Balık Burcu Erkeği

Balık Burcu Erkeği

Balık Burcu Erkeği

Balık burcu erkeğinin özellikleri içinde en belirgin olanı, duygusallığıdır. Öteki burç erkeklerine oranla daha romantiktir. Büyük hayallere haizdir. İçine kapanık, kırılgan yapısı onun çevresinden uzaklaşmasına sebep olabilir. Duygularını ifade edemediği zamanlarda, değişik ve anlaşılmaz davranışlar sergileyebilir. Aşırı derecede alçakgönüllüdür. Bu, kimi zaman öteki insanoğlu tarafınca özgüvensizlik şeklinde anlaşılabilir. Balık erkekleri genel anlamda zarif, uzun ve kuvvetli olurlar. Kendinden güvenli, dik bir duruşa haizdir. Balık erkeği, arkadaşları ve dostlarına bağımlılık meydana getiren tiplerdir. Sıcakkanlılığı, konuşkanlığı ve esprileriyle karşısındaki insanı kolayca tesiri altına alabilir. Sanatçı ruhludur. Müzik, moda, beyaz perde, tiyatro ve sahne sanatları tam ona göredir.

Balık Burcu Erkeği Özellikleri

Balık burcu erkeğinin aşk yaşamı çoğu zaman inişli çıkışlıdır. Başta çekingen ve tutarlı davranışlar sergileyen balık erkeği, elde ettikten sonrasında kıskanç ve tutarsız olabilir. Art niyetli olmayan balıklar, sevmekle beraber sonuna kada güvenmek isterler. En küçük bir güvensizlik ve yalan birlikteliğin bitmesine, çıkmaza girmesine sebep olabilir. Meydana getirilen hatası asla unutmayan balık erkeği, bunu her tartışmada yüzünüze vuracaktır. Münakaşa esnasında ona “git arama beni” derseniz, gider ve aramaz. Aşk onun yaşam felsefesidir, gerçek aşkı bulana kadar aramaya devam edecektir. Fazlaca sever ve güvenirse muhteşem bir eş ve baba olabilir.

Balık burcu erkeğini etkilemenin en iyi yolu, ilginizi göstermek ve sevdiğinizi ifade etmektir. Anlayışsız ve ilgisiz bir bayan balık burcu erkeğini asla etkileyemez. Sakin ve uyumlu davranışlar sergilerseniz, onu kolayca etkiniz altına alarak yönlendirebilirsiniz. Balık erkeği sabırlıdır, kinci değildir affedebilir. Hatta yeri ulaştığında öyleki fedakardır ki, kendisine karşı meydana getirilen bazı hataları görmezden gelir. Çıkarcı kişilerden ve menfaati doğrultusunda davrananlardan hoşlanmaz. Bunu anlamış olur ve onlardan hızla uzaklaşır. Kolay güvenebilen balık burcu erkeği, karşısındakinden de aynı güveninirliği bekler. Güvensiz ve huzursuz ortamda barınamaz. Balık burcu erkeğinin en zayıf noktası, ağır eleştiriye gelememesidir. Balık erkeğini yerinde ve dozunda eleştirmelisiniz. Ayarı kaçırdığınızda, bilhassa sesinizi fazla yükselttiğinizde bir balık şeklinde kayarak kaçacaktır. Balık burcu erkeğinin cinsel yaşamı da romantizme dayanır. Yatak odasında da duygusal olmalısınız. Loş, hoş kokulu, tertipli bir mekanda birlikteliklerden hoşlanır.

Balık Burcu Erkeğinin Pozitif yönde Özellikleri

Duyarlı, şefkatli, anlayışlı, fedakâr, güvenilir, tertipli ve sabırlı olmasıdır. Bunun yanısıra hususi ilişkilerinde duygusal, duygusal ve tutkuludur.

Balık Burcu Erkeğinin Negatif Özellikleri

Karar vermekte zorlanır. Bilhassa bunalımlı dönemlerinde oldukça tembeldir. Hatalandığında abartır, bebek gibidir. Tavırları net ve keskindir. Dik başlı ve kimi zaman cimridir.

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.