Balık Burcu Özellikleri

Balık Burcu Özellikleri

Balık Burcu Özellikleri

Balık burcu özellikleri içinde ön planda olanı duygusallığıdır. Duyguları olmadan kapı dışarı çıkamayan balıklar her şeye karşı duyarlıdır. Vicdanlı, dürüst, sadık ve uyumludur. Balık burcu, etraflarında olan bitenlerin tesiri altındadır. Her şeyi önemser ve oldukça fazla alıngandır. Balıklar dış görünüm olarak saf benzer biçimde görünse de, son aşama akıllı ve kurnaz insanlardır.

Balık Burcu Özellikleri

Balık burcu özellikleri itibariyle hayalcidir. Gözyaşlarını ve kırgınlıklarını hayallerinin altına gizler. Hassasiyeti sebebiyle yaşamdan ürken balık burcu insanı korunmaya gerekseme duyar. Yalnız ve aşksız kalmaktan korkan balıklar, yaşamının her döneminde insana gerekseme duyar.

Balık burcu özellikleri itibariyle sezgisel hareket eder. Mantığından oldukça duygularının kontrolündedir. Balık burcu insanı, candan, verici, yardımsever, düşünceli, merhametli ve sevgi doludur. Karşısındakinde de bu özellikleri arayan balık burçları, vurdumduymaz ve acımasız insanlara tahammül edemeyen yapıdadır.

Balık Burcu Kişisel Özellikleri

Balık burcu kişisel özellikleri içinde en belirgini sorumsuz olmasıdır. Mesuliyet almaktan, özgürlüğünün kısıtlanmasından ve bağlanmaktan asla hoşlanmaz. Balık burcu insanının itimatını kazanmak oldukça zor olsa gerek. Itimat problemi yaşayan balıklara asla yalan söylememelisiniz. Bunun yanısıra balıklar kıyaslanmaktan ve fanatiği oldukları konuların yargılanmasından hoşlanmazlar.

Balık burcu kişisel özellikleri bakımından cazip ve etkileyicidir. Onun naifliği ve düşünceli tutumu hiçbir burçta yoktur. Karşısındaki insan fakında olmadan zaman içinde ona bağlanır. Balık burcu, bununla birlikte oldukça kıskançtır. Sevdiklerini korumacı tutumu, bu durumu sık sık ön plana çıkarır. Bir balığı memnun etmenin yolu; onu dinlemek, dikkate almak, el üstünde tutmak ve ilgi göstermektir.

Balık Burcu Fizyolojik Özellikleri

Balık burcu fizyolojik özellikleriyle dikkat çekmeyi sever. Devamlı bakımlı ve şıktır. Çoğu zaman orta boylu, açık tende ve balık etinde olurlar. Saçları bilhassa ilerleyen yaşlara seyrelir. Balık burcu insanının gözleri duygusallığı sebebiyle hep ıslaktır. Ağlayabilmesi için bir kedi yavrusu görmesi yeterlidir.

Balık burcu fizyolojik özellikleri bakımından kilo almaya eğilimli insanlardır. Eğer dikkat etmezlerse hızla kilo alırlar. Balıkların fazla güzel / yakışıklı olmasına gerek kalmamıştır. Onlar son aşama etkisinde bırakan ve büyüleyici tavırlara haizdir.

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.