Boğa Burcu Erkeği

Boğa Burcu Erkeği

Boğa Burcu Erkeği

Boğa burcu erkeğinin özelliklerinden en dikkat çekeni, kendine olan sonsuz güvenidir. Oldukça çalışkandır. Bilhassa parasal mevzulara kafaları son aşama iyi basar. Yönetici ruhludurlar. Kişilere komut vermekten ve hükmetmekten hoşlanırlar. Giyimleri ve ciddi duruşları ilk izlenimde size mafyayı andırabilir. Bu duruşu ve çizgisi altında aslına bakarsak çocuk ruhuyla yumuşacık bir kalp vardır. Boğa burcu erkeğini tanıdığınızda, onunla olmanın asla te zor olmadığını anlarsınız. Boğanın söylediklerini onaylamak onunla anlaşmanın en kolay yollarındandır. Son aşama güvenilir insanlardır. Boğa erkeğiyle asla çekinmeden oturup konuşabilir, dertleşebilirsiniz. Dinlemeyi, tembih etmeyi, çözüm üretmeyi sever.

Boğa Burcu Erkeği Özellikleri

Boğa burcu erkeğini etkilemenin yollarından biri evlatları seviyor olmanızdır. Evlatların, yaşamın en güzel şeyleri olduklarını düşünürler. Kendi evlatları olduğunda son aşama ilgili babalardır. Onların mutluluğu için ellerinden geleni yaparlar. Evlatlarından tek beklediği ise, kendisine saygı ve sevgi duymalarıdır. Evde her insanın fikrine ehemmiyet verirler dinlerler fakat son sözü devamlı kendileri söylerler. Boğa erkeği yaşamı süresince hep en kuvvetli karakter olmalıdır. Bu onun kişilik özelliklerindendir.

Boğa burcu erkeğinin aşk yaşamı son aşama canlı ve heyecanlı olmalıdır. Partnerini de kendisi benzer biçimde kuvvetli görmek ister. Zayıf, her sözde ezilip büzülen, çıtkırıldım kadınlardan hoşlanmaz. Her mevzuda konuşabileceği, girdikleri ortamlarda kendisine ayak uydurabilecek bir eş ister. Hakikaten sevilmiş olduğu süre sadıktır, saygı duyar. İlişkileri uzun soluklu olur, kolay kolay ayrılamaz. Bir bayanı beğendiğinde kesinlikle ele etmek ister. Sevdiğinde ise sonuna kadar sever, vazgeçemez. Boğa burcu erkeğinin cinsel tercihleri içinde, dışarıda hanımefendi yatak odasında arzulu, şuh bir karı vardır. Son aşama kıskançtır. Bu yüzden dışarıda oldukça dikkatli olmalısınız.

Boğa burcu erkeğinin en zayıf noktası öfkesidir. İlişkiniz ne kadar muhteşem olursa olsun, sinirlendiğinde gözü hiçbir şeyi görmeyecektir. Tartışmalarda sözleri acımasızdır. Boğa erkeği annesine ve ailesine düşkündür. Sağlığına ve dış görünümüne devamlı itina gösterir. Lüksü, konforu, gösterişi sever. Tarihe meraklıdır ve antika tutkusu vardır. Bir çok boğa erkeğinin bu mevzuda koleksiyonu bile vardır. Doğaya, toprağa düşkündür. Okumayı sever, çoğunlukla tarih kitapları ve biyografilerden hoşlanır. Boğa burcu erkeği son aşama sadık bir dost, iyi birer eş ve muhteşem bir baba olabilir.

Boğa Burcu Erkeğinin Pozitif Özellikleri

En güvenilir burçlardandır. Sabırlıdır, sakin tavırlıdır, aceleye getirmez, dengeli ve mantıklı tavırlar sergiler. Kabalıktan hoşlanmaz, sözlerinde yumuşaktır. Kendinden güvenli ve sadıktır.

Boğa Burcu Erkeğinin Negatif Özellikleri

Boğa erkeği oldukca kıskanç ve inatçıdır. Kolay para kazanmanın yollarını ararlar. Takıntılı yapısı sebebiyle egoist tavırlar sergileyebilir. Keyfine düşkün ve dağınıktır. Durağan(durgun) fikirlidir. Maddiyata düşkündür.

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.