler. Hava grubuyla ilişkileri dengededir fakat bazı düşünce çatışmalarına girebilirler. Ateş grubuyla aynı ortamda bile birbirlerini iterler, bir taraf ödün vermediği taktirde pek iyi anlaştıkları söylenemez.

Oğlak Burcunun Aşk Anlayışı

Oğlak burcu ve aşk olabilmesi için; Itimat, denge, düzey, kültür, inanç, saygı, mütevazilik, maddiyat ve tutarlılık şarttır.

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.