Published On: Aralık 8th, 2021561 words2,9 min read

Başak Burcu Erkeği

Başak Burcu Erkeği

Başak burcu erkeğinin özelliklerinden en göze çarpanı a benzer biçimde çalışkan olmasıdır. Karakteristik başak burcu erkekleri fazlasıyla detaycıdır. Bu detaycılıkları bazı durumlarda size iğneyle kuyu bile kazdırabilir. Başarıya ulaşmış olmasının en büyük etkeni azimle, sabırla çalışmasıdır. Kendilerine fazla güvenmediklerinden, her şeyde ortaya atılmaz geri plandan izlemeyi tercih ederler. Doğrucudurlar, düz ve nettirler. Yalan söylemekten de, söyleyenden de hoşlanmazlar. İşleri her şeyden ilkin gelir. Başak erkeklerinin yaşam felsefesi çalışmak ve para kazanmaktır. Yaşamı ciddiye alırlar, evlendiklerinde eşlerine ve çocuklarına rahat bir yaşam sağlamak isterler.

Başak Burcu Erkeği Özellikleri

Başak burcu erkeğinin aşk yaşamı birazcık geri plandadır. Aşkı sakince, acil etmeden beklerler. Karşı cinste kültür, zerafet ve her şeyden önemlisi itimat ararlar. Başak erkeği her şeyde olduğu benzer biçimde bu mevzuda da titizdir. Güvenmedikleri insanlardan anında uzaklaşır ve merhaba bile vermezler. Kuşkucudur, şüpheci yaklaşım ve tavırlar sergileyebilir. Başak burcu erkeğini etkilemek için titiz ve güvenilir olmanız onun için yeterlidir. Sevilmiş olduğu bayanı etkilemek için ektra uğraşlara girmez. Ona gore, onun kişisel özellikleri bir kadının onu sevebilmesi için yeterlidir aslına bakarsanız.

Başak burcu erkeğinin cinsel yaşamı mesafelidir. Eleştirici tutumunu yatak odasında da sürdürebilmektedir. Bu da uyumsuzluğa ve yetersizliğe niçin olabilir. Başak erkeği sadece fazlasıyla severse bu yönünü bastırabilir ve ilişkiden fazlasıyla zevk almaya başlayabilir. Bu da partnerinin onu tanıması, sevmesi ve bu yönde davranmasıyla mümkün olabilir. Başak burcu erkeğinin en zayıf noktası paradır. Parasız bir başak erkeği, hayatında herşey iyi gitse de mutsuz olacaktır. Oldukca parası bile olsa, devamlı daha fazlasını ister ve bunun için çalışır. Tutumludur ve parası ne kadar fazlaysa kendini o aşama güvende hisseder.

Başak erkeği sorunların üstüne gider ve çözmeye çalışır.

Evlendirilmiş olduğu vakit oldukça düşünceli bir eş ve mesuliyet sahibi bir babadır. Çocuklarına düşkündür ve hayatlarının her alanında arkalarında durmayı bilir. Başak burcu erkeği evinde saygı ve seviye ister. Huyuna gidildiğinde oldukça sakin ve zararsız tavırlar sergiler. Öfkelendiğinde ise acımasızca kırar. Bencillik mevzusunda en egoist burçlar içinde yerini almıştır.

Başak Burcu Erkeğinin Pozitif Özellikleri

Titiz, tertipli, yardımsever, zarif, detaycı kişiliğiyle dikkat çeker. Etkisi altına alan bir karaktere haizdir. Her adımında mantığıyla hareket eder. Randevularına ehemmiyet verir, dakiktir.

Başak Burcu Erkeğinin Negatif Özellikleri

Aşırı detaycı olması devamlı endişeli ve süpheci tavırlar sergilemesine sebep olabilir. Eleştirmeyi oldukça sever ve sivri dillidir. Yaşamın her alanında karamsardır. Çoğunlukla gerilmiş ve sinirlidir. Önemsiz mevzular üstünde fazla ve gereksiz zaman harcayabilir.

yorumunuzu bırakın

İlgili Mesajlar