Balık Burcu Karakteri

Balık Burcu Karakteri

Eli bol ve kırılgan balık burcu insanı zor durumda olan insanlara yarm etmekten hoşlanır. Balık burcu karakteri kendini beğenmiş tarafı yoktur sadece, yapmış olduğu iyiliklerden bahsetmeyi de sever. Esas amacı takdir edilmek ve yanısıra başkalarını da bu benzer biçimde yardımlar halletmeye yöneltmektir.

Balık Burcu Karakteristik Özellikleri

Geleneklere ve kurallara bağlı olan balık burcu için dürüstlük son aşama önemlidir. Kırılgan ve duyarlı oldukları için, büyük acıları kaldıramazlar. Bu şekilde durumlara düştüklerinde gerçeklerden kaçar ve hayal dünyalarına sığınırlar. Hayal kurma kabiliyetleriyle içlerinde usta bir sanatçı yatar. Bunu farkettiklerinde sanat içerikli kabiliyetleri ortaya çıkabilir. Sadece kendine itimatı olmadığından, biri onun bu yönünü keşfedene dek sükunet içinde çalışmalarına devam ederler. Güzel duyu yönleri gelişmiştir. Yaşamış olduğu yerin konforlu olmasının yanı sıra, zevkli olmasına da dikkat eder. Balık burcu insanı oldukça iyi bir ev sahibidir, evine gelen misafirlerini en iyi şekilde ağırlar. En fena huyu inatçılığıdır. Damarına basılmış olduğu süre bu huyu ortaya çıkar ve fikrini değişiklik yapmak neredeyse imkansızdır.

 

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.