0,00 ₺

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Kargo ücretleri alıcılarımız tarafından karşılanır ve 14 gün içinde iade hakkı mevcuttur. İade kurallarıyla ilgili detaylar için lütfen İade Kuralları sayfasını inceleyiniz. Müşteri memnuniyeti önceliğimizdir.

0,00 ₺

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Ana SayfaÜnlü SözleriBill Gates Sözleri

Bill Gates Sözleri

Bill Gates Sözleri

Bill Gates Sözleri

Başarıyı kutlamak güzel ama başarısızlıkların derslerine kulak vermek daha önemlidir.

Sabır başarının anahtar öğesidir.

Sonraki yüzyılda diğerlerini güçlendiren kişiler lider olacaklar.

Fikri haklar bir muz kadar raf ömrüne sahiptir.

Eğer iyi bir şey yapamıyorsanız onun iyi görünmesini sağlayın.

Davranışı değiştirmeye yönelik çok para harcadık.

Bu beklenmeyen pozisyona geldiğimde payıma birçok sorumluluk düştü.

İnsanlara sorunları ve çözümleri gösterirseniz harekete geçerler.

Nerd’lere iyi davranın. Kendinizi onun yanında çalışıyor bulma ihtimaliniz var.

En mutsuz müşterileriniz öğrenmeniz için en büyük kaynağınızdır.

Aklımın yüzde 10’unu işle ilgili düşünmeye adıyorum. İş bu kadar karmaşık bir şey değil.

Mümkün olduğunca çok göç özgürlüğünün iyi bir şey olduğuna inanıyorum.

Çocukken çok fazla rüyam vardı ve sanırım bunların çoğu çok okuma şansı bulduğum içindi.

Başarıyı kutlamak güzel ama başarısızlıkların derslerine kulak vermek daha önemlidir.

İster Google ister Apple ister ücretsiz yazılım olsun inanılmaz rakiplerimiz var bu bizi hazır tutuyor.

Bitiş çizgisiyle ilgili bir hayalim olsaydı sizce onu seneler önce geçmiş olmaz mıydım?

Öğretmeninizin sert olduğunu düşünüyorsanız bir patronunuz olana kadar bekleyin. Onun görev süresi yoktur.

Başarı alçak bir öğretmendir. Akıllı insanları kaybetmeyecekleri konusunda baştan çıkarır.

Her çocuğu inanılmaz bir yolla eğitmiyorsak her şehir temizlenmemişse yapacağımız şeyler hiç de az değildir.

Televizyon gerçek hayat değildir. Gerçek hayat insanları kahvehaneyi bırakıp işe giderler.

Bu iş dünyasına girmek için inanılmaz bir zaman. Çünkü bu iş önümüzdeki 10 sene içinde geçtiğimiz 50 yıldakinden fazla değişecek.

Teknoloji sadece bir araç. Çocuklara beraber iş yapmayı öğretmek ve motive etmek için en önemli olanı öğretmendir.

Zengin dünya 6 milyarın 4 milyarının nasıl yaşadığının farkında mı? Eğer farkında olsaydık yardım etmek ister katılımda bulunmak isterdik.

Microsoft’ta sayısız parlak fikir var ancak bunların hepsinin yukarıdan geldiği düşünülüyor – korkarım bu pek doğru değil.

Dünyanın en zengin adamı olmasıyla ilgili Olmamak isterdim. Bundan gelen iyi hiçbir şey yok. Bunun sonucu olarak daha çok görünür oluyorsunuz.

General Motors tekonlojisini bilgisayarlar gibi geliştirseydi 1.000 MPG kapasitesinde 25 dolarlık arabalar sürüyor olurduk.

Önümüzdeki yüzyılda daha evrensel bir düşüncenin hakim olacağını düşünüyorum. Sadece ‘ülkem iyi işler yapıyor’ demeyecek dünyayı da düşüneceksiniz.

İki yıl sonra olacak değişiklikleri her zaman abartıyor 10 sene sonrakileri de küçümsüyoruz. Hareketsizliğin sizi uyuşturmasına izin vermeyin.

Hayat sömestrlere ayrılmamıştır. Yazları tatile çıkamazsınız çok az sayıda işçi size kendinizi bulmanızda yardımcı olacaktır. Bu işi kendi zamanınızda yapın.

100 milyar dolarım var. Önümüzdeki 100 sene içinde her gün 3 milyon dolar harcayabileceğimi farkında mısınız? Bu da eğer tek kuruş kazanmazsam.

İncelik ve cömertlik gibi eski fikirler dünyamızın dışında programlanmış olan bug’lar hatalar olmalılar. Ve bu soğuk hissiz makineler bize yol gösteriyorlar.

Hayatınızın aynı döneminde para kazanmak istediğiniz bir toplantı ile para vermek istediğiniz başka bir toplantıda bulunmayı biraz kafa karıştırıcı buldum.

Hayırsever işler hakkında düşünmekten uzağa sürüklenmiştim. Bu varlığım yeteri kadar büyüyene Melinda ve ben zenginliğin sadece çocuklara geçecek bir şey olmadığını konuşana dek sürdü.

Kapitalizm insanları motive eden muhteşem bir şeydir. Muhteşem buluşların ortaya çıkmasına neden olur. Ancak dünyanın bu büyük hastalıklı bölümünde bizi yarı yolda bırakıyor.

Microsoft hisseleri ile aynı performansı göstermemden dolayı kimse benden daha az mutlu olamaz! Bu sene onlarca milyar dolar kaybettim – bu birçok kişinin hayatı boyunca kazandığı paradan daha fazla.

İnternet satın alıcıyı ve satıcıyı direkt olarak karşı karşıya getirerek ve ikisi hakkında birbirine daha fazla veri sağlayarak ‘tartışmasız kapitalizm’in oluşmasına yardımcı olacak.

Her zaman kendimize söylüyoruz. ‘Yenilik yapmak zorundayız. Bir atılımla ortaya çıkmalıyız.’ Aslında varolan yazılımı kullandıkça bize hiçbir şey ödemiyorsunuz. Sadece yaptığımız yenilikler için ödeme yapılıyor.

Bill Gates Sözleri

İş için kullanılan teknolojinin ilk kuralı verimli bir işleme uygulanan otomasyon verimliliği artıracaktır. İkincisi ise verimsiz bir işe uygulanan otomasyonun verimsizliği artıracağıdır.

Washington’da varlığımız olmak zorunda olmasından dolayı özür dilerim. İlk 16 yılımız boyunca bunların hiçbiri olmadan mücadele ettik. Washington’da hiçbir politik ziyarette bulunmadım ve burada kimsemiz yok. Biz sadece muhteşem yazılımlar üretiyoruz.

Yaratıcı kapitalizm diğerlerinin servete olan bu ilgisini alır ve kendi servetimize olan ilgimizle bağlayarak ikisinin de ilerlemesini sağlar. Kendiyle ilgilenme ve diğerlerinin daha geniş bir insan çemberine hizmet edebileceği kaygısı adındaki melez motora kendinle-ilgilenme sonucunda ulaşılabilir.

Bill Gates Sözleri Kısa, Bill Gates Sözleri Gelecek, Bill Gates Sözleri Anlamlı, Bill Gates Sözleri Para, Bill Gates Sözleri Virüs, Bill Gates Sözleri Teknoloji, Bill Gates Sözleri Deneyim , Bill Gates Sözleri 2021 , Bill Gates Sözleri 2022 , Bill Gates Sözleri 2023
Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

- REKLAM ALANI-INTRODUCE

En son İÇERİKLER

Koç Burcu Günlük Yorum

23.05.2023 - Salı Günü Koç Burcu Yorumu Bugün enerji seviyenizin yüksek olduğunu hissedebilirsiniz. Bu, sizin çok hareketli ve atılgan olduğunuz anlamına gelir. Yeni fikirler ve...

GüzelArt Diş Hekimi Duvar Saati

GüzelArt Diş Hekimi Duvar Saati: Estetik ve Fonksiyonel Tasarım Diş hekimleri için özel olarak tasarlanmış olan GüzelArt Diş Hekimi Duvar Saati, hem estetik açıdan göze...

Diş Hekimi İçin Ahşap ve MDF Duvar Saatleri

Diş Hekimi İçin Ahşap ve MDF Duvar Saatleri Özet: Diş hekimleri için özel olarak tasarlanmış GüzelArt Ahşap Duvar Saati ve MDF Duvar Saati modellerini incelemektedir. Bu...

Diş Hekimliği Mesleğine Özel GüzelART Duvar Saatleri

Diş Hekimliği Mesleğine Özel GüzelART Duvar Saatleri Diş hekimliği mesleği, toplum sağlığı için büyük önem taşıyan bir meslektir. Diş hekimleri, diş sağlığı konusunda hizmet verirken,...

Yardımcı Sayfaların Kurgulanması

Yardımcı Sayfa Kurgulanması E-ticaret sitelerinden başarılı bir sonuç elde etmek için hedef kitlenin günün her saatinde sitenin bütün özelliklerini kullanabilmeleri gerekir. Online mağazalardan, ilk ziyaretten...

Ödeme Sayfası Kurgulanması

Ödeme Sayfası Kurgulanması   E-ticarette başarı için tüketicilerin güvenini kazanmak en mühim faktördür. Güven, ziyaretçilerin sepet terk oranlarını düşürür. Ek olarak, satış hacmini artırdığı benzer biçimde...

Ürün Sayfasının Kurgulanması

Ürün Sayfasının Kurgulanması   Bir elektronik ağ üstünden ürün ya da hizmet alım ve satımı yapılması, “elektronik ticaret” şu demek oluyor ki “e-ticaret” olarak adlandırılır. E-ticaret...

E-Ticaret ve Kategori Kurgusu

E-Ticaret ve Kategori Kurgusu E-Ticaret ve Kategori Kurgusu E-ticaret sitesinde kategori sayfası, “ürün listeleme sayfası” olarak da bilinir. E-ticaret sitelerinin eğer olmazsa olmazlarındandır. Ürünlerin sergilendiği ve...

E-Ticaret Sitesi Ana Sayfası Nasıl Olmalıdır

E-Ticaret Sitesi Ana Sayfası Nasıl Olmalıdır E-ticaret sitelerinin en mühim sayfası, ana sayfalardır. “Online mağazanın vitrini” konumundaki ana sayfa, siteyi ziyaret eden kullananların yada müşterilerin...

E-Ticaretin Tarafları

E-Ticaretin Tarafları Elektronik ticaretin tarafları aşağıdaki gibi sıralanabilir. Bu sıralama sözleşme hukuku çerçevesinde, e-ticaretin süjeleri ile birlikte, e-ticaretle ilgili konularda kamusal görev üstlenen/üstlenecek olan kurumları...

DÜKKAN'DAN

İndirim!

Dikdörtgenler Duvar Saati

259,99 799,99 
İndirim!

Whiskey is my Spirit Animal

99,99 
İndirim!

Viski & Puro Duvar Saati

489,99 2.150,00 
İndirim!

Nüans Duvar Saati

159,99 799,99 
İndirim!

Özgür Ruh Duvar Saati

99,99 499,99 
İndirim!

Fil Duvar Saati

99,99 499,99 
İndirim!

Hatıra Duvar Saati

99,99 499,99 
İndirim!
Para biriminizi seçin