İçeriğe geç

Arkadaşa Bayram Mesajları

Arkadaşa Bayram Mesajları

Arkadaşa Bayram Mesajları

Arkadaşa Bayram Mesajları

Manşet: Rabbimin sevilmiş olduğu, sevinmiş olduğu ve razı olduğu kullardan olabilmek ümidiyle, iyi bayramlar.

Beraber geçireceğimiz daha nice bayramlara, can dostum.

Mutlu, rahat, şefkatli bayramlar temenni ediyorum, canım dostum.

Yüreğine damla damla ümit, günlerine bin tatlı mutluluk dolsun. İyi bayramlar dostum.

Rabbimin sevilmiş olduğu, sevinmiş olduğu ve razı olduğu kullardan olabilmek ümidiyle, iyi bayramlar.

Hakka adanmışlığı son nefesinde bile ikrar eden canlar. Kurban Bayramınız kutsal olsun.

Mutluluk, refah, hayırlarla dolu, bugünden daha güzel yarınlar temenni ediyorum. Hayırlı bayramlar.

Dualarım sizinle bir dahaki ramazan bayramında güzel anılara imza atmak dileği ile bayramınız hayırlı olsun.

Kalpler sadece Tanrı c.c.’ yi anmakla refah ve saadete erebilir. Yakarış ve merhaba ile Kurban Bayramınızı kutlarım.

Tüm yürekler luk dolsun, umutlar gerçek olsun, acılar unutulsun, dualarınız kabul ve bayramınız kutsal olsun.

Bu kutsal bayramda kalplerinizde sulh gözlerinizde ümit etrafınızda sevgi olsun. Bayramınız kutsal olsun.

En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Yüreklerde bir esinti ve sulh paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Her şeye kadir olan yüce Tanrı, bizleri doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın. Hayırlı ve verimli bayram dilekleriyle.

Bir damla umut serpilsin yüreğine, bir damla mutluluk dolsun günlerine, bin bir duan kabul ve bayramın mübarek olsun.

Dünya’da ve ahirette hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.

Bu kıymetli Kurban Bayramında, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Tanrı tüm dualarınızı kabul etsin.

Kurban Bayramı’nın ulusumuza ve tüm insanlığa sulh, kardeşlik ve refah getirmesini dilerim. Bayramınız kutsal olsun.

Rabbimin sevilmiş olduğu, sevdirdiği, sevinmiş olduğu ve razı olduğu kullardan olabilmek ümidi ve niyazı ile Kurban Bayramınız kutsal olsun.

Her şeye kadir olan yüce Tanrı, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve verimli bayramlar dileğiyle.

Ramazan Bayramınızın da bu şekilde bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bolluk getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

Kardeşliğin doğduğu, sevgilerin birleştiği, bir ihtimal durgun, bir ihtimal bitkin, gene de mutlu, gene de ümitli, gene de şefkatli nice bayramlara.

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya gelmiş olduğu, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan kurban bayramınız mübarek olsun.

Her şeye kadir olan Yüce Tanrı, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve verimli kurban bayramları dileğiyle.

Bugün ellerinizi her zamankinden daha fazlaca açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun. Ramazan Bayramınız hayırlara vesile olsun.

Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanoğlu vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız mübarek olsun.

Bayramınız kutlu, yüreğiniz ümitli, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz kattan oluşan, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı olsun.

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin, öyleki içten öyleki samimi, gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. İyi bayramlar!

Sana gelen her iyilik Tanrı’tandır, tüm kötülükler nefsindendir. Mekânın aden yuvan rahat kalbin Tanrı ile dolu Ramazan Bayramın kutsal olsun.

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Tanrı’a sonsuz şükürler olsun! Kurban bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.

Yaşam nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, bu güzel günde beraber yaşamı sürdürmenin ümidi ile Ramazan Bayramınız kutsal olsun.

Sofranız afiyetli, paranız verimli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, Kalbiniz merhametli, bedeniniz sağlıklı, yüzünüz mutlu, bayramınız mübarek olsun.

Sevgi söze dolarsa yakarma olur, yakarma Tanrı’a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp Rabbimize yetişmesi dileği ile bayramın mübarek olsun.

Sen var ya sen. Dünyanın en karizmatik, yüreği şefkatli, bilgili, fazlaca yakışıklı, centilmen birinin yazdığı mesajı okudun. Hadi iyisin, seninde bayramını kutlarım.

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, devamlı bir evvelkinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyoruz. Büyüklerimizin ellerinden küçüklerimizin gözlerinden öpüyoruz.

Güzel düşünceler nefeslere dolarsa güzel dualar olur, yakarma ise yüce Tanrı’a gider nur olur, gökyüzünde buluşan dualarımızın nurlanması ümidiyle Bayramınızı Kutlarım.

Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm,  benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm. Bayramın kutsal olsun.

Coşku ve özlemle beklenen mukaddes Ramazan Bayramı geldi, hoşgeldin. Kutsal bayram ulusumuza sıhhat, refah, mutluluk, bolluk ve bolluk getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

Varlığı sonsuz olan, acıma sahibi, adaletli Yüce Tanrı kendisine yakarma edenleri geri çevirmez. Dualarınızın Rabbin yüce katına iletilmesine vesile olan Kurban Bayramınız kutsal olsun.

En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Yüreklerde bir esinti ve sulh paylaşımına en sıcak ‘merhabadır’ bayramlar. Şeker bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.

Hep bir arada, şefkatli ve rahat nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız mübarek olsun! Kutsal Ramazan Bayramı tüm ulusumuza mübarek olsun. Tanrı tüm inananlara nice rahat, verimli bayramlar nasip etsin.

Arkadaşa Bayram Mesajları , Arkadaşa Bayram Mesajları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: UYARI: Tüm ürünler patent enstitüsü tasarım tescillidir. İzinsiz kopyalanması , kullanılması ve satılması halinde uyarı gerektirmeksizin ASAL HUKUK DANIŞMANLIK yasal işlem başlatmaktadır.