Aslan Burcu Kadını

Aslan Burcu Kadını

Aslan Burcu Kadını

Aslan burcu bayanı, tutkulu olması ile bilinir. Çekiciliğine hiçbir süre diyecek bir şey yoktur. Tutkulu bakışlarıyla erkekleri kendisine çekmekte asla zorlanmaz. Kendilerine olan güvenleri fazla olduğundan başarıları yüksektir. Zekaları ile baş edebilen insan sayısı azdır. Eleştiri mevzularda devamlı en doğru sonucu vermesi ile malum bir burçtur. Ciddiyetin yanı sıra gülmece anlayışları da dikkat çekmektedir. Her şeyin en iyi derecede olmasını isterler buda onların mükemmeliyetçi tavırlarını ortaya çıkarır.

Aslan Burcu Hanımı Özellikleri

Aslan burcu bayanı ile tartışırken dikkat etmeniz gerekir. Zekası ile sizi anında alt edebilir. İkili ilişkilerde güçlük çekerler şundan dolayı, son aşama gururlu bir yapıya sahiptirler. Beğendikleri bir karşı cins olduğunda başka bayanların oldukca şansı yoktur. Azimli ve aşırı istekli tavırları ile o erkeği kendilerine çekerler. Liderlik mevzusunda oldukça iyidirler. İçlerinde mevcud liderlik etme duygusu yüksektir. Bir aslan kadının kibrine asla denk gelmeyin korka bilirsiniz.

Övgüyü severler, etrafındaki insanların sürekli onları övmelerini isterler. Buda onları kuvvetli kılan etkenlerden biridir. İstedikleri şeyler doğrultusunda kimi zaman insanları kullanma yolunu seçebilirler. Aslan bayanı merkezde olmayı bayılır. Hakkında söylenen şeylerin iyi yada fena olmasını umursamaz. Onun için mühim olan nokta, kendisi hakkında konuşulmasıdır. Liderlik vasfından gelse gerek adamların onunla ilgilendiğini hissettiği andan itibaren kendini kraliçe şeklinde hisseder. Doğaların da asaleti ve güzelliği barından aslan burcu bayanı devamlı bir sıfır öndedir. Cesaret denildiğinde akla ilk gelen kişilerdir. Vaka ne olursa olsun başarabileceklerine inanarak vakaya müdahile ederler. Yalan konuşmayı sevmezler. Çevresinde yalan söyleyen bir insan olduğunda da anında o ortamdan uzaklaşırlar. Rol yapmak onların içinden gelir şundan dolayı değişik görüşlere haiz olmayı severler.

Aslan Burcu Hanımı Fizyolojik Özellikleri

Aslan burcu bayanı, çoğu zaman kısa boylu olur. Saçları kıvırcık yada dalgalıdır. Spor yapmak onlar için büyük bir zevktir. Bu yüzden sıkı bir vücut yapısına sahiptirler. Keskin hatları olan aslan kadının bacakları oldukça düzgündür. Alımlı bir görünüşe sahiptirler. Karşı tarafın dikkatini oldukca acele çekerler.

Aslan Burcu Hanımı Pozitif yönde Özellikleri

Aslan burcu kadının en belirgin özelliği cesaretidir. Asla pinti değillerdir. Heyecanlı bir yapıya sahiptirler. Asla dar görüşlü değillerdir bu yüzden empati yapma kabiliyetleri yüksektir. Liderlik onların ana elementleridir. Heyecanlı tavırları ile etrafa sevinç saçarlar. iyi bir dinleyici oldukları bilinmektedir.

Aslan Burcu Hanımı Negatif Özellikleri

Sabır nedir asla bilemezler. Kendine olan güvenlerinden dolayı başkalarını minik görebilirler. Kibirli olmalarından dolayı hayatlarında negatif gelişmelere sık rastlarlar. İnsanları yönetmek için boş yere çaba sarf ederler. İstedikleri olmayınca çılgına dönerler. Oldukca sinirlendikleri süre yaptıkları iyilikleri dillendirirler. Sevmediği bir insan olduğundan anında onu düşman olarak görürler.

Yorum yapın

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.