İçeriğe geç

Kişiye Özel Saatlerle Farkınızı Yansıtın

Duvar Saati

Duvar saatleri; evlerinizde, ofislerinizde ve ticari işletmelerinizde kullanabileceğiniz en önemli dekorasyon parçaları arasında yer alıyor. Etkili görünümleriyle yaşama alanlarınıza çarpıcı bir hava kazandıran duvar saatleri, işlevsel yapıları sayesinde de hayatınıza kolaylık katıyor. Çok sayıda marka tarafından her zevke ve tarza uygun şekilde üretilen duvar saati seçenekleri, uygun duvar saati fiyatları ile satılmalarıyla da geniş kitlelerin beğenisini kazanıyor.

Görkemli Tasarımlarla Evinizi Süsleyin

Duvar Saati

Duvar saati modelleri kategorisinde ön plana çıkan modeller, görkemli ve çarpıcı tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Roma rakamlı, Esma-ül Hüsna süslemeli ya da eskitme detaylı olarak tasarlanan duvar saatleri, sanat eserleriyle yarışan estetik görünümleriyle yaşam alanlarınıza değer katıyor. Ahşaptan, hasır örgüsünden ya da mineral camdan üretilen duvar saati modelleri, sessiz akar mekanizmaları sayesinde sizi rahatsız etmeden çalışırken 35 ila 55 cm arasında değişen çaplarıyla tüm alanlara uyum sağlayabiliyor. Farklı renk seçenekleriyle üretilen etkileyici duvar saatleri, her türlü eşyanızla kusursuz uyum yakalayarak dekorasyonunuzu zenginleştiriyor.

Kişiye Özel Saatlerle Farkınızı Yansıtın

Duvar Saati

Son yılların en popüler trendleri arasında yer alan kişiye özel saatler, her geçen gün daha fazla kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Kadran bölümünde dilediğiniz fotoğrafınıza yer veren dijital baskılı saatler, en mutlu anlarınızı adeta bir tablo gibi duvarınıza asmanıza olanak tanırken yazılı saat modelleri de dikkat çekiyor. Üretici firma ile irtibata geçerek dilediğiniz yazıyı yazdırabileceğiniz yazılı saatler; özel günlerinizi, unutulmaz tarihlerinizi, eşinizin adını ya da dükkanınızın ismini duvarınıza asabilmenizi sağlıyor. Salonlarda, oturma odalarında, yatak odalarında, mutfaklarda ve iş yerlerinde kullanılabilen yazılı saatler, doğal ahşaptan üretilmiş olmalarıyla da yüksek bir kalite sunuyor.

Saatli Tabloları Keşfedin

Duvar Saati

MDF tablolar, ev ve iş yeri dekorasyonunda başvurabileceğiniz en şık ve zarif tamamlayıcı unsurlar arasında bulunuyor. Günümüzde çok sayıda marka ise yaşam alanlarınıza zarafet katan tablolara duvar saati detayı da ekleyerek yenilikçi tasarımlarını bir adım öteye götürüyor. Saatli tablolar; 2, 3, 4 ya da 5 parçalı desenleriyle yaşam alanlarınızın duvarlarını adeta bir sanat galerisine çevirirken tabloların orta üst noktasına yerleştirilen duvar saatleri ise oda dekorasyonunuza şık bir katkı sağlıyor. 60 cm ile 120 cm arasında değişen genişlikleri ve 45 cm ile 80 cm arasında değişen uzunluklarıyla dikkat çeken saatli MDF tablolar, üzerlerindeki Kabe, Esma-ül Hüsna, Mustafa Kemal Atatürk ve sanatsal çizim gibi farklı desenlerle de göz kamaştırıcı bir görünüm sunuyor.

 

Kişiye Özel Saatlerle Farkınızı Yansıtın , Kişiye Özel Saatlerle Farkınızı Yansıtın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir