En Şık 10 Koltuk Örtüsü Modeli

Oturma odası ve salonunun dekoru söz konusu olduğunda, elbette en dikkat çeken unsur koltuğundur. Koltuklar, iyi tasarlanamamış oturma odalarının bile estetik çekiciliğini tek elle yükseltme özelliğine sahiptir. Ayrıca sürekli kullanılırlar ve bu da zamanla aşınma ve yıpranmaya neden olur. Koltuk örtüleri, koltuğunun ömrünü artıracak ve zamanla estetik çekiciliğini korumaya yardımcı olacaktır. Bu, özellikle evinde evcil hayvanların ve çocukların varsa daha önemlidir. Koltuk örtüleri, evcil dostlarımızın neden olduğu lekelerden ve tüy dökülmelerinden korunmak için harikadır. Misafirlerin veya ailen konakladığında koltuğunu korumak için de koltuk örtülerinin son derece yararlı olduğunu söyleyebiliriz. Kanepen ister yepyeni ister onlarca yıllık olsun, yıkanabilir bir kılıf her zaman taze görünmesine yardımcı olur. Ailenin en sevdiği koltuğu olacak bu 10 şık koltuk örtüsü modelini birlikte inceleyelim.

 

Koltuk kılıfları genellikle iki tasarıma sahiptir: Koltuğun ve minderlerin tabanını tamamen kaplayan ayrı esnek kumaş parçalarından yapılırlar ya da koltuğun üzerine basitçe sarkan ve birlikte verilen kayışlarla güvenli bir şekilde yerinde duran kalın malzeme pedlerinden oluşurlar. İkinci seçenek geçici amaçlar için daha iyidir (örneğin, bir çocuğun doğum günü partisi sırasında veya evcil hayvan otururken kanepeni lekesiz tutmak), bir önceki tasarım ise sürekli kullanım içindir.

koltuk-örtüsü
En Şık 10 Koltuk Örtüsü Modeli

Esnek Kanepe Örtüsü

Polyester spandeks koltuk örtüsü, esnek kumaşı sayesinde koltuğuna mükemmel uyum sağlar. Bu örtünün yıkanması kolaydır ve hemen kullanmanın keyfini çıkarabilirsin. Etkileyici bir renk spektrumuna sahip olan bu koltuk örtüsünü, evinin renk temasına göre dilediğin gibi kullanabilirsin

esnek-kanepe-örtüsü

Ev Modası Tasarımlı, Desenli Koltuk Örtüsü

Hem düz renklerde hem de tamamen dört yapraklı desenlerde mevcut olan bu esnek polyester ve spandex koltuk kılıfı formu, mobilyalarını çok fazla çizilme veya dökülme eğilimine karşı korur. Oturma odandaki eski sandalyeyi güncellemek ve yeni bir hava katmak istiyorsan, ev modası tasarımlı desenli koltuk örtüsü büyük boy sandalyeler için mükemmel bir seçimdir. Polyesterden yapılmıştır ve makinede yıkanabilir.

desenli-koltuk-örtüsü
En Şık 10 Koltuk Örtüsü Tasarımları

Patchwork Koltuk Örtüsü

Patchwork koltuk örtüsü, herhangi bir koltuğu çok daha farklı bir havaya sokma gücüne sahiptir. Aile yadigarı eşyaları sevenlerin favorisi olan bu kılıf, koltuğunun sırtını, kollarını ve koltuğunu yıpranmaya karşı korumaya yardımcı olur. Bununla birlikte, diğer bazı stiller kadar iyi kavramaz, bu yüzden koltuk kollarına da yerleştirmen gerekeceğini unutmamalısın.

patchwork-koltuk-örtüsü

Ultra Yumuşak Streç Kanepe Örtüsü

Ultra yumuşak streç kanepe örtüsü makinede yıkanabilir ve neredeyse kesintisiz bir stil için katlama ve ayarlama yeteneği verir. İki parçalı bir koltuk kılıfıdır.

ultra-yumuşak-streç-kanepe-örtüsü

Modern Kadife Peluş Straplez Koltuk Örtüsü

Evcil dostlarının zarar verdiği veya yıllanmış görünümlü sevilen mobilyaların üzerini örtmek için ideal olan bu kadifemsi, esnek malzeme koltuğunu kolayca değiştirerek yepyeni gibi görünmesini sağlar. Kayışsız tasarım, bu kanepe kılıfına şık bir görünüm kazandırır ve tam oturmasını sağlar.

kadife-peluş-koltuk-örtüsü

Kaymaz Kanepe Örtüsü

Kaymaz malzemeden üretilen bu koltuk örtüsü, koltuğa zıplayan evcil dostlarının ve oyun oynayan çocukların neden olduğu kaymaları önlemek için koltuğa sabitlenir. Sürekli düzeltmene gerek olmadığından hayatını kolaylaştırmak için mükemmeldir. Hem sandalyeler hem de kanepeler için tasarımları mevcuttur, kaymayı önlemek için iki ayarlanabilir elastik kayış ve koltuk ankrajları içerir. Aynı zamanda temizlenmesi kolaydır.

kaymaz-kanepe-örtüsü

Yumuşak Süet Mobilya Koltuk Örtüsü

Rahat ve modern çiftlik evi estetiğini arzulayanlar için, bu süet kanepe kılıfı rahat ama anlamlı bir görünüm sergiler ve yan bağları ile kolayca çıkarılabilir veya ayarlanabilir.

yumuşak-süet-koltuk-örtüsü

Yemek Odası Sandalyesi Koltuk Örtüsü

Yemek sandalyelerin için neden bir kılıf almak istemeyesin? Yemek zamanının tüm dökülmeleri ve sıçramaları göz önüne alındığında (çocukları olanlar için tanıdık bir senaryo), mobilyalarını korumak ve önlem almak kötü bir fikir değildir. Ayrıca sandalyelerin kaç yaşında olursan olsun, daha taze bir görünüm vermek için onları kullanabilirsin. Ayrıca, kılıfların zamanla iyi dayandığını ve yıkamadan sonra bile şeklini koruduğunu fark edebilirsin.

yemek-masası-sandalyesi-örtüsü

Berjer Koltuk Örtüsü

Bu rahat örgü kanepe kılıfı seti, yenilenmiş bir görünüm vermek için bir koltuğa kolayca takılıp çıkarılabilir. Pek çok farklı renk alternatifinin olduğu koltuk örtülerindendir. Hafif tüylü yapısı olması sebebiyle, evcil dostların bu koltukta çok rahat edebilir.

berjer-koltuk-örtüsü

Streç Modern Blok Dört Parçalı Kanepe Kılıfı

Sofistike bir kanepe kılıfı olmadığını düşünüyorsan, tekrar düşünmenin zamanı geldi. Dokulu esnek kumaştan oluşan bu çok tercih edilen koltuk örtüsü dört farklı parça halinde gelir, böylece koltuk minderlerini koltuktan ayrı olarak kendi formunda kullanabilirsin.

dört-parçalı-koltuk-kılıfı
Koltuk Örtüsü , Koltuk Örtüsü fikirleri  , Koltuk Örtüsü fikir , Koltuk Örtüsü Öneri  , Koltuk Örtüsü Önerisi  , Koltuk Örtüsü modelleri , Koltuk Örtüsü Tasarımları ,  Koltuk Örtüsü Model , Koltuk Örtüsü tasarım , Koltuk Örtüsü fiyatları ,  Koltuk Örtüsü fiyat
Alıntı: armut.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kargo ücretleri alıcılarımız tarafından karşılanır ve 14 gün içinde iade hakkı mevcuttur. İade kurallarıyla ilgili detaylar için lütfen İade Kuralları sayfasını inceleyiniz. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.