Boğa Burcu Aşk Yaşamı

Boğa Burcu Aşk Yaşamı

Boğa Burcu Aşk Yaşamı

Boğa burcu aşk hayatında, gerçek aşklara yer vermeyi tercih eder. Özgüveni son aşama yüksektir. Tüm yaşamı süresince gerçek aşkı aramaktan vazgeçmeyecektir. Ve doğru aşkın bir gün kesinlikle karşısına çıkacağını düşünür. Değişik ilişkilere girmekten ve yeni insanoğlu tanımaktan çekinmezler. Boğa burcu insanları etkisinde bırakan ve çekicidir. Birlikteliklerinde kaçan değil, kovalayan olmaktan hoşlanırlar. Partnerini imrenir fakat daima belli etmez. Kıskançlık duygularını baskılayarak değişik zamanlarda ve hallerde ortaya çıkarırlar. Boğa burçları için cinsel ilişki son aşama önemlidir. Bu istekleri fazlaca güçlüdür ve adeta gerekseme duyarlar. Boğalar beraberlik süresi süresince karşı cinsel mutlu etmek için elinden geleni yapmış olacaktır.

Boğa Burcu Aşık Olursa

Boğa burcu aşık olursa ısrar eden olacaktır. Kolay aşık olmazlar fakat hakkaten aşık olduklarında aşklarını elde edene kadar peşini bırakmazlar. Lükse düşkün olan boğa burcu insanları, karşı cinsel etkileyebilmek için para harcamaktan çekinmezler. Bu onlara nazaran hem etkileyi olacaktır, hem de kuvvetli görünmelerini elde edecektir. Aşk onları, romantizmin ötelerine doğru götürür. Partnerinin yollarına güller dökebilir, beklenmedik duygusal ve pahalı sürprizler yapabilirler. Yaşamının aşkını bulduğuna inanan bir boğa inanılmaz şekilde değişecektir. Sevilmiş olduğu insanoğlunun isteklerine ehemmiyet vererek o doğrultuda hareket eder. Elde ettikten sonraki zamanlarda ağır tavırlar sergileyerek daha etkili ve olmazsa olmaz olmak isteyecektir. İlerleyen zamanlarda ilişkiden güvenilir olduğunda, seviyeli bir halde devam edecektir.

Boğa Burcu Aşk Acısı

Boğa burcu yürek yarası çekerse, bu acıyı partnerine de değişik şekilde çektirecektir. Kaybetmeye tahammülü olmayan boğalar, ayrılık kelimesinin anlamını bilmezler. Evlendiklerinde her ne olursa olsun ayrılmak istemezler. Fazlaca severken ayrılmak zorunda bırakılırlarsa, bunun acısını partnerinden kesinlikle çıkaracaktır. Boğa burçlarıyla ciddi şekilde düşünenler bu ayrıntıyı iyi değerlendirmeliler. Boğalar, sevgi doludur ve ideal eşlerdir. Evlendiklerinde eşlerine ve çocuklarına son aşama düşkün olurlar. Çalışkan ve özverilidirler. Kariyerlerine de minimum aşkları kadar ehemmiyet verirler. Para olmadan mutluluk olmayacağına inananlardandır. Aşkları ve ideal eşiyle gelecekte daha iyi şartlarda yaşayabilmek, hayallerini gerçekleştirebilmek için paraya gerekseme duyarlar. Kafi paraları olmadığında özgüvenleri düşer, sinirli olurlar ve kendilerini noksan hissederler.

Boğa burcu sex hayatında yeniliklere açıktır ve partneriyle uyum içindedir. Karşı cinsel fazlaca sevdiklerinde ve tutkuyla bağlandıklarında, zevkin doruklarına çıkarak tam olarak doygunluk olacaklardır. Boğaların değişik fantezileri vardır, bu fantezileri partnerleriyle beraber oldukları zamanlarda yaşamak onları bambaşka bir aleme taşır. Bir boğayla beraber olacaksanız bu mevzuda geniş hayal hayatına haiz olmalısınız. Boğa burcunun en iyi anlaştığı ve ideal evlilikler yapmış olduğu burç grubu, kendisi benzer biçimde toprak elementinden olanlardır. Ateş grubu burçlarıyla çeşitli mevzularda çatışmalar ve düşünce anlaşmazlıkları yaşarlar. Su grubu elementinden olanlar onlara aşkta heyecansız ve bunaltan gelebilmektedir, bundan dolayı birliktelikleri fazla uzun sürmeyebilir. Hava grubu elementi burçlarıyla iyi arkadaşlıkları ve sağlam dostlukları vardır.

Boğa Burcunun Aşk Anlayışı

Boğa burcu ile aşk; romantizm, para, coşku, tutku, sevgi, sadakat, cinsellik, bağımsızlık ve zorluklar olduğunda daha güzeldir.

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.