Boğa Burcu Genel Özellikleri ve Künyesi

Boğa Burcu Genel Özellikleri ve Künyesi

Boğa Burcu Genel Özellikleri ve Künyesi

Boğa burcu, burçlar kuşağının en inatçı, en katı ve aşırı istekli burçlarındandır. Kaybetmeye tahammülü olmayan boğalar, kaybettiklerinde deliye dönerler. Mevzular üstüne karar vermekte zorlansa da, karar verilmiş olduğu süre kararından sonuna kadar dönmez. Boğa burçları yaşamdan ne istediğini bilen, güvenilir ve sağlan insanlardır.

Boğa Burcu Genel Özellikleri ve Künyesi

Boğa burcu özellikleri itibariyle oldukça sabırlıdır. Hedefinde oldukça istediği bir şey var ise ve büyükse vazgeçmeyecek sonuna kadar sabredecektir. Fakat hırsı, boğa burcu insanına oldukça fazla hata yaptırabilir. Boğalar kincidir. Hatalar karşısında susabilir affedebilir fakat aldatılır ve kandırıldığını anlarsa aşırı derecede öfkelenir. Bunun sonrasında öcünü almak için elinden geleni yapmış olacaktır.

Boğa burcunun özelliklerini tanımlayacak olursak; mesuliyet sahibi, sağlam kişilikli, korumacı, terbiyeli, hüzünlü, detaycı, inatçı, kinci, kafi, sadık, fantastik, düşkün, dobra, patavatsız, küstah, çekici, becerikli, alaycı, ikna kabiliyeti yüksek, seyyah ve bağımsızdır.

Boğa Burcu Aşk ve Evlilik

Boğa burcu aşk mevzusunda da sabırlı tutum sergiler. Bigün kesinlikle büyük aşkıyla karşılaşacağını düşünerek yaşar. Etkisinde bırakan yapıya haiz olan boğalar, aşk mevzusunda ısrar eden değildir. Kendini ağırdan satar. Aşık olduğunda oldukça kıskanç tavırlar sergileyebilir. Boğa burçları evlendiklerinde evine, ailesine sadık, çocuklarına düşkün ebeveynlerdir.

Boğa Burcu Nelerden Hoşlanır

Boğa burcunun hoşlanılmış olduğu şey konfordur. Yaşamının lüks ve rahatlık içinde geçmesini ister. Boğa burçları pahalı yerlerde yiyecek yemekten, en şık giysileri giymekten ve yönetmekten hoşlanırlar.

Boğa Burcunun Hoşlanmadığı Şeyler

Boğa burcunun hoşlanmadığı şeylerin başlangıcında ısrar eden olunması gelir. Bilhassa hoşuna gitmeyen mevzular üstüne ısrar edilmesi boğa burcunu fazlasıyla öfkelendirir. Boğa burcu insanının hoşlanmadığı bir öteki şey kandırılmak ve ihanete uğramaktır. Bu şekilde bir durumla karşılaştığında intikam hırsıyla yanıp tutuşacaktır.

Boğa Burcu Bayanı

Boğa burcu bayanı güzeldir. Dikkat çekici mütevazi bir güzelliği, tane tane hitabı, etkisinde bırakan bakışları vardır. Boğa burcu bayanları, kültürlü ve entellektüel kadınlardır. Komiklik kabiliyetleri ve konuşma tarzlarıyla insanoğlu tarafınca oldukça sevilirler. Boğa burcu bayanı hassastır. Acele kırılabilir, dikkatli yaklaşmak gerekir.

Boğa Burcu Erkeği

Boğa burcu erkeği çoğu zaman iri yapılı olur. İnatçılığıyla ön plana çıkan tiplerdir. Boğa burcu erkeğine zorla bir şey yaptıramazsınız. Azimli, çalışkan, kültürlü, zevkli ve iyi giyinen erkeklerdir. Boğa erkeği sorumluluklarını bilir, sabırlı ve sakin hareket eder.

Boğa Burcunu Etkilemenin Yolları

Boğa burcu güzel olan her şeyden etkilenir. Boğa burcunun etkilemenin yolları, zevkli olmak ve kendine itina göstermekten geçer. Boğa burçları eleştirilmekten hoşlanmazlar. Eylemsiz insanlardan uzak dururlar. Boğaları etkilemek için öz güvenli ve kuvvetli olmak zorundasınız.

Boğa Burcunun Künyesi

Yönetici yıldızı Venüs’tür. Güzelliği ve sevgiyi temsil eder.
Toprak grubu elementinden ve negatiftir.
Cinsiyeti dişidir.
Üstün kabiliyeti, ne istediğini bilerek hareket etmesidir.
En belirgin özelliği koruyucu olmasıdır.
Hedefi, hep ilerlemektir.
Amacı mal-mülk sahibi olarak lüks içinde yaşamaktır.
Anahtar sözcüğü “devamlılık”tır.
Yenmesi ihtiyaç duyulan huyu, alınganlığı ve bencilliğidir.
Uğurlu günü Cuma.
Uğurlu sayılar 5 ve 6’dır.
Uğurlu taşı zümrüttür.
Uğurlu renkleri pembe, mavisi ve kremdir.
Uğurlu çicekleri gül ve şebboydur.

Uğurlu kokuları karanfil ve elma çiçeği kokusudur.

Yakalanabileceği ihtimaller içinde hastalıklar; ciğer, omurilik ve hormon hastalıklarıdır.

En iyi anlaştığı burçlar; başak, oğlak, ikizler, yengeç, balık ve koçtur.

Anlaşamadığı burçlar; kova, aslan, akrep, terazi ve yaydır.

Başarıya ulaşmış olabileceği meslekler: askerlik, doktorluk, kimyager, mimarlık, tecim, sanayi ve bankacılıktır.

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.