Kova Burcu Genel Özellikleri ve Künyesi

Kova Burcu Genel Özellikleri ve Künyesi

Kova Burcu Genel Özellikleri ve Künyesi

Deneyimlemenin, bağımsızlığın ve sezgilerin burcudur kova burcu. İdealist yapısıyla geçmişe takılmayarak hep önüne bakar. Kova burcu insanı uçarı hareketleri yanında, ayakları yere basan bir tiptir. Etrafındakilere yardım edebilmek için tüm imkanlarını seferber edebilir.

Kova burcu özellikleri itibariyle özgürlüğüne fazlasıyla düşkündür. Kolay kolay hiçbir şeye bağlanamaz. Kova burcu insanı kendini kurallara uymak zorunda hissetmez. Onun yaşamında kaide yoktur, hiç kimseye de kaide koyma taraftarı değildir. Kova burçları akılcı hareket ederler. Mantıkları devamlı duygularının önündedir. Duygusunu acıma olarak ortaya çıkaran kovalar, sevdiklerine sonuna kadar haiz çıkarlar.

Kova burcunun özelliklerini tanımlayacak olursak; kişilikli, karizmatik, dayanılmaz, hakiki, popüler, oldukça bilmiş, bağdaştırıcı, hazır yanıt, yetkin, icat eden, kavgacı, yenilmez, kaliteli, rahat, vurdumduymaz, savsak ve ütopiktir.

Kova Burcu Aşk ve Evlilik

Kova burcu aşk yaşamında hareketli ve heyecanlıdır. Kova burçları karşı konulmaz, biçim insanlardır. Aşık olduklarında karşı cinsel kolayca etkileyebilirler. Sadece kova burcu insanı hiç kimseye kolay kolay bağlanamaz. Hakkaten oldukça sever, aşık olabilir fakat her şeyi paylaşmaktan yana olan kova burçları aşkını da paylaşmak ister. Şu demek oluyor ki kovalar aşkını bir kişiye değil birçok kişiye vermeyi tercih eder. Evlendiklerinde bilhassa cinsellik hayatlarında istediklerini bulabilirlerse muhteşem bir eş olurlar. Çocuklarına da son aşama düşkün babalardır.

Kova Burcu Nelerden Hoşlanır

Kova burcu insanı rol yapmaktan hoşlanır. İhtiyaç sahibi insanlara yardım etmekten, duyarlı davranmaktan hoşlanır. Kova burcu herkesten değişik olmak ister. Diğerlerinin tercih etmediğini sırf değişik olmak adına tercih edebilir. Kova burçları fikirlerinin onaylanmasından ve geniş bakış açısından hoşlanır. Ek olarak kova burcu güzel olan her şeyden haz duyar.

Kova Burcunun Hoşlanmadığı Şeyler

Kova burcunun hoşlanmadığı şey dar görüşlü olmaktır. Geniş perspektif olmayan durağan(durgun) fikirli insanlardan hoşlanmayan kova burçları, bu tür ortamlarda rahatça kavga çıkarabilirler. Kova burcu iyimserdir, fena şeyler düşünmekten ve olumsuzluklardan hoşlanmaz.

Kova Burcu Bayanı

Kova burcu hanımının en belirgin özelliği bağımsız olmak istemesidir. Bir kova hanımını kendisine bağlayabilen adam talihli anlamına gelir. Bağlanmaktan ve sorumluluklar altına girmekten kaçar. Kova burcu bayanı kendini kısıtlamak isteyen insanlardan uzak durur. Kesin kadınlardır. Aklına koyduğu şeyi yapar kova bayanı. Son aşama dürüst ve güvenilir kadınlardır. Kova burcu bayanı cazibesi ve ışığıyla girmiş olduğu her ortamda dikkatleri üstüne toplamayı başarır.

Kova Burcu Erkeği

Kova burcu erkeği doğaldır. Kaba davranışlar sergileyerek insanları kırmaz. Yardımsever kova burcu erkeği, yaşamın hep iyi taraflarını görür. Negatif düşünen karamsar insanlardan uzak durur. Kova burcu erkeği için esas olan sevgidir. Sonsuz sevgisi ve enerjisini tüm insanlarla paylaşmak ister. Dış görünümü itibariyle duygusuzmuş benzer biçimde görünen kova burçları, aslen son aşama duygusaldır. Bir tek bu yönünü ortaya çıkarmaktan hoşlanmazlar.

Kova Burcunu Etkilemenin Yolları

Kova burcunu etkileyebilmek için ilk olarak rahat bir kişiliğe haiz olmalısınız. Kova burçları elde edilmekten oldukça elde etmeyi severler. Bu yüzden ona duygularınızı açmakta acil etmemelisiniz. Birazcık gizem kova burcunu en fazla etkileyen şeydir. Ek olarak doğru, dürüst ve sözüne sadık insanoğlu da kova burçlarını etkisinde bırakır.

Kova Burcu Künyesi

Yönetici yıldızı Uranüs’tür. Farklılığı ve karmaşıklığı temsil eder.
Hava grubu elementinden ve pozitiftir.
Cinsiyeti adamdır.
Üstün kabiliyeti sağduyusudur.
En belirgin özelliği insancıl olmasıdır.
Hedefi; yükselmek ve öteki insanlara yardım etmektir.
Anahtar sözcüğü özgürlüktür.
Yenmesi ihtiyaç duyulan huyu; ihmalkarlığıdır.
Uğurlu günü Pazardır.
Uğurlu sayıları 4 ve 8’dir.
Uğurlu taşı yeşim taşıdır.
Uğurlu renkleri; lacivert ve koyu renkli tonlardır.
Uğurlu çiçekleri; menekşe ve kır çiçekleridir.
Uğurlu kokusu sümbüldür.
Yakalanabileceği ihtimaller içinde hastalıklar; kalp, kan dolaşımı ve gerilim hastalıklarıdır.
En iyi anlaştığı burçlar; ikizler, terazi, oğlak ve balıktır.
Anlaşamadığı burçlar; boğa, aslan, akrep ve başaktır.
Başarı göstermiş olabileceği meslekler; doktorluk, basın ve gösterim, din adamlığı, astroloji, denizcilik, ithalat-ihracat, yöneticilik ve sanattır.

ETİKETLER: kova, kova burcu, kova burcu aşk, kova burcu erkeği, kova burcu bayanı, kova burcu künyesi, kova burcu nelerden hoşlanır, kova burcu özellikleri

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.