Published On: Mayıs 26th, 2021491 words2,6 min read

Duvar Saati Modelleri Nelerdir?

Duvar Saati Mekanizması

Duvar saati dekoratif amaçlı kullanılacak ise boyut, renk, model ve saat için kullanılan malzemeler daha fazla öneme sahip oluyor.
Güzelart Duvar saatleri evinizin başköşelerinde yer alırken sizin tercihlerinizden yola çıkarak sessiz saat mekanizmalarıyla saatlerimizi bütünleştiriyoruz.
Duvarlarınız bir ses bir ışık olmak tarzınızı yansıtmak için çıktığımız bu yolda Türkiye’nin dört bir yanına ve Dünya’ya saatlerimizi sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz.

Duvar Saati Modelleri Nelerdir?

Ahşap malzemeden yapılan duvar saati modelleri olmakla birlikte ayna malzemesinden yapılan saat modelleri de söz konusudur.

Eski ve modern tasarım çizgilerini ahşap malzemeyle ortaya çıkaran modeller lazer kesimiyle etkili modeller arasındadır.

Dijital saat modelleri de modern çizgileri yansıtan modeller arasında yer almaktadır.

Roma rakamlarıyla yazılan saat modelleri de etkili bir tasarım tarzını sunan ürünlerden biridir.

Duvar Saati Nasıl Ayarlanır?

Duvar saatinin arka veya yan kısmında bulunan küçük dairesel kulpları sağ ve sol yöne çevirerek zaman ayarlamasını hızlı ve pratik bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Saatin arka yüzünde bulunan saat mekanizma sistemini kolay bir şekilde yönlendirerek o andaki zaman dilimini ayarlayarak duvar saatinizi asmak istediğiniz alana rahat bir şekilde monte edebilirsiniz.

Saatin sessiz bir şekilde çalışmasını da sağlayan bu mekanizma sistemini kolay bir şekilde yönlendirebilir ve duvar saatini ayarınızı yapabilirsiniz. Sizler pille çalışan duvar saatlerini pilini takarak çalışmasını sağlayabilir ve gereken ayarları yapabilirsiniz.

Pilleri bittiği taktir de yeni pilleri takarak çalışması için gereken işlemleri saatin mekanizmasından rahatça yönlendirerek kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Duvar Saati Modelleri Nelerdir?

Ahşap malzemeden yapılan duvar saati modelleri olmakla birlikte ayna malzemesinden yapılan saat modelleri de söz konusudur. Eski ve modern tasarım çizgilerini ahşap malzemeyle ortaya çıkaran modeller lazer kesimiyle etkili modeller arasındadır.

Bununla birlikte aynanın şıklığını yansıtan aynalı saat modelleri de farklı tasarımlarıyla başarılı ürünler arasındadır. Ayrıca tablo görsellerini de kullanarak etkili bir saat modeline ulaşan tablolu duvar saati modelleri de mevcuttur.

Dijital saat modelleri de modern çizgileri yansıtan modeller arasında yer almaktadır. Roma rakamlarıyla yazılan saat modelleri de etkili bir tasarım tarzını sunan ürünlerden biridir.

Duvar saati modelleri ile evinize farklılık katmak istiyorsanız her tarza uygun dekoratif, tasarım duvar saati çeşitleri indirimli fiyatlarla güzelart.com ‘da.
saat mekanizması, saat makinası, toptan saat mekanizması, toptan saat makinası, sessiz akar saat, metal akrep yelkovan, saat motoru, duvar saati mekanizması,
DUVAR SAATİ ,SAAT , FERFORJE SAATLER , MASA SAATLERİ, ESKİTME SAATLER ,AHŞAP SAATLER ,SAAT MAKİNALARI ,RESİM ÇERÇEVESİ

Duvar Saati Modelleri Nelerdir?