İkizler Burcu Karakteri

İkizler Burcu Karakteri

İkizler Burcu

İkizler burcunun en belirgin özelliği çift karakterli olmalarıdır. Ruhsal durumu da bu yönde aniden değişebilir. İkizler burcu karakteri mutlu ve neşeli biriyken aniden antipatik ve huysuz bir insana dönüşebilir. İkizler çoğunlukla haklı bulunduğunu savunur ve onu idrak etmek güçtür. Bazense kendinden beklenmeyen bambaşka bir tutum sergiler. Bu değişkenliği ile kimi süre çevresini rahatsız edebilir. Fakat kendine soracaktır olursanız o bu değişkenliğinden hoşnuttur. Değişik arayışlar içinde olarak bir yere bağlı kalmaktan hoşlanmaz. Ve bu arayışları da onu değişik ortamlara itebilir.

İkizler Burcu Karakteristik Özellikleri

İkizler burcu insanı blöf yapmayı sever, konuşma kabiliyeti ise oldukça gelişmiştir. Zekidir ve zekasına da aşırı derecede güvenir. Her işe yatkın kişiliği ile öğrenme arzusundan vazgeçemez ve öğrenmeyi fazlaca sever. Süratli düşünür ve fikirlerini hayata geçirmede de bu süratini gösterir. Zora düşmüş olduğu durumlarda kontrolünü ve soğukkanlılığını kaybetmeden çözüm üretebilir.

İkizler burcunun yıldızı Merkür, canlılığın ve zekânın temsilcisi olarak bilinir. Hava grubu burçlarından biri olan İkizler, zekâsının üstünlüğüyle ön plana çıkar. Etrafındakilere yardım etmekten, fedakârlık yapmaktan oldukça haz duyar. Herkes tarafından tanınmak, ünlü olmak, tarihe geçecek denli büyük isim yapmak en büyük arzularından biridir. Yenmesi gereken huylarının başında ise gevezelik gelmektedir. İstikrarlı olmayı ise hayatlarının püf noktalarından biri hâline getirmelidirler.

İkizler Burcunun Uğurluları

Uğurlu gününüz : Çarşamba
Uğurlu taşınız : Akik ve İnci
Uğurlu renkleriniz : Sarı, gri, mavi, açık mavi
Uğurlu kokularınız : Gardenya, yasemin, sümbül
Uğurlu müziğiniz : Modern Batı Müziği, hareketli ve canlı parçalar

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.