Balık Burcu Genel Özellikleri ve Künyesi

Balık Burcu Genel Özellikleri ve Künyesi

Balık Burcu Genel Özellikleri ve Künyesi

Balık burcu sezgisel hareket eder. Duyguları onun için herşeyden önemlidir. Hayalleri büyüktür ve sonu yoktur. Balık burcu insanı çevresine uyum sağlamakta asla zorlanmaz. Üstün sezgileri, hissiyatı ile çevresinde meydana gelenleri kolaylıkla algılayabilir. Balıklar üzücü durumlar karşısında dayanıksızdır, derhal karamsarlığa kapılırlar.

Balık Burcu Genel Özellikleri ve Künyesi

Balık burcu özellikleri itibariyle aldatmaya eğilimli bir burçtur. Hissettiği yoğun duyguların karşılığını bulamaığında süre kaybetmeyerek yeni arayışlar içine girecektir. Renkli hayalleri ve merhametli bir yüreği vardır. Gerektiğinde gerçekçi olabilen balık burcu, gerçeklerden uzaklaşarak hayal hayatına da dalabilir. Bu birazcık da dünyasını renklendirmek ve gerçeklerin acımasızlığında kaçmak içindir.

Balık burcunun özelliklerini tanımlayacak olursak; candan, verici, sanatçı ruhlu, güzel ve etkisinde bırakan, sezgili, oyuncu, ısrar eden, aykırı, eli bol, atak, düşünceli, fazlaca bilmiş, havai, kararsız, köktencilik, atak, cüretkar ve asidir.

Balık Burcu Aşk ve Evlilik

Balık burcu aşk hayatında utangaç tutum sergiler. Bundan dolayı arzuladıkları karşı eşeysel elde etme şansları daha azdır. Uzun seneler evlenmeyen yada değişik birliktelikler yaşayan balık burcundan insanoğlu görebilirsiniz. Balık burçları aşk yaşamlarında duygusal dalgalanmalar yaşarlar. Kuşkucu ve güvensiz yaklaşımları vardır. Partnerinden devamlı ilgi ilgi ve el üstünde tutulma beklentileri vardır. Aşık bir balık kadar kıskancı yoktur. Evlenmeleri çoğu zaman ilerleyen yaşlarda edinim kazandıktan sonrasında gerçekleşir. Genç yaşta evlilik meydana getiren balık burcu insanlarının birliktelikleri pek uzun ömürlü olmayabilir. Mesuliyet almaktan kaçan balıklar çocuk sahibi olmadan ilkin uzun süre düşünmek isterler.

Balık Burcu Nelerden Hoşlanır

Balık burçlarının en fazla hoşlanılmış olduğu şey şüphesiz hayal kurmaktır. Sonsuz hayalleriyle hayal dünyasında boğulabilir. Öyleki ki yaşamın içinde dahi hayalleriyle yaşarlar. Astroloji ve bilimle uğraşmaktan hoşlanırlar. Balık burçlarının fantastik ve doğaüstü şeylere merakları vardır. Seyahatten, değişik bölgelere gitmekten, keşfetmekten fazlasıyla hoşlanırlar. Etken olmayı sever ve keyifli mekanlara giderler. İyi şeyler yiyecek, kaliteli giyinmek, konforlu ve lüks bir yaşam sürmek isterler.

Balık Burcunun Hoşlanmadığı Şeyler

Balık burcunun hoşlanmadığı en belirgin şey sorumluluktur. Mesuliyet almaktan, kısıtlanmaktan, bağlı kalmaktan ve baskılanmaktan asla hoşlanmazlar. Duygusal ve merhametli balık burçları, iyi niyetinin kötüye kullanılmasından da hoşlanmazlar. Bunu farkettiklerinde fazlaca sinirler, incinir ve uzaklaşırlar. Itimat problemi yaşayan balıkların itimatı bir kere kırılırsa tekrar güvenebilmeleri neredeyse imkansızdır.

Balık Burcu Hanımı

Balık burcu hanımı istediği şeyi elde etme mevzusunda fazlaca hırslıdır sadece utangaçlığı sebebiyle başarısız olma ihtimali yüksektir. Çevresinde çekici, sempatik, esprili ve iyi niyetli olarak tanınır. Duygusal ve romantiktir. Balık burcu hanımı tüm yaşamını, refah ve aşkı aramakla geçirir. Altıncı hisleri güçlüdür, olabilecekleri evvel sezebilirler. Modayı yakından takip eder, şık giyinirler.

Balık Burcu Erkeği

Balık burcu erkeği nazik, kibar, anlayışlı ve uyum sağlayabilen bir tiptir. Fena tutum sergileyen ve fevri davranan insanlarla yazışma kuramazlar. Huzursuz ve tartışmalı ortamlardan kaçarlar. Umursamaz davranarak olumsuzluklardan fazla etkilenmezler. Balık burcu erkeği için düzenli-tertipli olmak fazlaca önemlidir. Ergonomik zekalı balık erkekleri iş yaşantılarında son aşama başarıya ulaşmış olurlar.

Balık Burcunu Etkilemenin Yolları

Balık burcunu etkilemek için sanata, astrolojiye, metafiziğe ilgi duymalısınız. Hem de hem tinsel, hem de maddi anlamda kuvvetli bir kişiliğe sahipseniz balık burcu insanını etkilemekte asla zorlanmazsınız. Sonrasında itimatını de kazanmayı başarabilirseniz balık burcundan olan bir insan size hayır diyemeyecektir. Duygusal yönünüzü ortaya çıkarmayı ve duygusal olmayı da dikkatsizlik etmemelisiniz.

Balık Burcunun Künyesi

Yönetici yıldız gezegeni Neptündür ve hayalleri temsil etmektedir.
Su elementindendir ve negatiftir.
Cinsiyeti dişidir.
Üstün kabiliyeti, bitmeyen ilgisi ve şefkatidir.
En belirgin özelliği, canlılığı ve enerjisidir.
Yaşamdaki hedefi, rahat bir yaşam sürmektir.
Anahtar sözcüğü “hayallerim”dir.
Yenmesi ihtiyaç duyulan huyu, kendine fazla kıymet vermeyişidir.
Uğurlu günü perşembedir.
Uğurlu sayısı 7’dir.
Uğurlu taşı akuamarindir.
Uğurlu renkleri, mavi ve yeşildir.
Uğurlu çiceği zambaktır.
Uğurlu kokusu limon çiçeği kokusudur.
Yakalanabileceği ihtimaller içinde hastalıklar; sinir sistemi, sindirim sistemi hastalıkları ve romatizmadır.
En iyi anlaştığı burçlar; yengeç, akrep, kova ve oğlaklardır.
Anlaşamadığı burçlar; ikizler, başak, aslan ve terazidir.
Başarıya ulaşmış olabileceği meslekler; öğretmenlik, müzisyen, sanat-tasarım, yazar ve doktorluktur.

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.