İkizler Burcu Erkeği

İkizler Burcu Erkeği

İkizler Burcu Erkeği

İkizler burcu erkeğinin özellikleri öyleki çeşitlidir ki hangisinden başlasak. İkizler erkeğinin en mühim ve en belirgin özelliği düşünme kabiliyetidir. Aynı anda birçok şey düşünebilir. Fikirleri değişkendir. Yeni tanışıyorsanız bu özelliği size güvenilmez olduğu izlenimi verebilir. İkizler burcu erkeğinin insanlarla olan iletişimi son aşama kuvvetlidir. Onda sizi çeken birşey bulursunuz, adeta şeytan tüyü vardır. Hataları sonucunda kendilerini afettirmeyi iyi bilirler. İlgi delisidirler, beğenilmek isterler. Etraflarını incelemeye, araştırmaya, yeni bölgeler keşfedip öğrenmeye bayılırlar. Ev yaşamından pek hoşlanmazlar. Gezi etmek, faklı ortamlar görmek isterler. Bilgiye doyumsuzdurlar.

İkizler Burcu Erkeği Özellikleri

İkizler burcu erkeğini etkilemenin en güzel yolu onunla her fırsatta gülüp eğlenmektir. Çocuksu ruhlarıyla fazlaca keyifli ve komiktirler. Asla büyümezler desek yeridir. En olanaksız anlarda bile keyif alacak şeyler bulabilirler. Özgürlüğüne düşkün olan ikizler erkeği, baskı ortamlarından ve buyruk altına girmekten hoşlanmaz. İkizler burcu erkeğinin en zayıf noktalarından biri mesuliyet altına girmektir. Onu aniden büyük sorumluluklar altına sokmamalısınız. Kendini fazlaca zor durumda bırakılmış ve çaresiz hisseder. Bu da onu kaybetmenize sebep olabilir. Ciddi olduğu mevzular vardır sadece aşk mevzusu hariç. Değişken fikirleri ile sabah beğendiğini akşam beğenmeyebilir. Oldukça zor sever ve aşık olurlar. “An”ı yaşamayı seven ikizler erkeği için, geleceğe dair ciddi kararlar almak oldukça zor olsa gerek.

İkizler burcu erkeğinin aşk yaşamı canlı olmak zorundadır. Partneri bu erkeği elinde tutmak istiyorsa; her daim değişik, yenilikçi, kültürlü ve ilgili olması gerekir. Gerçek bir ikizler burcu erkeğinin hayatında kıskançlık yoktur. Etrafındaki her insana son aşama saygılıdır ve aynı saygıyı kendisi de bekler. Çocuklarla fazlaca iyi anlaşan ikizler erkeği, çocuklarına fazlaca iyi bir babadır. Kendi yaşamında iyi mi yumuşak tavırlı ve eğlenceliyse çocuklarını da o şekilde yetiştirir. Onlara karşı hiçbir vakit sert ve öfkeli davranmaz. Güvenip, sonuna kadar özgür bırakarak kendilerini geliştirebilmeleri için olanak sağlar. Oldukça çalışkandır ve bir ailesi var ise onlar için yapamayacağı fedakarlık yoktur.

İkizler burcu erkeğinin cinsel yaşantısında aktiflik önemlidir. Devamlı farklılıklar olmak zorundadır. Yatak odasında ufak oyunlardan hoşlanır. Sizinle birlikteyken yeterince doyum olamıyorsa, başka birini hayal edebilir. Evli olmayan ikizler, içinde bulundukları ilişkiye uzun süre devam edemezler. Acele sıkılırlar. Onu elinde tutmak isteyen bir bayan her anlamda fazlaca yönlü olmak zorundadır. Eğer bu mevzuda kendinize güveniyorsanız ikizler erkeği ile yaşamın tadını fazlasıyla çıkarabilirsiniz.

İkizler Burcu Erkeğinin Pozitif Özellikleri

İkizler erkeği fazlaca yönlüdür. Değişime açıktır, her ortama kolayca ayak uydurabilir. Uyumlu, çekici, karizmatik, yakışıklı, mantıklı, enerjik, dost canlısı, entellektüel, bağımsız, özgürlüğüne düşkün olması en belirgin özelliklerindendir.

İkizler Burcu Erkeğinin Negatif Özellikleri

Kimi zaman sorumsuzdur. Ufak yalanlar söyleyebilir. Huzursuz dönemleri vardır. Fazla meraklı yapılarını denetim edemezler. Kolayca sinirlenip seslelerini yükseltebilirler. Şımarıkca davranabilirler ve fazlaca konuşurlar.

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.