Duvar Dekoru Modelleri Nelerdir?

Duvar dekoru modelleri belirlerken yaşam alanlarımıza, önümüze serilen bir çok kriter vardır. Bulunduğumuz ortamı benimseme, daha sıcak bir hale sokma, bizden parçalar ile donatma hayalleri ile çıkarız yola. Bir salonu, çalışma ortamımızı, çocuk odalarını dizayn ettikten sonra, gözümüze duvarları kestiririz.

Çünkü duvarlar yaşam alanlarının süsüdür. Nasıl ki masayı kurduktan sonra çiçekler, mumlar ile süsleriz, duvarları da süslemek için duvar dekor modellerinden, aksesuarlarından yararlanırız.

Duvar Dekoru Modelleri İçin Hangi Aksesuarlar Kullanılır?

Duvar Saatleri

Zaman taksimi yapmak için gözümüzün önünden ayırmak istemediğimiz duvar saatleri günümüzde saatin kaç olduğuna ek olarak başka bir işlev daha kazandı. Duvar dekoru modellerinin bir parçası haline gelen duvar saatleri tarzınızı yansıtan çeşitleriyle sizleri büyüleyecektir.

Duvar Stickerları

Özellikle geniş, ferah duvarlar için son dönemde oldukça popüler olan duvar stickerları bir nesne, sevdiğiniz bir hayvan, soy ağacı, boyanabilir doğa resimleri, özlü sözleri içeren yazılar ile duvarlarınıza mistik bir hava katacaktır. Ofislerinizde, çalışma alanlarınızda sizi motive edecek sözleri de duvarlarınızda görebilirsiniz isterseniz. Priz, kapı, buz dolabı, ayna stickerları ile de minik dokunuşlar ile evinizi eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Duvar Rafları

Kitaplar, biblolar, çiçek saksıları için hem alan tasarrufu hem de zarif bir dokunuştur duvarlara raf koymak. Ahşap, metal, cam, mermer gibi bir çok alternatifi olan rafları, tarzınıza, kullanım alanınıza ve yaşam alanınızın dekorasyonuna uygun bir şekilde seçebilir, yaşam alanınızın tamamlamasını sağlayabilirsiniz. duvar dekoru modellerinde, duvar rafları oldukça kaliteli bir yer tutar.

Duvar Tablo ve Panoları

Ünlü bir ressamın bir eseri ile duvarlarınızı sanat galerisine çevirebileceğiniz gibi, yaptığınız bir puzzelı da tablo halinde duvarlarınıza asabilirsiniz. Ufak ufak bir çok panoyu yan yana koyarak şık bir kombin oluşturabilir, el emeği panolar ile duvarlarınıza anlam kazandırabilirsiniz.

Duvar Aynaları

Evden çıkmadan son bir defa aynaya bakmak hepimizin yaptığı bir eylemdir. Bu yüzden antrelerimizi süsleyen aynalar, zamanla dekoratif bir duvar objesi olarak evimizin her köşesini sarmıştır. Farklı renk, desen ve boyutta olan aynalar çalışma alanlarımıza da derinlik katacaktır. Tasarım ve el işlemesi aynalar sevdikleriniz için enfes hediye seçeneği olacaktır. Duvar dekoru modelleri için aynalar oldukça zengin bir alternatiftir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kargo ücretleri alıcılarımız tarafından karşılanır ve 14 gün içinde iade hakkı mevcuttur. İade kurallarıyla ilgili detaylar için lütfen İade Kuralları sayfasını inceleyiniz. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.