Duvar Saati Malzemeleri

Bu kategorideki ürünlerin malzemeleri, tıpkı modelleri gibi birçok materyallerden üretilmiştir.

İlk aranan özellik ise dayanıklı malzemeden üretilmiş olmasıdır.

Farklı tercihleri ve ihtiyaçlara cevap veren tasarlarimlara sahiptir.

Malzeme içeriği; plastik, metal, ahşap, çelik, MDF, kanvas veya polizeran gibi maddeler kullanılarak çeşitliliği artırılır.

Üretilen ürünün malzeme içeriğine göre kalitesi de değişiklik gösterir.

Uzun süreli dayanıklı tüketim sağlayan ürünler arasında ahşap modeller gelirken ortalama ürünlerin tablolardan ve plastikten üretildiğini söylemek mümkündür.

Malzeme kalitesi arttıkça ürünün dayanıklılığı artış gösterir. Gelişen teknoloji ile özel üretimin gerçekleşmesine hareket gelirken kişiye özel tasarımlar farklı renk ve alternatifleri geliştirmiştir.

Ulusal mücadelemizin baş kahramanı, yüce önderimiz Atatürk’lü duvar saati seçeneklerine sahip olabilirsiniz.

Bunun dışında son zamanlarda kullanılan teknoloji, 3D boyutlu ürünlerde kullanılan yüzey yapısı ve hammadde farkı vardır.

Zaman göstericisi, söz konusu olduğunda ürün listelerinden ihtiyaçlarınıza göre bulabileceğiniz pek çok model vardır. Her bir saat modelinin özellikleri de birbirinden ayrılır.

En belirgin özellik olarak dış görünüş, ilk dikkat edilecekler arasındadır. Cam yapısı farklı olan saatlerde bombeli camlar, kullanıcılar tarafından da sıkça tercih edilir.

Kullanıcıların ihtiyaçları düşünülerek tasarlanan saatler, kişiye özel tasarımlarla da özelleştirilebilir. İsimli duvar saati seçeneklerini sevdiklerine armağan edebileceğiniz en anlamlı ve en şık tasarımlar arasında yer alabilir.

Çeşitli resim ve yazı baskılarının olduğu saatlerin üretildikleri malzeme yapıları da birbirinden farklıdır. İç kadranı, yelkovan ve akrep tasarımı da modele göre ince veya kalın tasarımlara, desenlere sahip olabilir.

Günlük hayatın her anında önem taşıyan duvar saati çeşitlerine GüzelArt‘da kolaylıkla ulaşabilir ve güvenle kullanabilirsiniz.

Fiyat karşılaştırması yapabilir ve ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Duvar Saati Malzemeleri
Duvar Saati Malzemeleri

Duvar Saati Fiyatları

Duvar saati fiyatları; kalitesi, malzemesi, boyutu, kullanım alanına ve materyallerine göre değişiklik gösterebilir.

Uzun vadeli kullanıma dayanıklı olan bu ürünler, çarpma ya da düşme gibi olası durumlara karşı korunaklı bir yapıdadır.

Bu gibi malzeme kalitesi fiyat aralığında bir miktar farklılığa sebep olabilir.

Ayrıca uzun vadeli ürünler tasarruf sağlarken bu ürünler işçilik miktarının yüksek olması dolayısıyla fiyat kısmına etki edebilir.

Bu kategorideki ürünlerin malzemesi kadar boyutu da fiyat kısmını etkiler. Bunun yanı sıra teknik özelliklerine göre fiyat aralığı değişebilir.

Standartın dışında özel olarak üretilen ürünlerin fiyatları üzerinde farklılık bulunur. El yapımı işçilikle üretilen ürünlerde fiyat farkları olabilir.

Geçmişten günümüze kadar yaygın olarak kullanılan saatler, çeşitli renklerde ve farklı boyutlarda üretilir. Özellikle büyük modeller yaygın olarak tercih edilirken üretim sırasında malzeme kalitesi ve üretimi sağlayan markanın çeşitlerine göre farklı fiyatlar uygulanır.

Hem işlevsel hem de dekoratif anlamda ihtiyaç duyulan bu ürünlerin modelleri evinizin vazgeçilmez parçasıdır. Dekorasyon stilinizi tam anlamıyla yansıtan evinizin atmosferini değiştirir.

Estetik açıdan bakıldığında göze hoş gelen saat modelleri zamanı kontrol ederken birtakım avantajlar sağlar. Örneğin, kaliteli malzemeden üretilen ürünler uzun ömürlü kullanım sağlar. Şık ve estetik modeller ise evinizi modern ve çağdaş bir görünüm kazandırır.

Roma rakamlarıyla tasarlanan modeller ise, vintage bir tarz yaratmanıza yardımcı olur. Eskitme boya mobilyalara sahipseniz genellikle country ya da endüstriyel dekorasyon tasarımları uyum sağlar.

Asimetrik ve çizgilerden oluşan modeller ise modern çizgileri sevenler için uygun olabilir.

GüzelArt üzerinden duvar saati indirim fırsatları, kampanyaları ve sunulan taksit seçeneklerine ulaşabilir ve ihtiyacınıza uygun ürünü gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kargo ücretleri alıcılarımız tarafından karşılanır ve 14 gün içinde iade hakkı mevcuttur. İade kurallarıyla ilgili detaylar için lütfen İade Kuralları sayfasını inceleyiniz. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.