Koç Burcu Erkeği

Koç Burcu Erkeği

Koç Burcu Erkeği

Koç Burcu erkeğinin özellikleri içinde en belirgin olanı coşkulu oluşudur. Fazlasıyla enerjik yapısı onu konuşkan ve sempatik birine çevirir. Bu özelliği negatif durumlarda hiddete dönüşebilir. Onun daima kendine ilişkin fikirleri vardır. Düşüncelerini asla çekinmeden söyler ve sözlerinin arkasında durur. İnatçıdır. Siz bir mevzuda haksız bulunduğunu ispatlasanız da, o kendince haklıdır bunu değiştiremezsiniz. Koç erkeğinin ani hiddet patlamalarına sebep olan şey, sabırsız oluşudur. Bu özelliğiyle onu çekilmez ve sevilmeyecek biri olarak tanımlayabilirsiniz, sadece koç burcu erkeği sanıldığının aksine fazlaca cana yakındır.

Koç Burcu Erkeği Özellikleri

Astrolojide koçları temsil eden semboller cenk ve cazibedir. Bedenlerindeki enerjiyi doğru yönde kullandıklarında muhteşem birine dönüşebilirler. Koç erkeği oldukça güçlüdür. Vücutları spora elverişlidir. Koç burcu erkeğini etkilemenin yolları içinde en önemlisi cinselliktir. Dış görünüme ehemmiyet verir. Keyiflidir. Hem gözünün hem de ruhunun doyuma ulaşmasından hoşlanır. Kendisinin en iyi olması için elinden geleni yapacağından, partnerinin de bu yönde olmasını ister. Seçeceği eş yanına yakışmalı ve hepimiz tarafınca takdir toplamalıdır. Koç burcu erkeğinin aşk hayatında mantıktan ilkin duyguları yer alır. Eğer hakikaten severse savaşır, elde etmek için elinden geleni yapar. Koç erkeğine derhal teslim olan bir karı, onun için itici olabilir. Zira koç burcu erkeği için aşkta zorluk derecesi yüksek güzeldir. Yay, kova, balık ve aslan burcu bayanları, koç erkekleri için aşkta en ideal olanıdır.

Koç burcu erkeği cinsel hayatında ben merkezcidir. Bundan dolayı bazen zorluklarla karşılaşabilir. Cinsellik mevzusunda partnerinin isteklerini de dikkate alır, fakat kendi istekleri daha ilkin gelir. Bu mevzuda oldukça etken olan koç erkeği karşı eşeysel daima mutlu etmeyi bilir. Cinsel yaşantısında istediğini bulamayan koç erkeği, partnerini aldatma eğilimine girebilir. Koç burcu erkeğiyle beraber olan bir kadının karşılaşabileceği en büyük mesele budur. Bundan dolayı onu bu mevzuda daima mutlu etmek zorunda hisseder. Koç burcu erkeğinin zayıf noktaları arasındaki en mühim şeydir, cinsellikte umduğunu bulamamak. Bu mevzuda doygunluk olamayan koç erkeği ilk fırsatta sizi terkedecektir.

Koç burcu erkeği yaşamayı, yemeyi, içmeyi, gezmeyi fazlaca sever. Sanatseverdir. Müzik dinlemeden, spor yapmadan yaşayamaz. Dış görünümüne ehemmiyet verir. İyi giyinmeyi bilir. Bir koç burcu erkeğiyle birlikteyseniz, siz de her mevzuda kendinize fazlasıyla itina göstermelisiniz.

Koç burcu erkeğinin pozitif özellikleri

Yönetici ruhludur. Hırslıdır, tuttuğunu koparan türdendir. Kesin, coşkulu, girişken ve enerjiktir. Dışadönük, toplumsal ve çalışkandır.

Koç burcu erkeğinin negatif özellikleri

En belirgin negatif özelliği inatçı oluşudur. Herşeyde meraklıdır, öğrenmek ister. Egoist tarafları vardır, ilkin ben demekten kendini alamaz. Tembel ruhludur, işlerini başkasına yaptırmak ister. Sabırsızlandığı zamanlarda fazlasıyla sinirli olur. Ara sıra aç gözlülük yapabilir.

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.