İçeriğe geç

Babaya Kandil Mesajları

Babaya Kandil Mesajları

Babaya Kandil Mesajları

Babaya Kandil Mesajları

BABAYA EN GÜZEL KANDİL MESAJLARI
Baba cennetin orta kapısıdır. Hz. Muhammed Kandilin mübarek olsun babacım.

Varlığıyla güç veren canım babamın kandilini kutlarım.

Dua ve ibadetlerinin kabul olması dileğiyle. Kandilin Mübarek Olsun babam.

Babamı özlemek mi? Gölgesini görsem sarılırım. Hayırlı kandiller baba.

Bu gece Kadir gecesi Allahl’ım dualarını kabul geceni mübarek eylesin canım babam.

Mübarek günler vardır, beraberce kutlamak için. Kandilin kutlu olsun babacım.

Babaya Kandil Mesajları

Babaya Kandil Mesajları

Nur yüzlü altın kalpli canım babam mübarek Kadir gecen kutlu olsun ellerinden öperim.

Baba çınar gibidir. Meyvesi olmasa da gölgesi yeter. Hayırlı kandiller olsun baba.

Mübarek kandil gecesinde yanında olamadığım için çok üzgünüm. Kandilini kutlarım ellerinden öperim canım babam.

Güzel babam kandilini kutlarım ellerinden öperim en kısa zamanda buluşmak dileklerimle.

Hu diyelim dilde zikir yürekte şükür olsun. Hayy diyelim iman da aşk ihsan da vuslat olsun. Kandiliniz mübarek olsun babam.

Es Selamun Aleykum nuruyla alemimizi Şereflendiren Efendimizin (s.a.s) şefaatine nail olmanı dilerim.

Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece. Kandiliniz Mübarek Olsun.

Ellerin semaya, dillerin duaya, gönüllerin Mevla’ya yöneldiği bu mübarek kandilini kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.

Babaya Kandil Mesajları

Babaya Kandil Mesajları

Şüphesiz, Allah ve Melekleri Peygambere Salat Ediyorlar.’ Ey iman edenler! Sizde ona Salat edin, Selam edin. Hayırlı kandiller olsun babam.

Allah hepimize Efendimiz’in (sas) şefkatiyle dünyaya bakabilmeyi nasip etsin. Taşlanırken dahi Merhamet etmişti. Kandilin kutlu olsun babam.

Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarının kabul olması dileğiyle iyi kandiller baba.

Zâde duygular yükselsin göklere, yükseklerde hafakan, gözlerde yaşlar, ona susamış dudaklar kadar, açılan eller var. Kandiliniz mübarek olsun.

Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun kâbuslar senden uzakta melekler başucunda olsun, güneş öyle bir gecede doğsun ki Duaların kabul, kandilin mübarek olsun.

Gül sevginin tacıdır, her bahar bir gül taçlanır. O gül ki Muhammet’i hatırlatır. Onu hatırlayana gül koklatır. Gül kokulu sevgi dolu nice kandiller.

Talihin gözlerin kadar berrak, kaderin bakışın kadar güzel, umudun yarın kadar yakın, yarının aşkın kadar mutlu, aşkın duaların istediğin gibi makbul olsun. Hayırlı kandiller baba.

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabul olsun, Kandilin Mübarek Olsun baba…

Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı kandiller.

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun.

 

Babaya Kadir Gecesi Mesajları, Babaya Berat Kandili Mesajları, Babaya Mevlid Kandili Mesajları, Babaya Miraç Kandili Mesajları, Babaya Regaip Kandili Mesajları

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir