Doğum Yapan Eşe Güzel Sözler

Doğum Yapan Eşe Güzel Sözler

Doğum Icra eden Eşe Güzel Sözler

Arılar bile seni kıskanıyor sevgilim, bu bizim yaptığımız baldan daha tatlı diye.

Ömrüm ömrün olsun verdiğin en güzel armağana teşekkürler.

Senden sonrasında hayatımda sevebileceğim tek kız, ikimizin kızı olacak demiştim.

Bir hanıma yakışan en güzel ödat annedir. Sen annelerin en güzelisin.

Sen dokuz ay 10 gün karnında taşıdın. Şimdi sıra bende uykusuz geceler beni bekliyor.

Dün kadındın bugün annesin. Biliyorum ki dünyanın en iyi anası sen olacaksın.

Biz dün iki sevda kuşuyduk, bugün üç sevgi çiçeği olduk. Canım karıcığım anneliğinin ilk günü mübarek olsun.

Artık sen annesin, ben baba, mutlu yuvamızın ilk üyesini dünyaya getirdiğin için teşekkürler aşkım.

Azıcık daha taşıyamadın derhal doğum yaptın. Daha 9 ay 8 gün olmuştu. Tanrı’ım yavrumuzu sıhhatli ve sağlıklı yapsın.

Sıkıntılar çektik, badireler atlattık fakat sonunda mutluluğa ulaştık. Canım eşim seni ve bebeğimizi oldukca seviyorum.

Sen olmadan benim hayatım olması imkansız şundan dolayı ben hayatımı seninle birleştirdim. Senin şeklinde bir eşle sevgimi ölümsüzleştirdim.

Senin sevgini tattıktan sonrasında başka sevgiyi neyleyim, ben sensiz bu dünyada yaşayacaksam, istemem kalsın derhal öleyim.

Bugün anneliğini ilk adımını attın. Yüce Mevla eşimle, bebeğimle bizleri bir yaşam boyu mutlu etsin. Tanrı’ım evladımızın kaderini güzel eylesin.

Kendin şeklinde güzel bir evlat verdiğin için teşekkür ederim Bitanem. Evladımızla beraber refah ve mutluluk içinde yaşayalım inşallah.

İnsanın bir eşi oldu mu her şeyi oluyormuş, sevgiyi, aşkı ve mutluluğu onda tadıyormuş. Şimdi kendi şeklinde güzel bir evlat dünyaya getirmiş. Seni seviyorum aşkım.

Bugün dünyaya getirdiğin senin kadar güzel olan bebeğimizin ömrü refah ve mutluluk içinde geçsin. Tanrı’ım bizlere ve milletine hayırlı bir evlat etsin.

Iyi mi doğuracağım, oldukca sancı çeker miyim, doğumdan sonrasında oldukca kilo kalır mı soruları artık dünde kaldı. Bugün artık yeni sorumuz bebeğimiz kime benziyor olacak? Seni seviyorum Bitanem.

Bir stres ve gerilmiş geçen dokuz 10 gün devam eden hamilelik filmi bitti. Artık sonu asla gelemeyecek annelik filmi başlıyor. Başrolde gene oldukca sevdiğim eşim ve ben.

Gönlümün sultanı kalbimin tek sahibi canımdan oldukca sevdiğim biricik eşim, sen bana Yüce Mevla’nın en büyük hediyesiydin, şimdi sen bana kendinden bir can verdin. Bebeğimizin ömrü hayırlı olsun

Doğum Yapan Eşe Güzel Sözler

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.