Aslan Burcu Karakteri

Aslan Burcu Karakteri

Aslan Burcu Karakteri

Aslan burcunun en malum özelliği cesareti ve kendine olan güvenidir. Aslan burcu karakteri hareketli ve enerjik kişiliğiyle bıkıp usanmadan çalışır ve bu durumdan asla şikayetçi olmaz. Çoğu zaman başarı göstermiş olur ve böyle de övünür.

Aslan Burcu Karakteristik Özellikleri

Aslan burcu insanı dürüstlükten yana olan kişiliğiyle asla hileye başvurmaz. Kin tutmayan ve bağışlayıcı bir karaktere haizdir. Sadece bazı kabul edemeyeceği vakaları kolay kolay unutmaz. Herkesi ve her şeyi kumanda etmeyi oldukça sever. İş yerinde ve ilişkilerinde önder rolünü oynamaktan zevk alır. Aslanlar etkisinde bırakan tavırları yardımıyla her istediğini kabul ettirir. Lükse ve zevklerine düşkün olduğu benzer biçimde paraya da bağımlılığı yoktur. Para onun için, bir tek standartlarını sakınan lüzumlu bir araçtır. Açık sözlü ve dürüst yapısıyla, çevresindekileri de kendisi benzer biçimde dürüst zanneder. Bu yüzden aksi bir durumla karşılaştığında üzülür ve sinirlenir.

Aslan burcu yaşam gücünü, gururu ve asaleti simgeler. Bitmek tükenmek bilmeyen pozitif enerjiye sahiptir. Aslan burcu insanı herhangi bir ortama girdiğinde, herkes tarafından kolayca farkedilebilir. Kendine olan güveni dış görünümüne de yansır. Hareketli yapısı, sürekli gülümseyen yüzü, esprili ve eğlenceli kişiliğiyle sosyal ortamların en dikkat çeken insanlarıdır. Aslan burcu lükse ve konfora düşkündür. İyi şartlarda yaşayabilmek ve hayallerini gerçekleştirebilmek için çok çalışır.

Aslan Burcunun Künyesi Yönetici yıldız gezegeni güneştir. Her konuda üstünlüğü ve gücü temsil eder. Ateş elementinden ve pozitiftir. Cinsiyeti erkektir. Üstün yeteneği plan kurması ve uygulayabilmesidir. Hedefi zirveye yükselmektir. Anahtar kelimesi yaratıcılıktır. Olumsuz özelliği kendini beğenmişliğidir. Uğurlu günü Pazar, uğurlu sayıları 1 ve 4 tür. Uğurlu taşı elmas, safir ve pırlantadır. Uğurlu rengi sarıdır. Uğurlu çiçekleri gül ve orkidedir. Uğurlu kokuları portakal çiçeği ve güldür. En iyi anlaştığı burçlar terazi, ikizler ve yengeçtir. Anlaşamadığı burçlar akrep, kova ve boğadır. Başarılı olabileceği meslekler; askerlik, doktorluk, estetisyenlik ve bilişim teknolojileridir.

Aslan Burcu Karakteri , Aslan Burcu Duvar Saatleri , Aslan Burcu Duvar Dekoları

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.