Kuyumcu Kutuları

Kuyumcu Kutuları

kuyumcu kutusu modelleri

Farklı renklerde ve ebatlarda olacak şekilde ürettiğimiz kuyumcu kutuları sayesinde ürünlerinizi daha şık şekilde satışa sunabilirsiniz.

Seçeceğiniz kuyumcu kutuları daha özel ve kaliteli olsun diyorsanız hiç tereddüt etmeden firmamızı tercih edebilirsiniz. Değişik ebatlarda üretim yapıyor olmamız her kıymetli aksesuara uygun kutu bulabilmenizi sağlayacaktır. Genellikle set takımı ve kolyeler için kullanılan kutular daha büyükken küpe ve yüzük gibi aksesuarlar için küçük ve sert kapaklı kutular seçilmektedir. Bunların her birinin üretimi aksesuara uygun olacak şekilde yapılmakta ve böylece daha fonksiyonel olması sağlanmaktadır. Eğer üretim aşamasında dikkat edilmesini istediğiniz noktalar varsa bunlar da dikkate alınmakta ve ortaya sizi memnun edecek üretimler çıkarılmaktadır.

Baskılı Kuyumcu Kutuları

Genellikle geçme kapak kilit sistemi ile üretilen baskılı kuyumcu kutuları farklı ebatlarda olacak şekilde hazırlanabilir. Üretilen kutularda başta siyah ve beyaz olmak üzere her renk kullanılmaktadır. Rengin ve kilit sisteminin ne şekilde olacağı çoğunlukla müşterilerin öncelikli olarak belirttiği noktalar arasında yer almaktadır. Özellikle altın, gümüş gibi kıymetli aksesuarlarda parçayı öne çıkarmak adına siyah renkli kutular daha çok tercih edilmektedir. Bunların üzerine dilediğiniz logo ve tasarım tarafımızca yapılmaktadır. Siyahın üzerine altın varak yazı ile markanızın ismini ve bilgilerini yazdığımızda kutular sizin için iyi bir tanıtım aracı haline de dönüşecektir. Bu tanıtımı daha uzun süreli ve kolay ulaşılabilir olmasını istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kuyumcu Kutuları Siparişi

Kuyumcu kutuları siparişi vermek istediğinizde genellikle fiyatlar konusunda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Öncelikli hedefimiz müşterilerimizi memnun etmek olduğundan bunu sağlayabilmek adına tüm siparişlerde fiyatlarımızı her zaman en uygun olacak şekilde belirliyoruz. Hem fiyat hem de içerik konusunda aklınızdaki tüm soru işaretlerini giderdiğinizde siparişinizi tarafımıza dilediğiniz şekilde iletebilirsiniz. Firmamıza doğrudan gelebileceğiniz gibi telefon aracılığıyla ya da internet sitemiz üzerinden de sipariş talebinde bulunabilirsiniz. Talebinizi ilettikten sonra müşteri temsilcilerimiz size daha kapsamlı bilgilendirme yapacaktır. Siparişin detaylarına göre istediğiniz sayıda ve özelliklerde belirlenen siparişte size ulaştırılacaktır. Dilerseniz üretim yaptığımız diğer kategorileri de inceleyerek bu ürünlerden de sipariş verebilirsiniz.

Lüks Kuyumcu Kutuları

kuyumcu kutusu

Lüks kuyumcu kutuları hem göz alıcı hem de kullanışlı olmasıyla pek çok firma tarafından ilgi görmektedir. Kutuların üst kısmına ya da istediğiniz herhangi bir yerine firmanıza ait logo ve isim bilgilerini yazıyoruz. Size özel tasarımlarla hazırladığımız bu kutular talebinize özel olarak baskı ve renk yönünden çeşitlilik göstermektedir. Kutunun iç kısmına takıların kolayca koyulabilmesi adına sünger kesimleri de tarafımızca yapılmaktadır. Kutunun içinde kullanacağınız ürünün türüne ve özelliklerine göre kutu üzerinde istediğiniz değişikliği gerçekleştirebilirsiniz. Burada önemli olan nokta hizmet detaylarınızı bize en doğru şekilde iletmektir. Genelde pek çok müşteri kutuların tasarımında fantezi kağıt kullanımını istemektedir. Bu kağıtlar çoğu müşteride kişisellik hissi ortaya çıkarmaktadır. Buna alternatif olarak farklı seçenekler de tercih edebilirsiniz.

Kuyumcu Ve Mücevherat Kutuları

Kuyumcu ve mücevherat kutuları almak istediğinizde ister örnek bir resimle isterseniz hayalinizdeki tasarımla firmamıza başvurabilirsiniz. Bu tür taleplerinizde size ait telefon numarası, yetkili, firma, adres ve e posta gibi temel bilgilerinizi firmamıza iletmeniz gerekecektir. Bununla birlikte istediğiniz kutunun boyu, derinliği ve eni ne kadar olmalıdır, kalınlığı kaç katmandan meydana gelmelidir, ne şekilde kaplanmalıdır gibi soruların yanıtlarını da vermeniz istediğiniz ürünü tasarlamamız konusunda firmamıza yardımcı olacaktır. Kutulardan kaç tane istediğiniz ve ne zamana kadar teslim edilmesi gerektiği de üretim aşamasında ihtiyaç duyulan bilgiler arasında yer almaktadır.

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.