İngilizce Anneler Günü Mesajları

Anneler günü hediye
Anneler günü hediye

Sayfa İçeriği: İngilizce Anneler Günü Mesajları Kısa, İngilizce Anneler Günü Kutlama Mesajları, İngilizce Türkçe Anneler Günü Mesajları, İngilizce Anneler Günü Mesajları 2021

Bu güzel sayfada sizler için en güzel İngilizce anneler günü mesajlarını hazırladık. Sayfadaki İngilizce anlamlı anneler günü mesajlarını facebook, twitter ve whatsapp ile ya da kısa mesaj ile paylaşın.

İNGİLİZCE ANNELER GÜNÜ KUTLAMA MESAJLARI

The only thing that is invaluable is the love of the mother. Happy mothers day. Paha biçilemeyen tek şey anne sevgisidir. Anneler gününüz kutlu olsun.

Mothers are far more precious than jewels. Anneler mücevherlerden daha değerlidir.

A mother understands what a child does not say. Bir anne çocuğunun söylemediği şeyleri anlar.

There is nothing as sincere as a mother’s kiss. Bir annenin öpücüğü kadar içten bir şey yoktur.

God could not be everywhere, and therefore he made mothers. Tanrı her yerde olamazdı, bu yüzden anneleri yarattı.

For when a child is born the mother also is born again. Ne zaman bir çocuk doğsa, bir anne yeniden doğar.

Of all the rights of women, the greatest is to be a mother. Tüm kadın haklarının arasındaki en mükemmeli anne olmaktır.

That best academy, a mother’s knee. Happy Mother’s Day. En iyi okul annenin dizleridir. Anneler günün kutlu olsun.

There is no heroism greater than motherhood. Happy Mother’s Days. Annelikten daha üstün bir kahramanlık yoktur. Anneler günün kutlu olsun.

To the world you are a mother, but to your family you are the world. Dünyaya göre siz yalnızca bir annesiniz, ama ailenize göre siz dünyasınız.

And remember that behind every successful woman is a basket of dirty laundry. Ve unutmayın, her başarılı kadının arkasında bir kirli çamaşır sepeti vardır.

The only thing that is invaluable is the love of the mother. Happy mothers day. Paha biçilemeyen tek şey anne sevgisidir. Anneler gününüz kutlu olsun.

Mother is an artist, her best work is her child. May our mothers always be happy. Anne bir sanatçıdır, en güzel eseri de yavrusudur. Annelerimiz hep mutlu olsun.

Mothers hold their children’s hands for a short while, but their hearts forever. Anneler çocuklarının ellerini kısa bir süre tutar, kalplerini ise sonsuza dek.

A mother’s arms are more comforting than anyone else’s. Happy Mother’s Day. Bir annenin kolları diğer herkesinkinden daha konforludur. Anneler günün kutlu olsun.

My mother is a walking miracle. Dear Mother, Happy Mother’s Day. Benim annem yürüyen bir mucize. Canım Annem Anneler günün kutlu olsun.

There’s no way to be a perfect mother but a million ways to be a good one. Mükemmel anne olmanın bir yolu yoktur ama iyi bir anne olmanın milyonlarca yolu vardır.

The most important thing a father can do for his children is to love their mother. Bir babanın çocuğu için yapabileceği en önemli şey, onun annesini sevmektir.

Mom, the person most likely to write an autobiography and never mention herself. Anne, muhtemelen otobiyografi yazıp kendinden asla bahsetmeyecek olan kişi.

A Mother has her heart ever and forever with her children no matter how old they grow. Çocuğu ne kadar büyürse büyüsün, bir annenin kalbi hep onunladır.

Being a full-time mother is one of the highest salaried jobs… since the payment is pure love. Tam zamanlı anne olmak en yüksek maaşlı işlerden biri. Çünkü ücreti saf sevgi.

A man loves his sweetheart the most, his wife the best, but his mother the longest. Bir adamı en çok sevdiceğini, en tutkulu karısını ama en uzun annesini sever.

Once you’re a mom, you’re always a mom. It’s like riding a bike, you never forget. Bir kez anne olduğunuzda, sonsuza dek anne olursunuz. Bu bisiklete binmek gibi bir şeydir, asla unutulmaz.

Mothers are like glue. Even when you can’t see them, they’re still holding the family together. Anneler tutkal gibidir. Onları göremeseniz bile aslında aileyi bir arada tutarlar.

Being a full-time mother is one of the highest salaried jobs… since the payment is pure love. Happy Mother’s Day. Tam zamanlı anne olmak en yüksek maaşlı işlerden biri. Çünkü ücreti saf sevgi. Anneler günün kutlu olsun.

We never know the love of the parent until we become parents ourselves. Ebeveynlerimizin bize duyduğu sevgiyi asla anlayamayız ta ki kendimiz de birer ebeveyn olana kadar.

When you are a mother you are never really alone in your thoughts. A mother always thinks twice, once for herself and once for her child. Anne olduğunuz zaman düşüncelerinizde asla yalnız olmazsınız. Bir anne her zaman iki kez düşünür, bir kendisi bir de çocuğu için.

I believe in love at first sight. Because I’ve loved my mother ever since I opened my eyes. Happy mother’s day! İlk görüşte aşka inanırım. Çünkü gözlerimi ilk açtığım andan beri annemi seviyorum. Anneler günün kutlu olsun!

The moment a child is born, the mother is also born. She never existed before. The woman existed, but the mother, never. A mother is something absolutely new. Bir çocuk dünyaya geldiğinde bir anne de doğar. Öncesinde o yoktur. Bir kadındır ama bir anne değil. Annelik tamamen yeni bir şeydir.

I take this opportunity to thank you for your immeasurable contribution to my life. Thank you Mom! And wish you a very happy mother’s day! Anneler günü vesilesi ile sana hayatıma kattığın sayısız değerler için teşekkür etmek istiyorum anneciğim. Anneler günün kutlu olsun!

You’ve seen me laugh. You’ve seen me cry. And always you were there with me. I may not have always said it but thanks and I love you Mom. Happy Mother’s Day. Gülerken de ağlarken de her zaman yanı başımdaydın. Her ne kadar her zaman söylememiş olsam da teşekkürler annem, seni seviyorum. Anneler günün kutlu olsun.

There will be so many times you feel like you failed. But in the eyes, heart and mind of your child you are super mom. Başarısız olduğunuzu düşündüğünüz zamanlar olacaktır. Ama çocuklarınızın gözlerinde, onların akıllarında ve kalplerinde siz her zaman süper bir annesiniz.

Anneler her zaman değerlidir ve özellikle ne kadar değerli olduklarını göstermek için anneler günü hediyesi büyük önem taşır. Çünkü anneler günü senede bir kez olmasının yanında annelerin kendilerini daha da özel olarak görmek istedikleri, çocuklarının bu özel günü unutmadıklarını görmek için önemlidir. Anneler günü hediyeleri ise onların en temel ihtiyaçlarından evlerine daha da şıklık katacak pek çok farklı ürünlerden oluşması sebebiyle annenizin harika bir anneler günü geçirmenize olanak tanıyorlar.

 

En Anlamlı Anneler Günü Hediyesi

Anneler günü hediyesi ucuz ya da pahalı olsun, her durumda annenizin hoşuna gidecektir. Her ne kadar çocuklarına yaptıkları tüm fedakârlıkları, iyilikleri, destekleri hiçbir karşılık beklemeden yapıyor olsalar da onlardan kendilerine verilen bir hediye olduğunda bu durum tüm annelerin hoşuna gidecektir. Çünkü hayatta onlar için en çok değerli olan kişinin yani çocuklarının kendilerini unutmadığını göstermesi sadece anneler günü için, yaşamında da aldığı en güzel hediyeler arasında yer alacaktır. Ancak anne olanların anlayabilecekleri bir duygu ile anne olmak çocukları için üzerine titremeyi, ince düşünmeyi ve her fırsatta onlar ile birlikte olmayı beraberinde getirir. Anne olmak ile yaşam artık, sadece çocukları için var olma mücadelesine dönüşür. Çocuklar için düşünüldüğünde, bebeklikten yetişkin olasıya kadar ve devamında anneleri hep yanlarındadır. Başka insanların onlar için yapmayacakları her şeyi hiçbir üşenme duymadan yerine getirirler ve bu sayede çocuklarının hep yanında olurlar. Çocuklar bazen bu durumu net olarak göremez ve annelerinin nasıl bir fedakârlık gösterdiğinin farkında olmayabilir, ancak anneler bu durumlarda bile hiçbir şey söylemeden, yaptıklarını öne sürmeden, sadece çocuklarının mutlu olmalarını isteyerek onların her yaptıklarının yanında dururlar. Böylesi büyük ve karşılıksız bir sevgi ise her fırsatta hak ettiği ilgiyi ve değeri görmelidir.

Bu bakımdan anneler günü hediyesi ne alınır gibi bir soru soruyorsanız, birbirinden güzel ve özel anneler günü hediyelerinden tercihte bulunabilirsiniz. Anneler günü hediyesi ne olabilir sorusuna yanıt olarak anneniz için her hediyenin zaten özel ve güzel bulunacağıdır. Ancak yine de özen gösterdiğinizi fark etmesi için nitelikli ve estetik açıdan harika görünen hediyeler seçmenin büyük yararı olacaktır. Özellikle anneler ev içinde kullanabilecekleri ya da dekor olarak koyabilecekleri hediyelerden büyük mutluluk duymaktadırlar. Bu hediyeyi her kullandıklarında ya da gördüklerinde akıllarına çocukları gelmekte ve kendisine vermiş olduğu değerden ötürü büyük mutluluk duymaktadırlar. Bu yüzden anneler günü hediyesi ne alabilirim sorusunun yanıtı anneniz için vereceğiniz her hediyenin güzel olacağıdır.

Elbette bazı durumlar daha özeldir. Özellikle babaların da duruma dahil olması ile birlikte, küçük çocuklar için ilk anneler günü hediyesi bir anne için daha da büyük önem taşır. Eğer anneniz ilk hediyesini alacaksa, bunun için daha da özenli davranmak yararlı olacaktır. Sunduğumuz birbirinden güzel hediyeler arasında kolayca seçim yapmanızı olanaklı hale getiren ilk hediyeler, annenizin büyük bir mutluluk duymasına neden olacaktır. İlk anneler gününü kutlamak diğer kutlamalardan çok daha özel olacak ve böylece annenizin, çocuğundan aldığı ilk hediyeyi de ömür boyu saklamasını sağlayacaktır. Tüm hediyelerimizi ilk anneler günü hediyesi olarak seçebilir ve annenize bu özel günde harika bir sürpriz yaparak gözlerinde mutluluğu görebilirsiniz.

Bunun yanında eşlerinin annelerini de unutmak istemeyenler için kaynanaya anneler günü hediyesi almak hoş bir jest olacaktır. Özel olarak sunduğumuz ve hem içerik hem de kalite açısından öne çıkan anneler günü hediyeleri, kendi annenizin yanında eşinizin annesi için de hoşuna gideceği özel hediyelerden oluşmaktadır. Eşinizin annesi olduğu için, başka bir deyişle eşiniz ile mutlu olmanızı sağlayan en büyük insan olduğu için eşinizin annesini de bu özel günde unutmamak büyük önem taşır. Kendi çocuğu ile evlenen kişinin kendisine gösterdiği değer ile daha da mutlu olacağı için gözünde sizin de değeriniz pekişecektir.

Anneler günü her zaman annelerin özel günü olsa da aynı zamanda eşinizi de ne kadar sevdiğinizi göstermeniz için bir fırsat olabilir. Eşe anneler günü hediyesi vermek, eğer çocuğunuz küçükse ya da uzaktaysa size görev olarak düşebilir. Çocukların uzakta olmaları, anneler için her zaman dayanılmaz bir durumdur ancak anneler günü gibi bir günde daha fazla dayanılmaz olmaktadır çünkü böylesi bir günde her anne çocukları ile yan yana olmayı talep etmektedir. Fakat bazı durumlarda bu gerçekleşmediği için eşinizin içinde açılan büyük boşluğu ona kendiniz hediyeye vererek bir nebze giderebilirsiniz. Anne olmanın özel durumu sayesinde, eşinden hediye alan anneler de büyük bir mutluluk duyacaklar ve kendilerini çok iyi hissedeceklerdir. Kullanışlı ve şık hediyelerden oluşan ürünlerimizi kolay bir şekilde seçebilirsiniz.

Gerek anneler için gerekse eşiniz için anneler günü hediyesi kolye olarak sık tercih edilmektedir. Kolye zarifliğin sembolü olduğundan her kadının hoşuna gittiği gibi çocukları tarafından annelerine kolye alınması boynundan hiçbir zaman çıkarmayacağı bir hediye almalarını olanaklı hale getirmektedir. Birbirinden güzel kolye çeşitlerinden oluşan bu özel modeller, annenizin boynunda çok daha şık görünecek ve sizden bir hediye olarak ömür boyu boynunda tutacağı bir hediye olacaktır.

Annenize verdiğiniz değeri göstermek için en iyi hediyeyi seçmek istiyorsanız bu noktada, annenizin sizin için her zaman karşılık beklemeden bir duygu durumunda olduğunu göz önünde tutarak tercihinizi yapabilirsiniz. Sunduğumuz tüm anneler günü hediyeleri, her annenin hoşuna gidecek ürünlerden oluştuğu için karar vermekte zorlanıyorsanız en iyi anneler günü hediyesi için alacağınız her hediyenin geçerli olacağını göz önünde tutabilirsiniz. Kayınvalideye anneler günü hediyesi almak için de yine bu şekilde düşünebilirsiniz. Annenizin hediyeden çok en çok mutlu olacağı sizin onu unutmadığınızı görmek ve hediye alarak kendisine değer verdiğinizi de görmek olacaktır.

Yine de hediye seçiminde annenizin en çok hoşuna gidebilecek hediyelere ağırlık vermeniz, bu durumdan annenizin daha da mutlu olmasını sağlayabilir. Böylesi bir durum için anneye anneler günü hediyesi almak daha kolay hale gelecektir. Annenizin kişisel ilgilerinden ve tüm annelerin beğeneceği hediyeleri rahatça bulacağınız geniş ürün yelpazesi, bu sayede hem çocuklar hem de eşler için büyük bir kolaylık sunmaktadır.

Eğer anneler gününe çok az bir süre kalmışsa ve aradığınız hediyeyi hâlâ bulamamışsanız bu durumda da anneler günü hediyesi aynı gün teslim seçenekleri ile büyük bir kolaylık sunuyoruz. Son anların büyük kurtarıcısı olan aynı gün teslim seçeneği sayesinde annenizin özel gününü unutmaktan ya da hediyesiz geçirmesinden sizi kurtararak büyük bir rahatlık duymanızı temin ediyoruz. Anneniz için alacağınız her hediye özenli şekilde hediye paketinde istediğiniz adrese teslim edilmektedir. Eğer doğrudan annenize kapıda bir sürpriz yapmak isterseniz, annenizin ev adresini vererek hediyesinin doğrudan ona teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Annenizin bu gününün en iyi şekilde geçmesini sağlayacak hediye çeşitleri onun kendisini mutlu hissetmesinin yanında verdiğiniz değeri de görmesine neden olacaktır. Annenizin mutluluğu sizi de mutlu edeceği için bu özel gün çocuğu olarak size harika bir imkân sunacaktır.

 

İlk Anneler Günü Hediyesi Ne Alınır?

Yeni anne veya yeni anne adaylarına alınabilecek birbirinden özel gümüş kolyeler, hatıralık ahşap fotolar, anne bebek kombin tişörtleri, kanvas tablolar ve dahası GuzelArt.com’da!

Keşfetmek İçin İlk Anneler Günü Hediyesi Kategorisine Tıkla!

 

Anneme En Güzel Anneler Günü Hediyesi Ne Alabilirim?

Canından çok sevdiğin annen için alabileceğin en iyi hediyeleri senin için sıraladık! Mesajlı akrilik çerçeveler, fotoğrafınıza özel hediyeler, canım annem duvar saatleri, hatıralarınızla doldurabileceğiniz albümler O’nu mutlu edebileceğin hediyelerden!
Daha Fazlası İçin Anneler Günü Hediyesi kategorisine tıkla!

 

50 TL’nin Altında Anneler Günü Hediyesi Ne Alabilirim?

Manevi değeri paha biçilemez uygun fiyatlı anneler günü hediyelerini sizin için tasarladık! Uygun fiyatlı anneler günü hediyeleri neler olabilir diyorsanız; Fotoğraflı kupa bardaklar, kişiye özel yastıklar, mesajlı çikolatalar, İsimli tişörtler sizin için en iyi seçim olabilir!
Daha Fazlası İçin Uygun Fiyatlı Anneler Günü Hediyesi kategorisine tıkla!

 

Eşime Anneler Gününde Ne Alabilirim?

Eşim için seçeceğim Anneler Günü Hediyesi kendisi gibi özel olmalı diyorsanız guzelart.com doğru seçim! Eşinize alabileceğiniz isimli kolyeler, kişiye özel kapaklı albümler, Aile kombinleri, fotoğrafınıza özel palet tablolar en özel tercih olabilir!

Daha Fazlası İçin Eşe Anneler Günü Hediyesi kategorisine tıkla!

Kargo ücretleri alıcılarımız tarafından karşılanır ve 14 gün içinde iade hakkı mevcuttur. İade kurallarıyla ilgili detaylar için lütfen İade Kuralları sayfasını inceleyiniz. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.