Published On: Temmuz 20th, 2020464 words2,4 min read

Duvar saati modelleri yaşanılan ortamın stiline, kullanacak kişilerin tarzına, değişen ve gelişen teknolojiye göre çeşitlilik göstermektedir. Gün içinde işlerimizi tamamlayabilmek için bölünen zamanları kaçırmamak için duvar saatleri en büyük hatırlatıcıdır bizlere. Zaman kavramının ehemmiyetini fark ettiren, hızla aktığını görmemizi sağlayan akrep ve yelkovanın kovalamaca oyunu karşımızda oldukça, her anımızı dolu dolu geçirmek için daha fazla gayret gösteririz. Bu yüzden günümüzün revaçta olan duvar saatlerini sizler için derledik.

Ahşap Duvar Saatleri:

Özellikle minimalist döşenmiş ortamlar için şık ve zarif bir görüntü sağlayan ahşap duvar saati modelleri hem doğal hem sade görünümü ile ortama ferahlık katacaktır. Kolay temizlenmesi ve uzun ömürlü olması da sizi cezbedecektir.

Metal Duvar Saatleri:

Her ortama uyum sağlayan metal duvar saati modelleri, modern görüntüsü, zengin modelleri ile oldukça ilgi çekmektedir. Modern, retro, typo, hygge stillerine göre döşenmiş evler için ilgi çekici bir aksesuar olan metal duvar saatlerini mobilyalarınızın rengi ile kombinleyebilirsiniz.

Dekoratif Duvar Saatleri:

İnsanların hayal dünyasının zenginliğini yansıtan günümüzün en popüler duvar aksesuarlarından olan dekoratif duvar saatleri evinize dinamik bir hava katacaktır. Sirkadiyen vücut ritmi baz alınarak yapılan, tasarım duvar saatleri,  rakamlar yerine yapılacak eylemlerin konması ile oldukça şık bir görüntü sağlamaktadır.

Duvar Saati Modelleri

Tablo Duvar Saatleri:

Plakalara baskı yapılarak hazırlanan duvar saatleri için arka fonu kendiniz belirleyerek sipariş verebilirsiniz. Evlilik fotoğrafları, çocuk fotoğrafları, mezuniyet fotoğrafları ya da seçtiğiniz bir doğa resminin üzerine yapılan saat düzeneği ile sevdiğiniz görüntüler zamanı kıymetlendirecektir.

Sarkaçlı Duvar Saatleri:

Geçmişin izlerini geleceğe taşımanın en güzel yolu antika eşyaları yaşadığımız ortam ile bütünleştirmektir. Eski bir filmden, bir şarkıdan, yaşanmış bir hikayeden çıkıp gelmiş objelerin nostaljik havası insana dinginlik hissi verir. Sarkaçlı duvar saatlerinin modern halleri de duvarlarınıza tarihi izler getirecektir.

Obje Duvar Saatleri:

Hobinizi, ilgi alanınızı yansıtan, sevdiğiniz objelerin duvarınızda saat olması ya da  şirin bir hayvan figürlü duvar saatinin çocuklarınızın odasını sevimli hale getirmesi içinizi ısıtacaktır. Bir gitarın, bir kitabın, bir kelebeğin saat şeklinde duvarınızı süslemesi karakterinizin duvara yansımış hali olacaktır.