Emekçi Kadınlar Günü Sözleri

Emekçi Kadınlar Günü Sözleri

Emekçi Kadınlar Günü Sözleri

Acıyla yoğrulan, sabırla bilenen kadınlarımızın dünya hanımefendiler günü mübarek olsun.

Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim. Hanımefendiler günün mübarek olsun.

Acıyla yoğrulan, sabırla bilenen kadınlarımızın dünya hanımefendiler günü mübarek olsun.

Hakkı ödenemeyecek olan hanımefendilerin 8 Mart hanımefendiler günü mübarek olsun.

Yüreğindeki sınırsız sevgi ve sabır için oldukca teşekkürler hanımefendiler günün mübarek olsun.

Can dostum biricik dostum 8 Mart Dünya Hanımefendiler Günün mübarek olsun.

Her hanım bir çiçektir. Bu hususi günlerinde onlara bir çiçek armağan edelim. Hanımefendiler gününüz mübarek olsun.

Mesafeler uzak olsa da, yüreğim hep senin canım. Hanımefendiler günün mübarek olsun.

8 Mart Dünya Hanımefendiler Gününde, saygıdeğer Türk ve Dünya hanımlarına sıhhat ve mutluluk dolu bir gelecek temenni ediyorum.

Aslen senin minik bir kopyanım. Ümit ederim senin kadar şefkatli olurum. Hanımefendiler günün mübarek olsun.

Kısa bir bildiri olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan. Bil ki unutulmadın. Hanımefendiler günün mübarek olsun!

Tüm hanımefendilerin 8 Mart Dünya Hanımefendiler Gününü kutluyor, eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini temenni ediyorum.

Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta oldukca daha çok değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Hanımefendiler gününü kutluyorum.

Tüm dünya hanımlarına sıhhat, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Hanımefendiler gününü kutluyorum.

Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta oldukca daha çok değerlerimizi ifade eden kadınlarımızın Hanımefendiler Günü’nü kutluyorum.

Tüm dünya hanımlarına sıhhat, mutluluk ve esenlik dolu günler diliyor, 8 Mart Dünya Hanımefendiler Gününü kutluyorum.

Peygamberimizin (Aden annelerin ayakları altındadır) sözünün muhatabı olan tüm dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Hanımefendiler Gününü kutlarım.

8 Mart Dünya Hanımefendiler Günü, saygıdeğer Türk ve Dünya hanımlarına sıhhat ve mutluluk getirsin. Hanımefendiler Gününüz mübarek olsun.

Daima ne istediğini bilen, erkeğinin ardında ona destek veren, evlatlarının başlangıcında koruyup kollayan hanımefendiler. Dünya Hanımefendiler Gününüz mübarek olsun.

Seni ben çiçeklerden yemişten ve klasik dörtlüklerde anlatıldığından daha oldukca fazla severim, seni oldukca severim hanımefendiler günün mübarek olsun.

8 Mart, dünyada hanımefendilerin eşitlik, kalkınma ve daha rahat yaşam özlemleri dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.

Senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Asla ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutluyum. Hanımefendiler günün mübarek olsun sevgili anneciğim.

Hanımefendiler İnsanlığın devamı için eğer olmazsa olmazdır. En büyük dertlerin dertlisi, en büyük mutlulukların ardındaki kahramandır. Dünya Hanımefendiler Gününüz mübarek olsun.

Doğumdan ölüme kadar her yaşamın her anda varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz meydana getiren kıymetli kadınlarımızın bu hususi gününü yürekten kutlarım.

8 Mart, dünyada hanımefendilerin eşitlik, kalkınma ve daha rahat yaşam özlemlerini dile getirdikleri gündür. Kadınlarımızın bu anlamlı gününü yürekten kutluyorum.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Annemsin. 8 Mart Dünya Hanımefendiler Gününün Kutlu Olsun. Seni oldukca seviyorum.

Cumhuriyetimizin odak noktasında yer edinen hanımlarımız, çağdaş ve uygar günlere gelmemizde mühim görevler başarmışlardır. Hanımefendiler gününüz mübarek olsun.

Dostlar yıldızlar gibidir, onları devamlı göremezsin fakat senin için devamlı var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin. Hanımefendiler günün mübarek olsun.

Adam olmadan ilkin insan olabilmenin en temel unsurudur hanım. Bir çok süre değil, devamlı her gözün nuru, yaşamın can damarıdır. 8 Mart dünya hanımefendiler gününüz mübarek olsun.

Eğer yanınızda olsaydım size sımsıkı sarılmış olur, yaşam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, rahat bir yaşam sürmenizi dilerdim. Hanımefendiler gününüz mübarek olsun.

Hanım, doğası gereği zayıftır; fakat acıya en oldukca o dayanır. Kadının direncini kıran tek şey; hayal etmiş olduğu kişinin boş çıkmasıdır. Hiçbir kadının imgesel boşa çıkmasın Hanımefendiler gününüz mübarek olsun.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun, nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum, seni seviyorum! Hanımefendiler gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Onlardan olduğumuz ve yaşamımızın  doğumdan ölüme her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, bizi biz yapma yolunda yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren esirgemez kadınlarımızın Dünya Hanımefendiler Gününü kutluyorum.

Dünyada birçok insan vardır. Kimi mutlu, kimi mutsuz. Kimi gülüyor, kimi ağlıyor. Fakat tüm güzelliklere ve mutluluklara layık biri var; O”da şu anda bu mesajı okuyor. Hanımefendiler günün mübarek olsun!

Müminler için en güzel örnek Sevgili Peygamberimizdir. O, hanımlara karşı daima sevgi, saygı, hoşgörü ve anlayış göstermiş, bırakın dövmeyi; hanımlara karşı hiçbir süre kaba davranmamış; hep güler yüzlü olmuştur. Dolayısıyla Peygamberimizin hanımlara karşı gösterdiği bu tavır, tamamımız için örnek olmalıdır. Bu vesile ile tüm kadınlarımızın gününü kutluyorum.

Emekçi Hanımefendiler Günü Sözleri

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.